Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

ja wczoraj czytalam ze ze owulacja moze byc w bardzo roznych dniach cyklu... czasami zupelnie nie wtedy kiedy bysmy sie jej spodziewali... ja np w zeszlym cyklu mialam pecherzyk wielkosci 17 mm w 9 dniu cyklu czyli owulacja raczej byla szybciej niz w 14 dniu a teraz mi wyszlo ze kolo 16 byla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Nie da sie tego przewidzieć:)Ja przy cyklach 56 dc to wogule owulacji nie miałam bo większość długich cykli jest bezoowulacyjnych ale nie w każdym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) nawiązując do tych cykli to moje to była masakra od 19-40 dni tak sie wahały nigdy tak nie bylo zeby chociaz dwa cykle byly takie same ;/ dlatego tez biore ten duphaston. o fak Misia zapomniałam dzisiaj rano wziac szybko wyszlam z domu i teraz dopiero sobie przypomnialam ;/ obym wieczorem nie zapomniala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka🌻nic sie nie stanie jak wezmiesz wieczorem.Ja w poprzednim cyklu nie wziełam pierwszej tabletki a dostałam po 28 ;) Moje cykle to historia w lutym miałam dwa razy,a tak to miałam od 33 do 60 sie wahały przed pierwsza ciaża 4 miesiace nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowiadywalam sie dzisiaj o monitoring i jest u mnie na nfz tyle ze w szpitalu w przychodni a nie usmiecha mi sie tam chodzic bo moja mama tam pracuje i mnie znaja no i beda zaraz gadac ze pewnie w ciaze zajsc nie moge;/ musze sie dowiedziec ile prywatnie kosztuje chyba nie tyle co normalna wizyta? no chyba ze bedzie bardzo drogo to juz pojde do tej przychodni;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) oczekujaca- tempreature mierzy sie zaraz po przebudzeniu a nie jak ty zmierzylas o 17. wtedy wiadomo ,ze bedzie podwyzszona:) kszewuszko- ano mały ten swiat:) kszewuszka- moim zdaniem tyłozgiecie to nie problem -moja kolezanka ma tylozgiecie i wlasnie jest w ciazy z 3 dzieckiem:) u mnie 15dc i nic ,ani sluzu ani bolu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No to do dzieła Dorotq :) U mnie 23dc i cały czas czuję prawy jajnik...kurcze,żeby tylko mi się torbiele nie zaczęły znowu robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka-dziwne ze w tym dniu cyklu az tak cie boli jajnik... nie wiem czy bede dzialac,moj jakis podziebiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach te nasze chłopy :P W domciu leży mi test ciążowy...ten z ankiety...nawet o nim zapomniałam :) Już raz okazał się szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak z innej beczki... remontuję synowi pokój i jaki kolor ścian pasuje do jasno zielonych mebli modułowych? Chce sciany dwukolorowe... Myślałam nad turkusem z ciemniejszą zielenia? Albo coś z fioletem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia to było dawno...znalazłam ją na kafeteri...była dla pierwszych 1000 osób.Podawałam na naszym forum nawet link do niej.Jesli się nie mylę to Teacherka tez go dostała i dla niej okazał szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wspominałam dawne dziewczynki....Małpka,Biegaczka,Paula,Ewuś,Maybe,Nati,Elizabet i inne.Ciekawe co u nich słychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja już w domu troche ogarnełam mój mąż tylko wpadł do domu z delegacji zjadł i pojechał do szkoły (ciekawe na jakie nastepne studia pojdzie jak te skończy) a co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:)dzieki za pamięć.u mnie jako tako=tzn.po poniedziałkowym wyłyzeczkowaniu mam sie dobrze(fizycznie)troche stresa miałam ale strach ma wielkie oczy i nie mozna go brac poważnie.najgorsze było czekanie...ale juz po zastrzyku(zewnatrzoponowym znieczuleniu)a=to,nic nie bolało.sam zabieg też dobrze ale nie bedę sie rozpisywać bo to nie temat dla Was kochane.w kazdym razie wyszłam ze szpitala po 2 godzinach(ja,killer=jak to mój M.mówi:)i,ok.juz w srodę byłam w pracy i tak do dziś wszystko ładnie...do póki nie wróciłam z małym pobolewaniem..(ale to normalne,macica itd.się kurczą..?i dziś, w tym czasie przyszły wyniki beta hcg=spadła bardzo mało:(..dzwonił lekarz=w poniedziałek do kliniki na zastrzyk..cholera!jednak nie jest najlepiej.ale ...BEDZIE DOBRZE?BO MUSI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszko kochana=ja tez za chwilke winko wypiję...mój M.obiecał mi:)A,Ty! mysl pozytywnie!od torbieli itd..!z daleka myslami..!!!!! p.s.Dziękuję Tobie!napewno napiszę:)jednak,daj mi paaaaare dni plis:)teraz do poniedziałku znów trioche nerwka mam...BUZIAKI DLA CIEBIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI,TAK NA SZYBKIEGO WAS poczytałam...(zmęczona jestem)ale. ŚLIWKA!SUPER!ale masz fajnie:)niech córeczka zdrowo rośnie!:)ojejj,księżniczka mała bedzie:) ULĘGAŁKO!BARDZO SIE CIESZĘ!:)!!!Najwazniejsze,ze dzidzius zdrowy:)i ,oby tak dalej!Tobie mamusiu wytrwałości:)jeszcze troszkę i zobaczysz swojego skarba:) STOPKAKROPKA=:)oby sposoby Wasze zaowocowały! także=DOROTQ!I,RESZTA DZIEWCZYNEK!=owocnych staranek!i,czekac bede na dobre wiadomosci!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEACHERKA!gdzie uciekasdz?super wyjazdu dla Was:) DLA RESZTY DZIEWCZYNEK POZDROWIENIA I BUZIAKI! P.S nie bede wymieniać...duzo juz nas troszkę:)...ach...:)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Silka ja też miałam łyżeczkowanie 2 lata temu, nic przyjemnego ;/ kszewuszka ja jutro bede imprezowac bo idziemy na wesele moze troszke wina sie napije bo bede kierowca wiec nie moge szalec :) na szczescie juz koniec wesel bo to juz 5 bedzie w tym roku. Sciskam Silka buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Silka kochana ale Ty dzielna jesteś! Trzymaj się i nie poddawaj! Trzeba zaufać lekarzom i na pewno w końcu i Tobie sie uda :) A ja ten cykl odpuściłam na maksa, powiem Wam szczerze że psychicznie odpoczywam od myślenia o dziecku bo wiem ze w tym cyklu i tak nic z tego więc sie nie nakręcam :) z tego wszystkiego zapomniałam wczoraj pierwszej tabletki hormonków :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silka- :) kszewuszka- ja mam w pokoju dwukolorowe sciany zielona taki trawiasty (tzn.zielona wiosenna trawa) i fiolet zarąbisty...ja mam swira na punkcie fioletu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×