Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

ulegałko to myślisz ze będziesz miała taki krótki cykl teraz ...dlaczego tak myślę? dlatego ze jeśli owu mialas załóżmy faktycznie 11-13dc to @ powinnaś mieć teoretycznie mniej wiecej 25-27dc...jest to mozliwe? kruszynka dawaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegusia nie wiem u mnie po tym wszystkim jest wszystko możliwe :( , obserwuję pd okresu szyjkę macicy, wczoraj miałam mokro , pojawił się taki brunatny śluz, szyjka miękka i wysoko, dzisiaj rano śluz przezroczysty i rozciągliwy z małą domieszką krwi tzn kropeczki krwi , a szyjka mięciutka i bardzo wysoko trudna do wychwycenia i troszeczkę otwarta, na pewno zaczynają mi się płodne a owulacja może była może będzie, biegusia nie wiem sama się już martwię:(no i jajniczek mnie pobolewa ale tylko lewy:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Dzien dobry :) robiła któraś test?? ja jeszcze nie robiłam... boję się :( a @ dalej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie o co mi chodzi?Hmmm... Jeżeli nie chcecie to nie odpowiadajcie:P Bo mój od paru miesięcy prosi mnie(NIE NALEGA) abym uprawiała z nim sex oralny...jakieś pół roku temu zgodziłam się,ale pod wpływem alkoholu.A teraz tak na trzeźwo nie potrafię się przemóc...nie wiem dlaczego mam taką blokadę:/ Bardzo bym chciała,ale coś mi nie pozwala.Oczywiście nie mam nic przeciwko aby on mnie dopieszczał...ale w drugą stronę nie potrafię!I wstrętnie się z tym czuje.Wiem,że On mnie bardzo kocha i dlatego chciałabym sprawiać Mu tą przyjemność... A jak tam u Was dziewczyny z tymi sprawami? Wiem,że to co napisałam jest może krępujące.Ale jeśli macie jakieś sposoby na pozbycie się tej blokady to dawajcie hahah:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś zrób test , to że się nie stresujesz gorzej wpływa na Ciebie, nie zmienisz i tak wyniku na pewno będą dwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka, kurczę nie wstydź się to są życiowe sprawy, ja się przyznam, że przed ciążą zdarzało nam się parę razy i to też raczej po alkoholu, ale jak już zdarzało nam się normalnie to mi się rzygać chciało, nie lubiłam tego ani w jedną stronę ani w drugą, teraz wolimy z mężem normalnie się kochać .Kruszynka chyba tego nie lubisz i dlatego jest blokada, raczej jej się nigdy nie pozbędziesz i nie rób tego na siłę , nawet jak tak bardzo kochasz męża, porozmawiaj z nim o tym, że nie lubisz tego i że moglibyście spróbować czegoś innego. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kszewuszka
Witam! Długo nie pisałam...ale cały czas Was czytam :) Dzisiaj byłam u lekarza i jestem w szoku... w 10 dniu cyklu jest 1 pęcherzyk-25mm ! Kurcze troche się boje czy znowu torbiel sie z niego nie zrobi ehhh.... a dhupaston mam brać od 22 dnia cyklu przez 6 dni. Pozdrawiam Was dziewczyny!!! i cały czas trzymam kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszka powiedz coś więcej ,rozumiem ,że zbliża się owulacja? to przytulanka będą:)trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgalka to dawaj jeszcze dzisiaj nie przestawaj...jak dopiero zaczynaja sie dni płodne to wojowniki mogą nie dotrzymać do owulacji...(ja tak miałam w zeszłym cyklu i teraz powiedziałam ze nie przestane tylko będę działać co najmniej do paru dni po owulacji )dawaj kochana działaj ....i nie patrz na nic....bo jak tak będziesz robić to nie zajdziesz jeszcze dobre pare cykli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegusia ale wczoraj były przytulanki muszę poczekać może dopiero jutro tak to będą słabe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka jak sprawia ci to dyskomfort i nie potrafisz sie przemuc to porozmawiaj ze swoim szczerz powiedz o swoich odczuciach i nie rob nic na sile bo jesli to ma sprawic przyjemnosc tylko twojemu a ty bedziesz sie zle z tym czula to chyba nie warto znajdzcie wsplny rodzaj dopieszczania sie co bedzie dla was obojga przyjemne i napewno bedziecie oboje lepiej sie z tym czuli i bedziecie sie cieszyc przytulankami ;) j twoj jesli cie kocha to tez to napewno zrozumie ;) ulegalka nie poddawaj sie tylko do dzialaj a co do plemnikow to tak moga zyc nawet do 4 dni ale rownie dobrze jest prawdobodobienstwo ze po paru godzinach po przytulankach gina a co do ich slabosici to i tak do komorki dociera ten najsilniejszy wiec nawet jesli beda slabe i bedzie ich malo szanse zawsze sa wiec do bierz sie za swojego jesze dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegusia , nie jestem doświadczona :( nie śmiej się ze mnie, tak mi kiedyś mówiła znajoma ginekolog żeby za często tego nie robić i najlepiej co dwa trzy dni. Małpko nie chcę ,żeby mąż myślał że kocham się z nim tylko dlatego bo chcę dziecka , będzie mi miał za złe ale jak będzie okazywał dzisiaj że chce to czego nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kszewuszka
