Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@___Miejscowosc Bezikmalinowy_____15_______29______21.01______dolnoslas kie Silka33___________2lata______34_______07.10______LU Kszewuszka_______11________34_______23.01______Śląsk Kania86__________10________26_______21.11______podk./lubel. Natii_00___________6________22________01.04_____wielkopo lska Misia2889_________8________23_________??_______wielkopol ska Małpka24________17________24________12.02______ireland dorotq___________14_______34________11.01______Lublin b_a88___________1_________24_________? _______Śląsk teacherka________12________23_______5.01______wielko p tyśka911_________2________29________16.08______Łódz cytrus22__________10________22_______12.09___mazow JUDIT____________??________?? Michellinka ______7__________27_______31.12.______kuj-pom BRZUCHATKI Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P______Płeć_____Miejsco wość Czrnulka______1________21______04.10.12____?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12____syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12_____?_______Mazury Ulna30________3________28______03.11.12__syn(Miłosz)____ Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian___Polsk a Emachines_____2________29______20.10.12_____syn_____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_________syn_____śląski e Kamilka@______2________29__________?________________dolnośl ą ski e marta2387____2lata______25______14.01.2013____??_____Śląsk .śliwka________3________37_______10.03.13___________Łódz< br /> ulęgałka_______9________29_______09.03.2013____??___lube lskie Ulka90________12_______22_______11.04.2013____??____małopol s ka Maja 8626__________9________26_______05.06.2013___??____śląskie Patra24_______3_________25______18.03.2012____syn(Michał)p_ __ amazingcrazy__12_______23_______15.08.2013___________Wielkop olska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@___Miejscowosc Bezikmalinowy_____15_______29______21.01______dolnoslas kie Silka33___________2lata______34_______07.10______LU Kszewuszka_______11________34_______23.01______Śląsk Kania86__________10________26_______21.11______podk./lubel. Natii_00___________6________22________01.04_____wielkopo lska Misia2889_________8________23_________??_______wielkopol ska Małpka24________20________24________12.02______ireland dorotq___________14_______34________11.01______Lublin b_a88___________1_________24_________? _______Śląsk teacherka________12________23_______5.01______wielko p tyśka911_________2________29________16.08______Łódz cytrus22__________10________22_______12.09___mazow JUDIT____________??________?? Michellinka ______7__________27_______31.12.______kuj-pom BRZUCHATKI Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P______Płeć_____Miejs co wość Czrnulka______1________21______04.10.12____?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12____syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12_____?_______Mazury Ulna30________3________28______03.11.12__syn(Miłosz)____ Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian___Polsk a Emachines_____2________29______20.10.12_____syn_____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_________syn_____śląski e Kamilka@______2________29__________?________________dolnośl ą ski e marta2387____2lata______25______14.01.2013____??_____Śląsk .śliwka________3________37_______10.03.13___________Łódz ulęgałka_______9________29_______09.03.2013____??___lube lskie Ulka90________12_______22_______11.04.2013____??____małopol s ka Maja 8626__________9________26_______05.06.2013___??____śląskie Patra24_______3_________25______18.03.2012____syn(Michał)p_ __ amazingcrazy__12_______23_______15.08.2013___________Wiel kop olska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze postarami sie bezik o ile czas mi na to pozwoli :) mam nadzieje ze u ciebie szybko sie sytuacja wyjasni i ze w ta nowa pani doktor pomoze wami i nie dlugo bedziesz mama tego ci zycze kochna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze postarami sie bezik o ile czas mi na to pozwoli :) mam nadzieje ze u ciebie szybko sie sytuacja wyjasni i ze w ta nowa pani doktor pomoze wami i nie dlugo bedziesz mama tego ci zycze kochna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera faktycznie cos kafe nie dziala dzisiaj bo obcina posty i za kadzym razem od odswiezenia strony pokazuje co innego paranoja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj pani endokrynolog powiedziala że zegar tyka :( mamy po 30 lat , mówiła że musimy szybciej decyzje podjąć ale kurde jak szybciej jak nawet to tsh mam za wysokie żeby myśleć o inseminacji chociażby , tera @ dostane w ciągu tygodnia i bedzie 16 cykl staranek ... ide oglądac komedie może poprawi sie troszku nastrój , będe wieczorkiem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bezik ale moze ta nowa pani doktor cos wymysli nawte na tsh napewno ma doswiadczenie w takich sprawach moim zdaniem warto umowic sie na wizyte bo sadze ze i tak wysle was na jakies badania i znowu bedziecie czekac a tak moze okazac sie ze niektore badania macie swiezo zrobione i podejmie jakas decyzje nie ma na co czekac bezik zastanowcie sie z mezem na tym tulam cie mocno myszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@___Miejscowosc Bezikmalinowy_____15_______29______21.01______dolnoslas kie Silka33___________2lata______34_______07.10______LU Kszewuszka_______11________34_______23.01______Śląsk Kania86__________10________26_______21.11______podk./lubel.