Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość wilmal
Witam, dziewczyny możecie mi pomóc? W kilka dni po owulacji zaczął mnie boleć jajnik z którego była owulacja, a od 3 dni doszedł ból piersi, taki ciągnący ból i mam widoczne żyły na biuście. Jutro mam termin @ a dziś mam bóle jakby przed okresem. Generalnie nie chcę się nastawiać ale czy któraś z Was miała podobnie? Aha dodam, że jestem 2 cykl na duphastonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brałam tego wiesiołka już chyba 3 miesiąc... test owulacyjny zrobiłam 1, który wyszedł pozytywny a przytulałam się 1 dzień przed testem i 1 dzień po teście... oprócz tego w inne dni również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za to, że rzadko ostatnio bywam... jestem jakaś zakręcona...;) 12 idę do innego ginekologa, którego sobie babki chwalą... może on mi powie coś ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam o żelach, które pomagają w płodności... któraś próbowała tego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czapusiu mój m ma słabe plemniczki a ten żel podobno pomaga im przetrwać , nie wiem czy to nie pic na wode, staramy sie rok , żelu używam od chyba 4 cykli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak go używam to jest bardziej mokro , i zapach ma troche taki jak w gabinecie lekarskim jak sie szczypionki kiedyś robiło , trzeba go dużo używać bo jest wodnisty, śluzu troszke więcej sie pojawiło , ale dzidzi nadal brak ... ide lulu kobietki oczka mi sie zamykają , słodkich snów , do jutra ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i ja go daje na paluszek dużo i do środka wpycham i troszku na zewnątrz, tam są w opakowaniu takie jakby aplikatory strzykawki i je sie napełnia i do środka aplikuje ale ja ich nie używam wydaje mi sie że taka porcja by było za dużo , zmykam 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka a Twój Mąż cały czas pracuje w delegacji czy tylko co jakiś czas jedzie? Mój pracuje cały czas gdzie go tam firma wyśle i jest tylko na weekendy;/ Wilmal wiem że sie mówi że to za wczesnie na objawy ciąży ale ja też tak miałam kiedyś i się okazała ciąża tyle że ja poroniłam. Wiedziałam ze to to bo sie zupełnie inaczej czułam i zrobiłam test chociaz wiedziałam jaki będzie wynik tyle ze no niestety nie przetrwało. daj znać jak zrobisz test i wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki! ja już się zbieram na usg , trzymajcie kciuki żeby było wszystko dobrze. Ja wrócę to się odezwę:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Ulęgałka trzymam kciuki, opowiedz wszystko jak tylko wrócisz do kompa. Ja mam genetyczne usg jutro, też się denerwuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Ulęgałka trzymam kciuki, opowiedz wszystko jak tylko wrócisz do kompa. Ja mam genetyczne usg jutro, też się denerwuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem:), no więc: Dzieciaczek zdrowiutki, śliczny!!! dostałam tylko płytkę no ale nic , nie był zbyt ruchliwy. a co do płci, dalej nie wiadomo, mały leżał z profilu , nóżkę jedną miał uniesioną wysoko a drugą nisko , zrobiła tak aby był bardziej na wprost ale nic nie "zwisało ", więc powiedziała ,że bardziej na dziewczynkę ale nic dalej nie wiadomo , może więcej się dowiem jak pójdę we wtorek do swojego lekarza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegalka - super ze wszystko w porzadku... az sie jakos wzruszylam ze widzialas swojego dzieciaczka... a ja mam idiotyczny dylemat... po pierwsze jestem gruba... po drugie jestem dopiero 3 tygodnie na tabletkach na tarczyce... a dzis mi wyszedl pozytywny test owulacyjny... myslicie ze probowac? czy poczekac jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zastanawiam nad moim moczem , mam liczny śluz liczne bakterie i liczne nabłonki , babka przez tel mi czytała, a reszta ok, i sie zastanawiam czy np jak jest monitoring i gin sprawdza czy jest pęcherzyk potem czy pęknął i była owulka to czy w trakcie badania nie uszkodzi zagnieżdżającego sie zarodka ? mycha ja bym prubowała jak zajdziesz to gin sie tobą zaopiekuje odpowiednio ale to twoja decyzja :) ulęgałko super że wszystko oki , a ile usg trwało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zastanawiam nad moim moczem , mam liczny śluz liczne bakterie i liczne nabłonki , babka przez tel mi czytała, a reszta ok, i sie zastanawiam czy np jak jest monitoring i gin sprawdza czy jest pęcherzyk potem czy pęknął i była owulka to czy w trakcie badania nie uszkodzi zagnieżdżającego sie zarodka ? mycha ja bym prubowała jak zajdziesz to gin sie tobą zaopiekuje odpowiednio ale to twoja decyzja :) ulęgałko super że wszystko oki , a ile usg trwało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×