Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

ja sie zastanawiam nad moim moczem , mam liczny śluz liczne bakterie i liczne nabłonki , babka przez tel mi czytała, a reszta ok, i sie zastanawiam czy np jak jest monitoring i gin sprawdza czy jest pęcherzyk potem czy pęknął i była owulka to czy w trakcie badania nie uszkodzi zagnieżdżającego sie zarodka ? mycha ja bym prubowała jak zajdziesz to gin sie tobą zaopiekuje odpowiednio ale to twoja decyzja :) ulęgałko super że wszystko oki , a ile usg trwało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka, mój jest poza domem tylko z 4-5 dni w miesiącu, czasami jedzie raz na tydzień a czasami pojedyncze dni w tygodniu, także nie jest źle:) w roku szkolnym jak wracam padnięta po pracy to ta cisza i pustka mi sie nawet podoba:) w wakacje dostawałam na głowe.... dzisiaj już czuję jajniki...coś się tam dzieje....ehhh jak co miesiac.....a potem i tak nic z tego ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mycha próbuj:) Teacherka uda sie musi wkońcu nam sie udać:)🌻trzymam kciuki za każdą z osobna i za Siebie też:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten przyrząd jest wkładany "tylko" do pochwy....a zarodek miałby się zagnieżdżać w macicy więc chyba nie można go uszkodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka to i tak spoko bo moj jak jedzie w poniedziałek to wraca w piątek więc jak w którymś cyklu będę miała owu w tygodniu to on będzie musiał przyjechac albo ja będę musiała jechać do niego;p dlatego tez planuje monitoring od nastepnego cyklu. moja kolezanka to oprocz monitoringu to jeszcze zastrzyki brala na wzrost pecherzykow i wkoncu jej sie udalo zajsc. jak tam Misia dzisiaj pierwszy dzien duphaston tak jak ja:) moja kocica wlasnie ułożyła sobie głowę na mojej rece i troche utrudnia mi pisanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Czesc dziewczyny, nie odzywam sie bo nie mam czasu, straszny ten tydzień dla mnie, zmarł brat mojego dziadka ktory był dla mnie jak dziadek, biegałam, załatwiałam pogrzeb i w ostatniej chwili wstrzymali wydanie zwłok bo sie okazało że jakiś konował lekarz źle przeprowadził operacje w trakcie której zmarł... Teraz bedą wzywać prokuratora i w ogóle masakra jakaś :( dopiero dzisiaj zorientowałam sie ze jutro już 17dc i muszę wziasc hormonki. Pewnie i tak już po owu o ile w ogóle była! Nawet jeśli była to i tak od soboty zero bzykanka :( ehhh :( jak nie urok to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko... która się troszkę w testach owulacyjnych orientuje? chodzi mi o odczyt testu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Czapus ja wiem tylko tyle ze obie kreski muszą być takiej samej grubości lub ewentualnie testowa mocniejsza od kontrolnej i wtedy uważa sie go za pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli ja codziennie nie testuje i nagle zrobiłam test 15dc i wyszedł z 2 kreskami to znaczy że jestem w trakcie owulacji czy ona dopiero będzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czapus ja tez ostatnio robiłam te testy i sama cieżko co się łapie w tym ale wiem ze napewno jest tak jak kasia pisze obie kreski musza byc tak samo intensywnego koloru. Kasia wyrazy współczucia moja babcia pół roku tem zmarła a lekarz już mówił ze wyjdzie ze szpitala super sie czula na drugi dzien cisnienie spadlo i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby ze dopiro bedzie w ciagu 24-36 godzin czy jakoś tak. ja miałam w poniedziałek wieczorem dwie kreski we wtorek rano tez a potem juz jedna i sama tez nie wiem co to oznacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak nie wiem jak zidentyfikować ten test... czy owulacja będzie, czy już była jak robiłam... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli wyszły Ci dwie czerwone kreski to owulacja nastąpi w ciągu 24-36 godzi i wtedy najlepiej jest sie starac tak wyczytalam na jakiejs stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sfiksowac można ja to kupiłam kiedys test owulacyjny ze śliny dałam za niego 100 zl i leży teraz kupiłam 30 testów paskowych owu i tez nic z nich nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wyszło w ten dzień, że jest pozytywny a na następny dzień już była 1 kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz ja miałam wieczorem i na drugi dzień rano dwie kreski potem juz jedna i powiesz szczerze ze sama nie wiem. jajnik mnie nie bolal tylko troche podbrzusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje tylko kłucie jak mam owu z prawego jajnika a teraz wychodziło że z lewego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to wychodzi ze jak 15 dc zrobiłas test i wyszedl pozytywny to w ciagu najblizszych godzin (24-36) powinna być owulacja. poziom szczytowy czyli 2 kreski pojawia sie na 1-2 dni przed owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×