Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

truskawy są najlepsze, pociapkam sobie i daje troche cukru uwielbiam :D albo f szparagowa z masełkiem i bułoeczką tartą ....... głodna sie zrobiłam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
dziewczynki mam pytanie do was czy mozna nie miec owulacji chociaz sie w miare regularnie miesiączkuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika kazda normalna kobieta co ktorys cykl ma bezowulacyjny a z wiekiem zdarzaja sie coraz czesciej bezik szkoda tylko ze przez kiepska pogode rzadko truskawy sa naprawde pyszne jak powinny, slonka brakuje i nam i truskawom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki mycha za ostrzeżenie, będę czujna ;) myszko, Ty nasza ostojo wiedzy 😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Ulęgałko dobrze,że z niunią wszystko okej:)Biedactwo👄Zdrówka:) Ciamisia tak miałam wczoraj to badanie płaciłam 200 zł:) Wszystko dobrze:)To najważniejsze:)Ginekolog który robił mi badanie powiedział,że według tego co widzi to córcia ale nie mamy sie nastawiać:P zobaczymy co moja gina powie na następnej wizycie czy bedzie coś widzieć:)Wszystko Nam powoli pokazywał,super facet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie leżenia ciąg dalszy. nie odzywam się za bardzo, bo mi niewygodnie z kompem w pozycji horyzontalnej i to na boku. Odliczam dni do piątku, zobaczymy czy coś mi się poprawiło. Myśle o Was kochane i trzymam kciuki :) Trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@___Miejscowos c Bezikmalinowy_____15_______29______21.01______dolnoslas kie Silka33___________2lata______34_______07.10______LU Kszewuszka_______11________34_______23.01______Śląsk Kania86__________10________26_______21.11______podk./lubel.< br /Natii_00___________6________22________01.04_____wielkopo lska Misia2889_________8________23_________??_______wielkopol ska Małpka24________17________24________21.11______ireland dorotq___________14_______34________11.01______Lublin b_a88___________1_________24_________? _______Śląsk teacherka________12________23_______5.01______wielko p tyśka911_________2________29________16.08______Łódz cytrus22__________10________22_______12.09___mazow JUDIT____________??________?? Michellinka ______7__________27_______31.12.______kuj-pom BRZUCHATKI Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsco wość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30________3________28______03.11.12__syn(Miłosz)____ Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines_____2________29______20.10.12__syn_____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn_____śląskie Kamilka@______2_______29__________?____________dolnoślą ski e marta2387____2lata______25______14.01.2013____??__Śląsk .śliwka________3________37_______10.03.13________Łódz< br /> ulęgałka_______9________29_______09.03.2013__??___lube lskie Ulka90________12_______22_______11.04.2013__??__małopols ka Maja 8626_____9________26_______05.06.2013__??__śląskie Patra24_______3_____25_______18.03.2012_syn(Michał)p amazingcrazy___12___23________15.08.2013_____Wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane :) dopiero dzisiaj nadrobiłam zaległości w forum . u mnie jak zwykle nic nowego kolejny cykl zaczął mi się w sylwestra :( dziś 15 dc i jestem sucha:( a to bieganie za chorobowym a to lekarze po kolei moj sie rozchorował wszystko na mojej głowie było teraz mnie zaczyna łamać:( mam doła mój zaczął prace i pracuje po 12 godzin więc siedzę sama w domu i dostaję w dekiel :( dotego ta pogoda:( lubie zime i śnieg ale jak słońce by sie pokazało byłabym szczęśliwa a taka szarzyzna jest że aż w du..szy ściska:( jak Wasze samopoczucia mam nadzieję że lepsze niż moje Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki, u mnie nic ciekawego , endokrynolog podwyższyła mi dawke letroxu , robiłam AMH wyniki za około 10 dni i wtedy będzie decyzja co dalej ........... :( pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku nie pomogę ja z tych rejonów nie jestem ale czytalam opinie i maja raczej dobre CYT UJĘ" POLECAM przez duże P!!! staraliśmy się o dziecko ponad 5 lat. Dzięki załodze Polmedisu a szczególnie prowadzącej mnie Doktor Elias, dziś jesteśmy rodzicami 1,5 rocznej córci. trafna diagnoza, szybkie leczenie - to wszystko bez wsparcia i pomocy całej ekipy Polmedisu byłoby wówczas niepełnym sukcesem.... Zawsze otrzymywaliśmy odpowiedzi na każde nurtujace nas pytanie i zawsze mogliśmy liczyć na pełne wsparcie :) Dzięujemy z całego serca!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate_18
hey=) mam takie pyatnie.. w drugi dzien dni plodnych (tak podejrzewam) odbyłam bez zapezpieczenia stosunek, do konca! Ciaza jest możliwa, to wiem... w sb zrobie test..a wpn powinnam dostac okres! Ale powiedzcie, czy w ciagu tych 2 tyg jak mam klucia w podbrzuszu.. to tylko urojenia? czy moga byc juz takie objawy ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate_18