Jak przyszłam od lekarza to zaraz dopadłam mężusia ;P Powiedzcie mi czy lepiej codziennie czy co dwa dni? W następnym cylku już nie mam clo bo mi powiedział,że hormony jeszcze będą trzymać a możemy przestymulować jajniki a przy mojej endometriozie to wręcz niewskazane. Tylko martwię się tym,że nie mam śluzu płodnego tzn bardzo mało...ale może w środku jest? ehhh Wiesiołek już biorę 3 miesiąc... 13lat temu to po pół roku staranek zaszłam,miałam cesarkę i to po niej mam endometriozę... Buziaki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
też tak czytałam że plemniki żyją ok 3-4 dni :) chyba muszę się położyć bo zaraz usnę przed tym komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszka a gdzie masz ta endometriozę? ja mam początki i mam ją na szwie po cesarce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegaczka sama w sarankach nie bedziesz caly czas jestesmy z toba trzymam kciuki zeby przyszly tydzien przyniusl efekty ;) a @ sie nie martw bo wiesz ze co cykl to inny ja tez zawsz mialam tak ze @ trwala 6 dni cykl 25 a tym razem @ byla krotko bo tylko 4 dni i dni plodne przeszlam bezbolesnie a zawsz to mialam duzo rozciagliwego sluzu pozniej jajnik bolal ze przez 1,5 dnia nie moglam funkcjonowac a teraz to sluzu nie bylo prawie a jajniki nawet nie zakuly ale mysle ze tak poprostu ma byc , wiosna idzie wiec wraz z nowa pora roku wszystko sie przestawia nie tylko w przyrodzie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny ja już straciłam nadzieję,już się zaczynam wkurzać , że co miesiąc starania a i tak przychodzi @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegałko Ty nam tutaj doła nie łap tylko trzymaj sie dzielnie kochana i działaj a zarazem odpuść ... myśl pozytywnie nie stresuj sie... jesteś mądrą dziewczynką i wiesz przecież jak to źle wpływa na wszystko:) Jesteśmy z Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj dziewuszki ta pogoda chyba na mnie tak działa, deszcz , wiatr i spać się chcę:( chciała bym żebyśmy wszystkie były szczęśliwe brzuchatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewus owszem moga zyc do 3-4 dni ale na przykladzie mojej znajomej wam wyjasnie a wiec byla u lekarza on powiedzil zeby sie "dzis" kochac a jutro na kontrole obecnosci plemnikow przyjsc wiec tak zrobila kochala sie z mezem na drugi dzien poszla do lekarz i po 10 godzinach od stosunku lekarz nie wykryl obecnosci plemnikow . wiec ja ta teorie 3-4 dniowa biore w nawias bo akurat to sa statystyki a u kazdej z nas moze byc inaczej plemniki u niektorych moga przetrwac dluzej u niektorych krocej wiec tak naprawde wszystko jest idywidualna kwestia . ulegalko kochana masz racje ale nie trac nadzieji najwazniejsze jest sie kochac dla przyjemnosci a nie z mysla ze tym razem sie uda i wariowac bo wtedy nan sie tworzy w mozgach blokada i du...pa ze staranek ale sama wiem po sobie nadzieja zawsze jest wiec dziewczynki kolejne motto mysl pozytywnie a wszystko sie ulozy ;) ale ze mnie optymistka dzisiaj nie wiem co mi sie stalo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uległa czytałam wszystkie twoje posty i czytając to co ty myślę Mam tak samo okres mam dostac 3 marca i czekam czyli nici u ciebie szkoda i przykro bo i pewnie u mnie tez nic ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....chciałam Wam powiedzieć dziewczynki ze kochane jesteście...mam nadzieje ze kiedyś w przyszłości będziemy mogły sie pochwalić swoimi pociechami, na które tak czekałyśmy i które zbliżyły Nas do siebie...cudne to jest...ot tak trochę tez optymistycznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jesteście , dziewczyny kochać się dla przyjemności ,co ma być to będzie. anusia u mnie jeszcze nie wiadomo czy nici:) czekam i zobaczymy co nowy dzień przyniesie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro będą staranka no mam nadzieję,że t robaki przetrwają chociaż dwa dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja mam szyjkę otwartą wyczuwam to i jestem pewna, może dostały się te plemniczki nocne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×