< br /> Natii_00___________6________22________01.04_____wielkopo lska Misia2889_________8________23_________??_______wielkopol ska Małpka24________20________24________12.02______ireland dorotq___________15_______34________5.02______Lublin b_a88___________1_________24_________? _______Śląsk teacherka________12________23_______5.01______wielko p tyśka911_________2________29________16.08______Łódz cytrus22__________10________22_______12.09___mazow JUDIT____________??________?? Michellinka ______7__________27_______31.12.______kuj-pom BRZUCHATKI Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P______Płeć_____Miejs co wość Czrnulka______1________21______04.10.12____?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12____syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12_____?_______Mazury Ulna30________3________28______03.11.12__syn(Miłosz)____ Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian___Polsk a Emachines_____2________29______20.10.12_____syn_____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_________syn_____śląski e Kamilka@______2________29__________?________________dolnośl ą ski e marta2387____2lata______25______14.01.2013____??_____Śląsk .śliwka________3________37_______10.03.13___________Łódz< br /> ulęgałka_______9________29_______09.03.2013____??___lub e lskie Ulka90________12_______22_______11.04.2013____??____małopol s ka Maja 8626__________9________26_______05.06.2013___??____śląskie Patra24_______3_________25______18.03.2012____syn(Michał)p_ __ amazingcrazy__12_______23_______15.08.2013___________Wiel kop olska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 9dc...w tym m-cu mierez tempke i zapisuje na ovu..ehh trzeba dzialac.. a co tam u was dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no czekam na wynik AMH on jest potrzebny by określić ile czasu ma kobieta tak naprawde, za ok 10 dni wynik boje sie jak cholera :( czasem jak o tym pomyśle że wynik może być zły to tak jakoś źle mi sie w środku robi nie wiem jak to uczucie opisać ale jest okropne i jeszcze do 2 tygodni wyniki biopsji męża ,żeby nic złegu mu nie było , chyba zajoba dostane do tego czasu , tak bardzo żałuje że wcześniej nie zaczęliśmy sie starać :( wszyscy w koło już mi na nerwy działają tylko kiedy wy i kiedy ? brzuch boli coraz bardziej jak co miesiąc aż płakać mi sie chce , nienawidze gdy @ przychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dawno się nie odzywałam... U mnie po staremu.Czekam na @. W dniach płodnych przytulanek nie było... bo byliśmy chorzy :( Kolejny cykl przepadł... Teraz mam 24 dc i temperaturę 37,02 więc mam nadzieję,że @ będzie w terminie. Pozdrawiam i przesyłam buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!! staram się Was czytać na bieżąco ,myślami jetem z Wami. U mnie nie za bardzo ciekawie,tydzień temu wyszłam ze szpitala i na dodatek synek strasznie to przeżył, przychodził do mnie i płakał kiedy wrócę do domu. W przedszkolu Pani powiedziała,że strasznie to przeżywał. na dodatek wczoraj karetka zabrała mnie do szpitala z kolką nerkową (straszny ból )okazało się że mam jakiś zastój w nerce a na dodatek szyjka krótka.Chcieli mnie znowu zostawić ale odmówiłam dostałam taki opiernicz od lekarza ale ma to w dupie. Rodzinę mam w domu..No i taka lipa trochę u mnie. Mam dużo odpoczywać ... Buziaki dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ❤️ a macie czasem tak przed @ że was jakby kłuło w macicy czy cuś ? mnie w nocy złapało myślałam że zeświruje jakby ktoś igły mi tam wbijał , wzięłam nospe przeszło , już mam spokój ale brzuszek dalej boli :( pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!! staram się Was czytać na bieżąco ,myślami jetem z Wami. U mnie nie za bardzo ciekawie,tydzień temu wyszłam ze szpitala i na dodatek synek strasznie to przeżył, przychodził do mnie i płakał kiedy wrócę do domu. W przedszkolu Pani powiedziała,że strasznie to przeżywał. na dodatek wczoraj karetka zabrała mnie do szpitala z kolką nerkową (straszny ból )okazało się że mam jakiś zastój w nerce a na dodatek szyjka krótka.Chcieli mnie znowu zostawić ale odmówiłam dostałam taki opiernicz od lekarza ale ma to w dupie. Rodzinę mam w domu..No i taka lipa trochę u mnie. Mam dużo odpoczywać ... Buziaki dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!! staram się Was czytać na bieżąco ,myślami jetem z Wami. U mnie nie za bardzo ciekawie,tydzień temu wyszłam ze szpitala i na dodatek synek strasznie to przeżył, przychodził do mnie i płakał kiedy wrócę do domu. W przedszkolu Pani powiedziała,że strasznie to przeżywał. na dodatek wczoraj karetka zabrała mnie do szpitala z kolką nerkową (straszny ból )okazało się że mam jakiś zastój w nerce a na dodatek szyjka krótka.Chcieli mnie znowu zostawić ale odmówiłam dostałam taki opiernicz od lekarza ale ma to w dupie. Rodzinę mam w domu..No i taka lipa trochę u mnie. Mam dużo odpoczywać ... Buziaki dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!! staram się Was czytać na bieżąco ,myślami jetem z Wami. U mnie nie za bardzo ciekawie,tydzień temu wyszłam ze szpitala i na dodatek synek strasznie to przeżył, przychodził do mnie i płakał kiedy wrócę do domu. W przedszkolu Pani powiedziała,że strasznie to przeżywał. na dodatek wczoraj karetka zabrała mnie do szpitala z kolką nerkową (straszny ból )okazało się że mam jakiś zastój w nerce a na dodatek szyjka krótka.Chcieli mnie znowu zostawić ale odmówiłam dostałam taki opiernicz od lekarza ale ma to w dupie. Rodzinę mam w domu..No i taka lipa trochę u mnie. Mam dużo odpoczywać ... Buziaki dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ❤️ a macie czasem tak przed @ że was jakby kłuło w macicy czy cuś ? mnie w nocy złapało myślałam że zeświruje jakby ktoś igły mi tam wbijał , wzięłam nospe przeszło , już mam spokój ale brzuszek dalej boli :( pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!! staram się Was czytać na bieżąco ,myślami jetem z Wami. U mnie nie za bardzo ciekawie,tydzień temu wyszłam ze szpitala i na dodatek synek strasznie to przeżył, przychodził do mnie i płakał kiedy wrócę do domu. W przedszkolu Pani powiedziała,że strasznie to przeżywał. na dodatek wczoraj karetka zabrała mnie do szpitala z kolką nerkową (straszny ból )okazało się że mam jakiś zastój w nerce a na dodatek szyjka krótka.Chcieli mnie znowu zostawić ale odmówiłam dostałam taki opiernicz od lekarza ale ma to w dupie. Rodzinę mam w domu..No i taka lipa trochę u mnie. Mam dużo odpoczywać ... Buziaki dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!! staram się Was czytać na bieżąco ,myślami jetem z Wami. U mnie nie za bardzo ciekawie,tydzień temu wyszłam ze szpitala i na dodatek synek strasznie to przeżył, przychodził do mnie i płakał kiedy wrócę do domu. W przedszkolu Pani powiedziała,że strasznie to przeżywał. na dodatek wczoraj karetka zabrała mnie do szpitala z kolką nerkową (straszny ból )okazało się że mam jakiś zastój w nerce a na dodatek szyjka krótka.Chcieli mnie znowu zostawić ale odmówiłam dostałam taki opiernicz od lekarza ale ma to w dupie. Rodzinę mam w domu..No i taka lipa trochę u mnie. Mam dużo odpoczywać ... Buziaki dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałka, trzymaj się, solidaryzuje sie z Tobą w leżeniu, u mnie jutro decyzja co dalej - dom czy szpital brrrrrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj babeczki współczuje wam dużo nerwów tracicie, będzie wszystko oki :) ulęgałko twój synek troszczy sie o ciebie, mały wielki mężczyzna 🌼 śliwko a jak powie ci jutro dr żebyś sie położyła to pójdziesz ? namów ulęgałke żeby też sie położyła , ulęgałko nie chcesz iść do szpitala nie dziwie ci sie ale kurcze jesteś pewna że sobie dasz rade że nic sie nie stanie ? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik, ja sie kładę bez dyskusji, jakby mi kazali w kościele leżeć krzyżem, też bym sie połozyła. Ulęgałka wybrała inaczej, ma w domu synka, robi jak uważa najlepiej dla całej rodziny, trudno tu namawiać, skoro lekarze nie przekonali, to ja się nie podejmuję. Ale trzymam kciukasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to babeczki trzymam kciuki za was :) ja czekam na @ pojawi sie na dniach wredna paskuda ide zara oglądać pierwszą miłość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!hej Małpeczko-dawno Cie nie było...dziwnie tam u Was...tak długo sie czeka?szok.Ja tez nie piszę,nie ma o czym w sumie...3 dni temu zaczełam 2 cykl z tabsami...:(...takze cóz sie udzielac...(jedna z moich szefowych urodziła 25 grudnia,takze niemowlaczkiem tez sie zajmuję czasami..ech..ale jaki słodki!:)choc smutno mi czasami...druga szefowa ma prawie rocznego synka,teraz choruje i tez często jestem z nim) Z WAMI wszystkimi jestem myslami!zdrówka życzę i wszystkiego dobrego dla każdej z osobna:)POZDRAWIAM I ściskam WAS!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegalko zycze zdrowka.oby wszystko bylo dobrze i wytrwalosci zycze. silka 🌻 kszewuszko nastepny cykl jest nasz:-P bezik 🌻 sliwka tobie tez wszystkiego dobrego dziewczyny juz blizej niz dalej .jeszcze troche i bedziecie cieszyly sie swoimi malluszkami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×