???? nie ma nikogo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra duszyczka :)
wyrównała, Wam troszkę tabelkę :) trzymam kciuki za każdą staraczkę :) i życzę zdrowia każdej mamusi :) STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@___Miejscowos c Bezikmalinowy_____15_______29______21.01______dolnoslas kie Silka33___________2lata______34_______07.10______LU Kszewuszka_______11________34_______23.01______Śląsk Kania86__________10________26_______21.11______podk./lubel.< br /Natii_00___________6________22________01.04_____wielkopo lska Misia2889_________8________23_________??_______wielkopol ska Małpka24________17________24________21.11______ireland dorotq___________14_______34________11.01______Lublin b_a88___________1_________24_________? _______Śląsk teacherka________12________23_______5.01______wielko p tyśka911_________2________29________16.08______Łódz cytrus22__________10________22_______12.09___mazow JUDIT____________??________?? Michellinka ______7__________27_______31.12.______kuj-pom BRZUCHATKI Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P______Płeć_____Miejsco wość Czrnulka______1________21______04.10.12____?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12____syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12_____?_______Mazury Ulna30________3________28______03.11.12__syn(Miłosz)____ Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian___Polsk a Emachines_____2________29______20.10.12_____syn_____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_________syn_____śląskie Kamilka@______2________29__________?________________dolnoślą ski e marta2387____2lata______25______14.01.2013____??_____Śląsk .śliwka________3________37_______10.03.13___________Łódz< br /> ulęgałka_______9________29_______09.03.2013____??___lube lskie Ulka90________12_______22_______11.04.2013____??____małopols ka Maja 8626__________9________26_______05.06.2013___??____śląskie Patra24_______3_________25______18.03.2012____syn(Michał)p___ amazingcrazy__12_______23_______15.08.2013___________Wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate jak w poniedziałek masz dostać okres to w poniedziałek zrób o te 2 dni nie przyjdzie a test będzie bardziej wiarygodny.a kłucia hmmm może to właśnie na okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ dobra duszyczko 🌼 miechelinko czytałam wlaśnie i jakby co to do dr elias będziemy uderzać, narazie musze tsh zbić a m jak sie skończy rzut to jest szansa że nasionka sie poprawią , oby sie udało ... jak narazie to czuje ból brzucha jak zwykle przed @ :( zara wejde na tą str co przesłałaś ale pierw wszamam pomidorówke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkiego dobrego w nowym roku spelnienia marzen dwoch kreseczek dla staraczek , szczesliwych rozwiazan dla ciezaroweczek a mamuskom cierpliwosci i wtrwalości :) Kobitki moje kochane nie odzywam sie bo nie mam o czym temat znacie , chce wam tylko powiedziec ze dzis bylam u lekarza bo mialam sie stawic za 6 miesiecy wiec wypelnil formularz i mam czekac na list ze szpitala tylko ze slyszalam ze kobiety po pare miesiecy czekaja na list a w liscie termin stawienia sie na badania od 3-6 kolejnych miesiecy maja sprawdzic hormony o porobic badania tylko ze hormony wykonuje sie w inych dniach cyklu zalezy jakie wiec ja nie potrafie sobie wyobrazic jak oni maja zamiar to zrobic .Pytalam lekarza jakie dokladnie badania to stwierdzil ze podstawowe i ze on doklanie nie wie bo to lekarz w szpitalu bedzie robil a on dostanie tylko kopie wynikow niezle tutejsz sluzba zdrowia ech zobaczymy . A tak u mnie Ok leci do przodu :) pozdrawiam wszytkie dziewczynki i te nowe i te stare forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkiego dobrego w nowym roku spelnienia marzen dwoch kreseczek dla staraczek , szczesliwych rozwiazan dla ciezaroweczek a mamuskom cierpliwosci i wtrwalości :) Kobitki moje kochane nie odzywam sie bo nie mam o czym temat znacie , chce wam tylko powiedziec ze dzis bylam u lekarza bo mialam sie stawic za 6 miesiecy wiec wypelnil formularz i mam czekac na list ze szpitala tylko ze slyszalam ze kobiety po pare miesiecy czekaja na list a w liscie termin stawienia sie na badania od 3-6 kolejnych miesiecy maja sprawdzic hormony o porobic badania tylko ze hormony wykonuje sie w inych dniach cyklu zalezy jakie wiec ja nie potrafie sobie wyobrazic jak oni maja zamiar to zrobic .Pytalam lekarza jakie dokladnie badania to stwierdzil ze podstawowe i ze on doklanie nie wie bo to lekarz w szpitalu bedzie robil a on dostanie tylko kopie wynikow niezle tutejsz sluzba zdrowia ech zobaczymy . A tak u mnie Ok leci do przodu :) pozdrawiam wszytkie dziewczynki i te nowe i te stare forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×