Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo------anna
Plotka, super, jeszcze nie ma kilku dziewczyn, bo sa nieobecne, gdy kogos zlapiecie, to dopytajcie i dopiszcie do tabeli, ok?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY........DATA PORODU BlackRosssa...........27............6.................... ....24.09.2012 Jo------anna...........26............7(9)................ .....06.09.2012 Plotka(taka rybka)..26............6(4 od zapl).............19.09.2012 MamciaJ...............26.............7................... .....11.09.2012 Amefa..................23............9................... .......03.09.2012 alcia28.................28...........13..........................30.07.2012 Moje drogie Panie pozwoliłam sobie na dopisanie się do tabelki i jestem najstarsza :):) Do dziewczyn które nie mają dolegliwości typu wymioty, nudności aaaa jak ja wam zazdroszczę :( Jeśli chodzi o pracę to prowadzimy z narzeczonym własna działalnośc no i wiadomo raz jest lepiej raz gorzej z finansami, ale jest te sporo plusów takiej pracy np. jak źle sie czuje to nie ide i nie musze nikomu sie tłumaczyć. Po porodzie mam zamiar zostac z dzieckiem w domu przynajmniej do ukończenia roku ale jezeli bede musiała zostac dłużej to nawet nie bede sie nad tym zastanawiała :) Rok temu przeprowadziłam sie z Gdańska na śląsk i nie moge sie tu odnaleźć :( mało znajomych, rodzina w gdańsku ach mówie wam dobrze że to forum jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia ja sie przeprowadzilam do miasta oddalonego o 30km i mimo to ciezko mi bylo sie zaaklimatyzowac :( jak pracowalam to dalo sie zniesc bo nie bylo czasu na myslenie ale jak nie pracowalam to mi bylo przykro ze nie mam tutaj zadnej kolezanki zeby pojsc na ploty :( teraz juz jest lepiej bo w kazdej wolnej chwili spie albo mysle o malenstwie i naszym domku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY..........DATA PORODU BlackRosssa...........27............6.........................24.09.2012 Jo------anna...........26............7(9)......................06.09.2012 Plotka(taka rybka)...26............6(4 od zapl)............19.09.2012 MamciaJ...............26.............7.........................11.09.2012 Amefa..................23.............9.........................03.09.2012 Alcia28.................28............13........................ 02.08.2012 Igieleczka.............21............14......................koniec lipca :) Pysiulek................20............31??......................24.03.2012 Kinia1109..............27.............9........................19.08.2012 Cofnelam sie do wczesniejszysz wypowiedzi i znalazlam info o Alci, Igieleczce, Kini i Pysiulku :) Tylko sprawdzcie dziewczynki czy jakiejs gafy nie strzelilam Igieleczka, znasz date porodu? Pysiulek, w ktorym tygodniu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka coz za zaangazowanie ;) podziwiam Cie :) ja jestem zbyt leniwa na takie szukanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Poprostu mi sie w pracy nudzi, pustki dzisiaj w banku :) Ale widze ze w miedzy czasie Alcia sie dopisala i mamy juz jej brakujaca date wiec zaraz poprawie tabele raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY..........DATA PORODU BlackRosssa...........27............6.................... .....24.09.2012 Jo------anna...........26............7(9)................ ......06.09.2012 Plotka(taka rybka)...26............6(4 od zapl).............19.09.2012 MamciaJ...............26.............7................... ......11.09.2012 Amefa..................23.............9.................. .......03.09.2012 Alcia28.................28............13........................ 30.07.2012 Igieleczka.............21............14........................koniec lipca Pysiulek................20............31??.......................24.03.2012 Kinia1109..............27.............9.........................19.08.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no kochane mi się zmienił termin na 30 lipca :) no ja raz w miesiącu jezdze 700 km do mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY..........DATA PORODU BlackRosssa...........27............6.................... .....24.09.2012 Jo------anna...........26............7(9)................ ......06.09.2012 Plotka(taka rybka)...26............6(4 od zapl).............19.09.2012 MamciaJ...............26.............7................... ......11.09.2012 Amefa..................23.............9.................. .......03.09.2012 Alcia28.................28............13................. ....... 30.07.2012 Igieleczka.............21............14.................. ......26.07.2012 Pysiulek................20............31??............... ........24.03.2012 Kinia1109..............27.............9.................. .......19.08.2012 Czesc dziewczyny jestem:) dopisałam moj dokładny termin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko!!! 700km????????????? Za kierownica? czy pociagiem? 30 lipca to dla mnie wazna data :) Minie wtedy 12 lat odkad opuscilam nasza kochana Polske i przylecialam do stanow :( Teraz juz nie zaluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość invicti
Hej. Chętnie bymdo Was dolączyła, ale nie mam jeszcze potwierdzonej ciąży przez ginekolog. Najprawdopodobniej pójdę jutro. Wszystko przemawia za tym że jestem w ciąży, termin obliczyłam na 08.09. To moja druga ciążą, w pierwszej nie miałam takiej zgagi i mdłości, bardzo to męczące jest, najgorzej jak się przebudze nad ranem, to nie ma szans żebym zasnęla tak mnie męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invicti juz serduszko zobaczysz ;) ja bym nie wytrzymala tak dlugo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
30 lipca! moja bratowa ma termin na ten dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki że mni dopisałyście do tabelki.Ja byłam dziś na wizycie połowa 10tygodnia wszystko ok.Ciśnienie trochę niskie 60/100.Cytologię mi robiła i teraz krwawię trochę ale uprzedziła mnie że tak może być głowa mnie boli w dodatku znowu.Na usg za 2 tygodnie muszę się zapisać bo w 12 tygodniu jest robione czy nie ma wad genetycznych.Zobaczymy co czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do finansów to krucho,ale damy radę musimy!!!ja mieszkam w Warszawie niestety w najgorszym mieście w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia ciesz sie ze masz niskie cisnienie. mozesz sie kawy napic... ja mam za wysokie i nie moge a mam wielka ochote na mala czarna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Ja mam takie samo ciśnienie, czasem nawet 100 / 58, ale zawsze tak miałam. Czym to może grozić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna chyba jedynie omdleniem... nadcisnienie jest bardzo grozne w ciazy ale niskie cisnienie chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Masakra, jaka jestem śpiąca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez :P caly dzien bym mogla spac a wieczorem jak sie klade to sie krece godzine :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie ciesze ze mam na lipca masakra jak sobie pomyślę chodzić w upale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Alcia, pocieszyłas mnie, ja na początku września. :) Ale i tak wolę to niż w grudniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia latwo nie bedzie ale w zeszlym roku upaly byly dopiero we wrzesniu i to mi daje nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra rodzila w marcu i cala zime musiala nosic kurtke-gigant :P normalnie namiot :D i miala problem zeby ubrac sie cieplo bo brzuch miala bardzo duzy. a latem jakas sukienke sie ubierze i juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo anna od tego ciśnienia niskiego chyba głowa boli i spać się chcę.Ja ma według usg na 19.08.Na koniec wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie upalami nie przejmuje. Wszystko zniose. ciesze sie za to, ze dzidzia bedzie z wrzesnia, bo to ani post ani adwent :) i tatus jest z wrzesnia i rocznica slubu we wrzesniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×