Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

wpisz ten adres www. selkar.pl a wyszukiwarce wpisz jak zajsc w ciaze czego nie powie ci lekarz wyskoczy ci reklama tej ksiazki tego doktora , ja znalzlam ten artykul na innym forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Nie testowałam, małpeczko. sama już nie wiem, czy poczekać już do tego poniedziałku, czy może jednak jutro zrobić ten test... Ewuś, a Ty kiedy będziesz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
dziękuje małpeczko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...cała historia...nie było mnie troche dziwczynki WYBACZCIE kochane!!! ponieważ pisałam ze musze trochę odpuścic...i tak...owulacja mi sie przesunęła...wiec wojowniki nie przezyły 5 dni do owu...i efektem tego jest @...poza tym ciesze sie ze dostałam i juz tłumacze dlaczego? dlatego, ze w między czasie w zeszłym tygodniu byłam chora (jakies 2 dni przed @)zrobiłam test i wyszedł negatywny ...a zrobiłam go dlatego zebym mogła zażywac specyfiki aptekarskie, poniewaz miałam dosc wysoką gorączkę...dlatego tez cieszyłam sie jak dostalam @ co prawda tak bolesnej to oooo dawno dawnoooooo nie miałam i nie pamietałam juz jak to jest!!! Musze sie przyznać, ponieważ syna juz mam...chciałabym miec teraz córeczkę...i dlatego tez ta moja próba przed owu 3 (owu przesunęła sie jeszcze o 2 dni)dni...gdybym kochała sie jeszcze może z parę razy to przypuszczam ze już bym zaciążyła...dlatego powiedziałam sobie ze koniec z jakimś szarżowaniem z płcią...i bede starała sie teraz o dzidziusia...pozdrawiam :) i życzę udanych starań:)3 - mam kciuki za Was... Chcące przygotowujące się : Nick.................Wiek...... .....Termin@.....................Miejcowość malpka24...........24..................06.03............. .............Irlandia Staraczki : Nick.................Cykl....... ...Wiek......Termin@..........Miejscowość ciekawa..............2...........21.........2123.01..... .......Wielkopolska biegaczka...........2..............?.........17.03.. ........................ ira2013.............3.............26..........20.02.... .................Śląskie bezikmalinowy......3............28.............?......... ........dolnośląskie ulna30..................3............28..........23.02... ..........małopolska sebza...................3.............26.........30.01... ...........warszawa sonholindo.........+2lata.........23.........9-12.02..... ............Setubal marta2387........1.5roku.......25........ok.11.03........ ..........Śląskie kruszynka1990......11...........21..........19.02........ ..........łódzkie ulęgałka.................6...........29.............?.. .................lubelskie silka33.............2lata........33..........29.02... ........................LU emachines...............2..........29..........8-9.02.... ......śląsk/będzin taka_jedna28*..........2..........28..........21.02...... .....Anglia/Śląskie sodie86.................1.........25........15-16.02.... ..Wrocław/dolnośl. Ewuś;................4...........28..........21.02.. ....................