Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

test robiłam z moczu.... mam fatalne pogorszenie atopowego zapalenia skóry i dostałam kolejne nowe leki sterydowe.... i tam przeczytalam ze absolutnie zabronione ich uzywac jak jest się w ciązy... oczywiscie nie czułam się jakoś inaczej, ale po przeczytaniu "możliwość rozszczepienia podniebienia u dziecka" jednak skłoniła mnie do zrobienia testu.... bo jakby nie patrzeć "znowu spóźnienie..." no i leków już nie zastosowałam.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby nie patrzec jest to piaty tydzien :) moze to byc tez ciaza z poprzedniego cyklu, skoro mialas inne krwawienie niz zwykle ;) zrob najlepiej bete hcg przed pojsciem do lekarza. w tak wczesnej ciazy moze nie byc nic widac na usg, a beta daje ci 100% pewnosci, ze to ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm tak na gwałt to pewnie nigdzie nie uda mi się zrobić tego badania..... trudno, i tak mnie pewnie opitoli jutro, ze taka stara i taka głupia :D ale dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile masz lat ? :P jak masz na popoludnie lekarza to rano zdarzysz zrobic badanie ;) przewaznie trzeba sie zglosic do laboratorium do 10godz i popoludniu masz juz wynik. badanie kosztuje kolo 30 zl ;) podejrzewam, ze lekarz i tak Cie wysle na bete wec lepiej miec juz zrobiona ;) a cera mogla Ci sie pogorszyc tez od ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko ja mam prawie 30 lat :O w tyk roku w październiku skończę :) chyba jutro wezmę urlop z pracy kurcze... szefostwo mnie ukatrupi tym co będzie miało pod ręką ..... :( będę szukać gdzie mogę zrobić te badania, bo lekarza mam w Łodzi, skąd pochodzę.... ale "Za sercem" przeniosłam się do Piotrkowa Trybunalskiego jakiś czas temu, i nie wiem gdzie co i jak ...... Tym bardziej, że pracuję około 60-70 km od miejsca obecnego zamieszkania..... Pokręcona jestem strasznie jak na taką "starą dupę " :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no czasem tak bywa ;) sprobuj wpisac w google, gdzie jest laboratorium i zadzwon do nich sie dowiedziec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak.... Poszukam, może się uda coś wykombinować.... A co do skóry.... To niestety nie przez ciążę.... Muszę iść do szpitala bo mam 70% ciała zaatakowane.... do tej pory tylko mnie leczyli sterydami, nikt nie chciał dać mi skierowania do szpitala.... bo wiadomo koncerny farmaceutyczne i nowe leki to dla lekarzy kasa.... Ale teraz może ktoś się zlituje..... Z twarzy w weekend skóra zeszła mi 5 razy w sumie.... Juz pomijam to jak wyglądam.... ale to boli szczypie piecze i swędzi.... Masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie nieciekawie :/ probowalas sudpcrem? moze roche zalagodzi skore? teraz jak jestes w ciazy to nie bedziesz mogla nic brac pewnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowałam już wszystkiego..... wierz mi... męczę się z tym od urodzenia... a z takim nasileniem okrutnym od 4 lat ...... wiem, że właśnie prawie nic nie będę mogła brać... dlatego chcę iść do szpitala, bo już dłużej też nie wytrzymam.... psychika mi już siada... Ciężko sie z tym żyje... bardzo ciężko .... ale muszą mnie trochę zaleczyć, bo niedługo będę miała "mięso" na wierzchu... bez skóry... tak mi schodzi wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje :* mi bylo ciezko psychicznie wytrzymac jak mi sie tradzik nasilil a gdzie dopiero z taka choroba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz.... trzeba z tym żyć i tyle.... Staram się nie załamywać... ale czasami naprawdę z niemocy płaczę.... Ale trzeba się wziąć w garść :) Jutro się odezwę jak będę po wizycie :) Pozdrawiam was ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 2 dni, czyli od zrobienia testu.... nie biorę nic... jest masakra... i czuję, że będzie coraz gorzej..... jutro będę ginekologa nakłaniać o skierownaie do szpitala.... jak mnie zobaczy, może się zlituje i mi da..... bo ja już nie mam siły do tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o takim leku nie słyszałam.... a wierz mi, że mam "książkę" przepisanych leków... ale tak na dobrą sprawę nic mi nie pomaga.... a z drugiej strony który lekarz przepisze mi na azs lek na zapobieganie odrzucenia przeszczepu ..... ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcześneij brałam: bilaxten zamieniony na clatre ( nie wiem czemu, bo to praktycznie to samo) na noc xyzal Dermovate wymieszane 1:1 z diprobazą (nic nie dawało) zamienione na Belogent (pomogło tylko na chwilę....) Na twarz protopic ( "sekundowe" rezultaty ) wcześniej elidel na zmianę z locoidem.... Teraz właśnie protopic na zmianę z travocortem ( nie nie daje) ZNaczy teraz już nie... do kilku dni wstecz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mycia najpierw oilatum zamieniony na balneum... obecnie boniderm.... jako jedyny nie szczypie Wczesniej jeszcze oczywiscie : claritina// cezera//zenaro Nieśmiertelny Elocom w mojej szafce od 15 r.ż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w dzien kiedy zrobiłam test dostałam nowe leki.... nie mam ich przy sobie bo jestem w pracy więc nie pamietam nazw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapamiętam nazwę tego leku !!!!!! a miałaś robione testy alergiczne ?? wyszło ci cokolwiek ??? mi w skórnym wyszły trawy ... ponoc rekordowe... pani brakło skali .. do tego kot, mniej pies , i tez bardzo alternaria ..... stosowalam sie do diety i zalecen i jest coraz gorzej niestety .... chcieli mnei skierowac na panele z krwi ale jeden panel 300 zł kosztuje :( a miałabym od razu do zrobienia 2 :( no jak sie nei załamać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
jak tam laski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
ło ło ło- biedactwo... tak mysle, ze moze polepszy sie stan skory pod wplywem hormonow ciazowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
mi tradzik sie uspokoil... chociaz to nie to samo... ja znow dzis wymiotowalam:/ wogole nie mam apetytu, zjadlam tylko obiad zeby cos miec w zoladku. ale do wieczora to chyba juz nic nie zjem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
ja to zawsze sama jestem na tym forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się dołączę. Jestem w 7 tygodniu, ale na razie to jeszcze tego nie czuje, bo prawie żadnych objawów nie mam i czuje się jak zwykle. Nawet na nartach w zeszłym tygodniu jeździłam :-). Dzisiaj pierwsze USG jak zobaczę to może uwierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się dołączę. Jestem w 7 tygodniu, ale na razie to jeszcze tego nie czuje, bo prawie żadnych objawów nie mam i czuje się jak zwykle. Nawet na nartach w zeszłym tygodniu jeździłam :-). Dzisiaj pierwsze USG jak zobaczę to może uwierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita113 ciesz się , że dobrze się czujesz ja wymiotuje już od początku grudnia praktycznie cały dzień a jestem teraz w 11 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
alcia, mam nadzieje, ze po 12tyg Ci przejdzie:) ja tak czekalam na 12tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
martita powiedz jak tam po usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od wczoraj mam mdlosci caly dzien, ale jeszcze nie wymiotuje :P czuje ze niedlugo zaczne :P dzis mam ochote na slodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiulek911 ja też czekam na 12 tyd i mam nadzieję że to się zmieni, chociaż nie jest powiedziane w 100 % że nudności i wymioty znikną moja znajoma miała je przez 9 miesięcy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia a nic Ci nie pomaga? mi pomagaja cytrusy ;) dzisiaj mandarynki zajadam :) podobno imbir pomaga ale dla mnie jest za ostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×