Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo------anna
na razie napisalam mu tak: Witam. Byłam u Pana na usg - 6 tydzień ciąży. Miałam umówić się na kolejną wizytę i założenie karty ciąży. Chciałabym zapytać o jedną rzecz - pracuję w przedszkolu, przy dzieciach 1.5 - 3 letnich, czuję się źle, wymiotuję kilka razy dziennie i w poniedziałek wyszłam ze szpitala, z tego powodu. Mam całodzienne mdłości - wymiotuję około 5 razy. Czy gdybym zjawiła się u Pana przed końcem tygodnia to byłaby szansa, że otrzymam zwolnienie na jakiś czas? Może np do 12 tc? Teraz zaczęłam 9 tc. Mogłabym przyjechać jakoś pod koniec tygodnia na wizytę i po to zwolnienie? Dobrze, zle? Musze sie upewnic, bo mam kilkadziesiat km do niego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze napisałaś:) Myśle ze bez problemu wypisze Ci zwolnienie:) Kobieta w ciąży musi się oszczędzac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
iby mi te wymioty przechodza, ale mdlosci mam. I przeciez nie moge nosic swoich maluchow w przedszkolu... oza tym tam jest duzo stresu.. No nic, mam nadzieje na zwolnienie chociaz do konca 1 trymestru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Strasznie kują mnie dziś jajniki, się zastanawiam czy wszystko jest ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
No ja właśnie wcześniej miałam, ale max raz dziennie po kilka sekund. dziś jest z 4 raz i trwa to około 2-3 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ostatnio cały dzien bolały. Tez sie bałam juz chciałam isc do lekarza ale mi przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Ja podziubię obiad i chyba się położę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisałam się na to USG prenatalne koszt u mnie takiego USG to 150 zł idę dopiero we wtorek a juz mam stresa ale mam nadzieję że wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to chyba nie jajniki kluja, tylko wiezadla macicy sie rozciagaja i to tak boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Chyba sie zaczyna!!!!!!!!!! Wczoraj sie martwilam ze nie mam mdlosci i nie wymiotuje, to dzis od rana czuje sie FATALNIE. Pracuje w banku i jakies temu prawie zwymiotowalam na klienta siedzacego przy moim biurku. Skonczylo sie na niesamowitej ilosci sliny w jamie ustnej ale tez ochyda :( A do tego od kilku dni meczy mnie biegunka :( Czy ktoras z was miala moze? Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka nie chce Cie straszyc... Idz najlepiej do lekarza. Moja siostra miala biegunki w pierwszej ciazy i potem poronila:( lekarz jej powiedzial, ze biegunka to mogl byc pierwszy symptom, ze cos jest nie tak :( Przepraszam, jesli Cie zdenerwuje :* Progesteron powinien byc teraz podwyzszony a to raczej powoduje zaparcia, niz biegunki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
Plotka sorki ze tak pytam wprost...ale masz na mysli to ze czesciej korzystasz z toalety czy o to ze wyglada to inaczej niz zwykle? jak nie chcesz to nie odpowiadaj ale tez cos o tym slyszalam dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woda praktycznie :( I tak rano i wieczorem :( Zadzwonilam przed chwila do gina i kazal mi odstawic witaminy i brac tylko folic. Powiedzial tez zebym kupila wegiel drzewny w tabletkach i przyjela kilka tabletek. Chyba urwe sie z pracy i pojade kupic a pozniej do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moglby Ci dac jakas luteine albo inny progesteron... Tak na wszelki wypadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
nie martw sie, moze Twoj organizm tak reaguje na zmiany? pytalas lekarza czy to moze byc cos groznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie mowil. Kazal sie obserwowac i mamy byc w kontakcie. Powiedzial ze te witaminy moga miec cos czego moj organizm nie toleruje. Czytalam gdzies ze niektore kobiety w ciazy reaguja tak na magnez. Boze mam nadzieje, ze to nic powaznego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka najwazniejsze to sie nie denerwowac :) Wiem sama po sobie, bo jak sie martwie moim cisnieniem to mi odrazu skacze :( Przeraszam jesli Cie nstraszylam niepotrzebnie :( Nie o to mi chodzilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mnie oswiecilo! Moja kolezanke tez przeczyszczalo po magnezie! Ona nie byla w ciazy, ale mial na nia takie dzialanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Ej, a ja mam jeszcze inaczej, a na brak progesteronu nie mogę narzekać... Ja mam zaparcia, tzn, nie mogę zrobić, ale jak już mi się uda to jest to takie pół na pół tzn dość luźne. Sorki za wyrażenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
Jo------anna tez chcialam to napisac ale nie wiedzialam jak to ujac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez mam zaparcia masakra jakaś. A jeśli chodzi o rozwolnienie to ja tez na początku je miałam wiec głowa do góry i myśl pozytywnie a napewno bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zle reaguje na tluste jedzenie i fast foody. Nawet to dobrze, bo przynajmniej nie jem tych niezdrowych zapychaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem w domku. Zwolnilam sie z pracy pod pretekstem grypy zoladkowej ;) zajechalam do apteki po wegiel i juz siedze w lozeczku i wcinam pszenna wase z maslem :) Jesli chodzi o produkty mleczne to wydaje mi sie ze to moze byc powod nr 1. Biegunka zaczela sie w sobote wieczorem, a w ciagu dnia zjadlam platki na mleku i budyn waniliowy, w niedziele tez cos z mlekiem jadlam i przez ostatnie dwa dni nic innego tylko twarozek i dzem. To moze byc to. Odstawiam wiec wszelkie mleko i witaminy, no i zobaczymy jak bedzie. Alcia, troszke mnie uspokoilas, dziekuje :) Moja przyjaciolka ma termin na marzec i tez juz sporo ma za soba. Wlasnie z nia gadalam i ona twierdzi ze tez tak miala i zeby sie nie przejmowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A macie juz wizje pokoju? Moge przedstawic swoja?:D Na tej wiekszej scianie w pokoju, odkrytej bedzie rysunek - zrobie go ja i moj Rafal, ja z racji zawodu umiem malowac,a Rafal z zamilowania. Rysunek bedzie przestawial lake, a nad nia jakies pszczolki, pajaczka na niteczce,dalej bedzie kilka drzewek,skraj lasu. Ale nie taki nieprzyjemny, taki bajkowy,jasny,swietlisty lasek.Tam na drzewie bedzie siedziala usmiechnieta sowa,mamy taka swietna bajerancka.Zza drzewka jakis krasnoludek bedzie wygladal,moze jakas wiewiorka na hustawce na galezi. Jakies grzybki,zajaczek z plecakiem albo jezyk z jabluszkiem.:P Miedzy lasem a laka bedzie taka brazowa drozka,ktora sie rozszerza. W miejscu gdzie jest laka lezal bedzie na podlodze taki dywan,ktory bedzie przedluzeniem tej laczki -taki efekt 3 d. :P http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=dywan+zielony . Tam, gdzie jest droga bedzie taki podobny dywanik, brazowy, dalej znowu zielony - wiecie o co mi chodzi? Dywany beda takiej szerokosci jakiej jest laka i ta drozka,mam nadzieje, ze lapiesz.:P Nad meblami bedzie usmiechniete slonko, chmurka, moze jakis czaderski motylek. :P Przewijak i lozeczko w jakichs delikatnych subtelnych barwach,pasujacych do tych obrazeczkow. Aaaa i przy lozeczku taki misio. :P Ze niby pod lasem - http://www.mkr.pl/allegro/monika/aukcja1/przedmioty/dywanik6.jpg Moze na suficie gwiazdki fluorescencyjne. Mamy radoche z planowania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×