Śląskie Brzuchatki: Nick........Szcz.Cykl.......wiek........TP.......płec......Miejscowoś 0451994.....9.12.11.........31........13.09.12.....?..... ............Ateny czarnulka..........1...........21.........4.10.12......?. ...............Anglia maya10...........5............28.........9.10.12.....?... ............ireland słasica.............1...........28.........3.10.2012...? ...............mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko biegusia odezwałaś się!! ale mam nadzieję,że już zostaniesz z nami:) kochana dobrze ,że odpuściłaś z płcią to nie jest tak do końca... myślę,że w tym pomógł by jedynie lekarz. Biegusia najważniejsze jest to żeby dzidziuś był zdrowy, ostatnio zaczęłam oglądać powtórki rodzinki tak jest trzech fajowych chłopców ,ja nawet bym wolała drugiego chłopca... ale co ma być to będzie!Cieszę się ,że się odezwałaś:). ja już od dziś będę się starała.:) Dziewczynki a Wy testowałyście już?Ira i Ewusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Czytam Was na bieżąco ale nic nie pisałam bo u mnie w sumie to nic ciekawego się nie dzieje. Cały tydzień byłam chora a zaczęło się od bólu gardła, później wysoka gorączka no i tak mnie pomęczyło ale teraz już jest znacznie lepiej :) pewnie też dlatego przesunie mi się @, dziś mam 33 dc no i zobaczymy kiedy mnie zaskoczy. Za wszystkie Was mocno trzymam &&& i całuję :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Ja jeszcze nie testowałam. Próbuję wstrzymać się do jutra :) mam nadzieję że @ jutro nie przyjdzie przed albo zaraz po teście jak to zwykle u mnie bywało. ira a Ty kiedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Cześć, dziewczynki :) ja jednak dzisiaj zrobiłam test. wyszedł negatywny...trudno, już kupiłam podpaski i czekam na @. pewnie znowu się spóźni, bo piersi mnie prawie nie bolą. chociaż nie mam pojęcia czemu w tym miesiącu miałaby się spóźniać... nic się ze mną nie działo, nie stresowałam się, nie chorowałam...ale cóż, już niczego się nie doszukuje i po prostu czekam na @ i na nowe staranka :) Ewuś trzymam kciuki za Ciebie. zresztą, jak i za reszte dziewczyn :) pozdrawiam i życzę miłego popołudnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
ira a może za wcześnie zrobiłaś i jednak @ nie przyjdzie?? jak tobie wyszedł negatywny to mi pewnie też tak wyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA / 01.03.2000/ Jesteśmy z mężem przeszło 10 lat po ślubie i mimo wieloletnich starań nie doczekaliśmy się potomstwa. Przeszliśmy wszystkie możliwe badania, zwiedziliśmy wiele klinik w całym kraju, bez skutku. Jesteśmy wykończeni psychicznie i finansowo. Nie widzimy sensu dalszego życia. Brak dziecka jest dla nas najgorszym wyrokiem. Czy gdybyśmy przeszli na żywienie optymalne, które jest tak skuteczne w wielu chorobach, będziemy mieli szanse na dziecko? Kazimiera P. Niepłodność jest powodowana różnymi przyczynami, ale obecnie, w Europie, najczęściej spotykaną przyczyną niepłodności jest określone, złe odżywianie. Gdy mężczyzna ma prawidłową ilość i jakość plemników, kobieta miesiączkuje i jajeczkuje regularnie, jajowody są drożne, to nie powinno być kłopotów z zajściem w ciążę, jej utrzymaniem i urodzeniem zdrowego dziecka. Zapłodnione jajo powinno osiedlić się w błonie śluzowej macicy i powinno dojść do rozwoju embrionalnego. Niestety bywa, że niekorzystne odżywianie i spaczone wytwarzanie hormonów potrzebnych do utrzymania ciąży, właśnie tym niekorzystnym odżywianiem spowodowane, uniemożliwiają często rozwój zapłodnionej komórki jajowej i jest ona wydalana z ustroju. Okresowe pogorszenie odżywiania u ludzi o niekorzystnym modelu odżywiania powoduje eksplozję demograficzną. W średniowieczu takim długim okresem pogorszenia odżywiania był post przed Wielkanocą. W poście obowiązywał zakaz stosunków małżeńskich zatem nie powinno być dzieci poczynanych w tym okresie. A było dokładnie odwrotnie. "Więcej dzieci rodzi się w październiku i listopadzie, niż w pozostałych dziesięciu miesiącach roku. Według wstecznego wyliczenia wszystkie zostały poczęte w poście" - pisał Rabelais, autor książki pt. "Gargantua i Pantagruel", w której przemycił sporo ważnych informacji. Przy żywieniu korytkowym warunki do zajścia w ciążę i szanse na urodzenie zdrowego, wartościowego dziecka są najmniejsze. Przyroda sama pilnuje, aby ludzie odżywiający się najgorzej, najbardziej zdegenerowani, mieli utrudnione rozmnażanie się. Żywienie korytkowe było główną przyczyną wymarcia prawie wszystkich rodów magnackich w Polsce. Teraz magnatów w Polsce mamy niewielu, ale tych stosujących korytkowy model żywienia jest więcej, niż kiedykolwiek było w naszej historii. Małżeństwa tylko wówczas powinny podejmować decyzję o poczęciu dziecka, gdy potrafią zapewnić temu dziecku warunki pozwalające na godne i biologicznie zdrowe życie. Tak będzie najlepiej dla dziecka, dla rodziców i dla narodu. Rodzice powinni być wyposażeni w potrzebną wiedzę. Małżeństw, które chciały mieć dziecko, które "leczyły się na niepłodność" czasem dziesięć i więcej lat, które straciły przy tym dużo pieniędzy, czasem i zdrowia, spotykałem sporo w swej praktyce lekarskiej. Większość z nich zrozumiała moją wiedzę i zastosowała ją w praktyce. Prawie wszystkim urodziło się jedno, a gdy zdecydowali o ponownym poczęciu, to i więcej dzieci przyszło na świat. Przy żywieniu optymalnym ludzie, zgodnie z powszechnym, obowiązującym w przyrodzie prawem, które mówi, że niezależnie od ilości potomstwa, w każdym zdrowym gatunku, dojrzałość i zdolność do rozrodu osiąga zwykle tyle osobników, ilu było rodziców, mają średnio po dwoje dzieci na jedno małżeństwo. Tak być powinno także po to, aby dzieci rodziły się wartościowe biologicznie, bez wad wrodzonych, kobiety przechodziły ciążę bez k3opotów, bez zatruć ciążowych, bez licznych szkód, które obecnie u wielu kobiet są powodowane rzekomo ciążą, a właściwe niekorzystnym odżywianiem przed, w czasie i po ciąży. Porody powinny być bezbolesne, łatwe i krótko trwające, jak już jest u kobiet stosujących optymalny model żywienia. Dzieci powinny być karmione jak najdłużej piersią, a mleko matki powinno zawierać jak najmniej białka i węglowodanów, a możliwie dużo tłuszczów, witamin, czy mikroelementów potrzebnych człowiekowi, a nie cielęciu. Rodzice optymalni prawie zawsze potrafią zapewnić dziecku, czy dzieciom godne warunki życia, gdyż przeważnie mają wyższe dochody, nie mozolą się na próżno, nie wydają głupio pieniędzy, w tym na wizyty u lekarzy, leki, operacje, a i na jed2eniu potrafią zaoszczędzić sporo. Zwykle po przejściu na żywienie optymalne, kobiety zachodzą w ciążę po 3 lub więcej miesiącach, rodzą dzieci zdrowe, bez powikłań ciążowych. Prawie zawsze karmią dziecko piersią tak długo, jak długo ono tego chce. Pani, wraz z mężem, powinna przejść na żywienie optymalne, odczekać kilka miesięcy. Są duże szanse na zajście w ciążę i urodzenie zdrowego dziecka, jeśli nie istnieją inne, typowe przyczyny niemożności zajścia w ciążę. ********** Artykuł drukowany był w DZIENNIKU ZACHODNIM na Śląsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
hej kobietki :) ja dziś padam na 4 łapy, krzyż tak boli że nawet na muszli klozetowej nie moge usiąść , jajniki brzuch porażka , mam nadzieje że to nie żadne zapalenie, w tym miesiącu chyba owulki nie będzie , nie dość że okres tak krótki to jeszcze wszystko boli , dupa ze mnie nie babka :0 jutro lece do apteki po coś na tą paskudną kurzajke, musze wytępić dziada {cool] a co u was ? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
nawet mordki mi nie wychodzą taka zakręcona jestem ech ... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..ulegałka to w takim razie trzymam kciuki za ciebie oby tym razem się udało...i oczywiście za resztę stada...pozdrawiam..kochane chyba wiosna idzie... pięknie... będzie pięknie zobaczycie...ja zaczynam starania chyba dopiero w w sobotę....do wtorku mam@ ale już bez testów i niczego więcej po prostu lecę z koksem hehehe....no może te co dwa dni:p... chociaż nie wiem czy w tym tez jest prawdy chociaż trochę...powiem Wam kochane najgorzej jak się człowiek kurcze naczyta jakiś rzeczy a potem swiruje i wymyśla...mój to już się ze mnie tak śmieje....ale na razie nic nie mówi ...daje mi wolna rękę...ale w tym cyklu jedziemy już w same dni płodne...mam nadzieje ze polowanie na jajeczko będzie i dla mnie owocne ...jak teraz nie zaciążę to chyba marzec sobie odpuszczę ... jakoś tak w grudniu nie uśmiecha mi się rodzić...ale się zobaczy...nic jeszcze nie przesądzone...a jak reszta staraczek....dziewczyny musimy działać ...małpka lecz się i tez działaj...maya opowiadaj jak u Ciebie...dla reszty buziak...a i dla bezika pzdr:) a dla reszty buziaki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Hej, dziewczyny :) co tam słychać?jak humorek?u mnie nadal nic się nie dzieje. czekam na @ :) Ewuś a co tam u Ciebie?testowałaś już? przecież nie musi być tak, że tak jak i ja będziesz miała negatywny test. może będzie odwrotnie? trzymam kciuki! daj znać co i jak :) buziaczi dla reszty dziewczynek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira ale wcale nie musi przyjść...ta @...wiec czemu czekasz...czesto jest tak ze testy nie wykrywaja jeszcze ciązy przed @ a nawet i po...także 3mam kciuki.. ...ema jak tam ?...co u ciebie ja sie czujesz co z praca...nic nie piszesz brzuchatko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Ja mam dziś 34 dc i tak się zastanawiam ile mi sie spozni przez ta chorobe :/ ale mysle, ze @ juz nie dlugo bedzie bo podbrzusze zaczyna cmic leciutko i cycuszki pobolewaja :) Ewuś a u Ciebie jak też jestem ciekawa czy już testowalas czy nie :) buziaki dla Was :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! nie odzywalam sie bo od wtorku bylam w szpitalu. wlasnie wrocilam. we wtorek po poludniu w pracy zauwazylam ciemniejsza wydzieline i od razu do szpitala.w srode usg pecherzyk 2mm, w piatek 4,7mm a dzisiaj 7mm ale jeszcze nie widac zarodka.w zasadzie co jakis czas mi cos poleci taki kolor kawy z mlekiem ale lekarze na to nic.musze lezec i odpoczywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Dzień dobry :) ja jeszcze nie testowałam bo się boję co wyjdzie :) może po południu zrobię :) jutro powinnam dostać @ więc test chyba już dzisiaj powinien coś wykazać? jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ema to leż i odpoczywaj ...ja tez miałam takie plamienia w pierwszej i tez leżałam w szpitalu... będzie dobrze kochana donosisz zobaczysz...ja nie miałam poza tym żadnych problemów a jeszcze przenosiłam mojego małego...tak mu było dobrze hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochaniutkie:* U mnie na razie @ nie ma jeden dzień...zobaczymy co to będzie:) Dzisiaj rano obudziłam się ze strasznymi mdłościami,ale nie chce sobie nic wmawiać:( Ale patrzyła sobie szyjkę macicy i mam bardzo wysoko i taką spłaszczoną:)A powinna być już nisko jakby miał być @:) A co tam u Was?:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochaniutkie! No widać ,że biegusia odżyła, super bardzo się cieszę!! Emuś nie zamartwiaj się, odpoczywaj a na pewno wszystko będzie w porządku, powiedzieli Ci coś jeszcze lekarze? Ewuś testuj! ja już bym nie wytrzymała!! Kruszynko jak Tobie się już spóźnia jeden dzień możesz śmiało testować ,no jeszcze te mdłości to świadczą na plus:) oj posypie nam się:) Ja jeszcze staranek nie zaczęłam,może dzisiaj ale jak się mi zechce. Biegusia ja jak mi się teraz nie uda to też marzec sobie odpuszcza , również nie chcę znowu rodzić w grudniu! Dziewczyny testujcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie ulegałko wolałabym juz rodzic w stycznu niz w grudniu i to nie ze względu na zimę tylko na święta i cały ten popłoch ...kurcze nie wyobrażam sobie leżeć jeszcze w szpitalu ...ale wiesz jak to jest jak sie odpuści to a nóż sie uda hehhe...czego Tobie i sobie życzę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko skoro jesteś po terminie @ to śmiało możesz testować i przekazać nam dobre wieści tak samo Ewuś :* trzymam &&& :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Też bym nie chciała rodzić w grudniu :) zaraz idę do apteki po test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie męczy mnie jedna sprawa podzielę się z Wami bo ja już nie wiem co robić. Moja bardzo dobra i bliska koleżanka za każdym razem kiedy boi się, że może być w ciąży, teoretycznie to chce mieć dziecko ale jak to mówi "nie teraz- mamy jeszcze czas" to bierze od ginekologa tabletkę jak to mówi "zapobiegawczo" no ale do cholery to nie jest zdrowe i mądre tym bardziej jak ostatnią brała pod koniec grudnia i na początku stycznia miała jakieś dziwne plamienia i bóle, cykl jej się rozregulował a ona dziś idzie po kolejną bo im gumka pękła. Już jej mówiłam, że to wcale nie jest takie nic bo jak będzie naprawdę chciała dzieci to los się od niej odwróci, martwię się ale z drugiej strony dała bym jej chyba jakiegoś kopniaka na opamiętanie. Wolałabym chyba o tym nie wiedzieć a tak to już nie wiem co jej powiedzieć żeby w końcu przejrzała, że to nie zabawa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika masz rację, ale widocznie koleżanka nie chcę Cię słuchać, ja nigdy żadnych prochów nie brałam. Nikuś a ile ona ma lat? mężatka? Ewuś czekamy na dwie krechy!! Biegusia ja urodziłam synka 18 grudnia ,mówię Ci tragedia!!!, zero Świąt a jeszcze mały dostał żółtaczki,pielęgniarka przychodzi rano 23 grudnia i mówi że nie czy wyjdziemy na Święta!! strasznie się poryczałam, oczywiście wyszliśmy dzień prze wigilią a w wigilię nie mogliśmy się nigdzie ruszyć, trochę smutno było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika wiem ze martwi Ciebie to ze ktoś z kim jesteś blisko tak sobie pogrywa...ale moja rada daj spokój w inne życie ludzie nie powinniśmy się wtrącać...Ona jest dorosła i chyba wie co robi albo przynajmniej powinna:)jesli powiedziałaś Jej o swoich odczuciach to ok! ale to teraz ona musi sobie pewne rzeczy poukładać i przerobić w sobie ...nie naciskaj ...nic na siłę...wiem ze może to dość egoistycznie zabrzmi ale kochana martw sie o siebie bo Ona nie patrzy w twoich kategoriach(chodzi mi o staranie sie o dziecko)... trochę empatii... ps...dziewuszki po terminach testujemy...dawajcie...czekamy na te pozytywne wieści...Ewcia czekamy i trzymamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ulegałko tego chciałabym uniknąć...ale teraz jak bym zaszła to nie wiem czy tez nie na grudzień bo płodne mam mieć dopiero 1-3 marzec...ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegusia bez stresu;) kochajmy się jak tylko mamy na to ochotę:) Ciekawe jak Ewusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×