Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo-------anna
No ja właśnie też na to patrzyłam i też jeszcze zaczekam.:) Ja brzuch oliwką, ale nie zawsze, bo to tłuste, resztę balsamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez narazie tylko oliwka ale slyszlam ze podobno nie warto wydawac kasy na nie wiadomo jakie cuda,bo oliwka i tak jest najlepsza a jak roztepy maja wyskoczy to i tak wyskocza chocbyscie nie wiem co stosowaly...ja sie jezszcze nie wazylam,jutro rano wskocze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Też słyszałam,że oliwka wystarcza. Alenie jestem przekonana. ;) Ten krem u nas kosztuje prawie 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
generalnie chodzi o to zeby skora byla nawilzona bo wtedy latwiej sie "rozciaga":D wiec mysle ze oliwka wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, Ja oczywiscie w pracy gnije :( I dopero godzine temu zaczelam :( Do 18stej u nas jeszcze tyyyyyle godzin :( Za to o 19:30 bede juz w restauracji z moja siostra i 6-cioma kolezankami :) taki babski wieczor. Juz sie doczekac nie moge, bo bardzo zadko sie widujemy, wszystkie jestesmy mezatkami, 4 z nich juz maja dzieciaczki i tak jakos ciezko sie spotkac. Od nowego roku postanowilysmy sie spotykac w kazdy pierwszy piatek miesiaca :) NAJGORSZE JEST TO, ZE OPROCZ MOJEJ SIOSTRY, ZADNA Z DZIEWCZYN NIE WIE O MOJEJ CIAZY :( Niektore wiedza ze mialam problemy z zajsciem itd. Wszystkie natomiast wiedza, ze podpalalam z nimi papieroski(szczegolnie na takich wypadach) a dzisiaj do nich nie dolacze i nie wiem co robic. Lampke wina dla zmylki zamowie do obiadu(pic raczej nie wypije) NIE CHCE IM JESZCZE MOWIC. TO ZNACZY BARDZO CHCE :) ALE SIE BOJE BO JEST JESZCZE WCZESNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
Plotka... u mnie ostatnio byli znajomi i tez zalozylam ze nikomu nie powiem, zaczela sie kolacja, kazdy po wineczku, drineczku itp a ja nic... na co padlo pytanie "a ty co? w ciazy jestes?" i nawet gdybym probowala zaprzeczac to mysle ze moj usmiech juz sam powiedzial...:) pomysl czy umiesz isc w zaparte w razie pytan;) bo skoro kolezanki wiedza ze zawsze wieczor dla Ciebie wygladal inaczej to moga sie szybko domyslic;) tak czy siak baw sie dobrze:) no i oczywiscie uwazaj na siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia, No wlasnie tego sie obawiam, ze gdyby padlo takie haslo to moj "rogal" wszystko zdradzi :D ja nie potrafie klamac... Nie wiem jak ja to przezyje... jeszcze mnie moze by sie i udalo zachowac kamienna twarz ale moja siorka to od razu wybuchnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
heheheh z drugiej strony ciezko zaprzeczyć ze ma sie w sobie taka mala istotke:) na moje oko...wyda sie szybciej niz myslisz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............32................. ...........24.03.2012 Igieleczka..............21............14................. . ........26.07.2012 Alcia28.................28............14................. ...........30.07.2012 Izka....................26.............13................ ...........12.08.2012 Kinia1109..............27............11.................. ..........19.08.2012 Doti ....................24............?........................ ......19.08.2012 MEGAN86...............25............10............................01.09.2012 Kama....................29.............?................. . ..........02.09.2012 Amefa...................23...........10................. ...........03.09.2012 Jo----anna..............26...........10............... . ...........06.09.2012 Tala1011101190.......21.............9.................... . .....09.09.2012 Dagusia82..............29.............8.................. .........10.09.2012 Kaliwia.................?...............9................ ............14.09.2012 Wiewióreczka_........24.............8................... . ......11.09.2012 MamciaJ................26.............8.................. ..........11.09.2012 Malentka................24............8.................. ..........11.09.2012 Plotka...................26............8................ .............21.09.2012 BlackRosssa............27.............7.................. .........24.09.2012 Tajeczka................?..............7................. .....Koniec września Invicta..................?..............5-6.............. . ....Koniec września Dzisiaj zaczynam 8my tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia, pewnie masz racje :) Postaram sie robic tak zeby sie nie wydalo, ale jakos marnie to widze :) A u Ciebie to nie jest juz pozniej niz 8 tygodni? miedzy twoim i moim terminem jest przeciez 10 dni roznicy. Ty liczysz od poczatky ostatniej miesiaczki czy od poczecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
Plotka kalkulator mi pokazuje ze na 11.09 a licze od miesiaczki i wychodzi 8 tygodni:/ przycisne lekarza zeby wyliczyl, moze jemu do dokladnie wyjdzie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam ten krem od ukochanej szwagierki. Ale będę nim smarowała i na pewno nie zakończy się na jednym opakowaniu. Ponoć jest bardzo dobry i rzeczywiście kosztuje ok 40zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak wy liczycie swoje tygodnie bo cos ta tabela mi sie nie zgadza... Przykladowo... 5 tygodni i 1 dzien to juz poczatek 6-stego tygodnia 5 tygodni to: 5 x 7 dni wiec wszystko powyzej to juz 6 tydzien U MNIE DZISIAJ...7 TYGODNI I 1 DZIEN... WIEC ZACZYNAM 8 TYDZIEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamciaJ a kiedy zaczęła się Tobie ostatnia miesiączka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka też miałam z tym problem, tym bardziej, że wg moich obliczeń wychodziło mi inaczej niż mówił lekarz. Jeżeli masz np. 6 tyg i 3 dni, to mówisz, że jesteś w 7 tygodniu, ale lekarz wpisując Tobie w kartę, wpisuje tylko tygodnie zakończone, czyli wg lekarza 6 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
9 grudnia, 33 dni cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia: Kiedy urodzi się moje dziecko Prawdopodobna data poczęcia: 28.12.2011 (1 miesiąc temu) Początek drugiego trymestru (12. tydzień): 21.03.2012 (za 1 miesiąc i 2 tygodnie) Początek trzeciego trymestru (22. tydzień): 30.05.2012 (za 3 miesiące i 3 tygodnie) Szacunkowa data urodzin: 10.09.2012 (za 7 miesięcy i 1 tydzień)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
ja liczylam od 10 grudnia dlatego wyszlo mi ten dzien roznicy:) ale wlasnie tak mi wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamciaJ od jutra zaczyna się Tobie 9 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
Plotka czy srednia hmm... jak bralam tabletki to mialam co do dnia i godziny @, a jak przestalam brac... to wszystko tak pozostalo:) wiec nie bylo tak ze jeden miesiac bylo to 28 dni a na drugi 35...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 grudnia to u Ciebie 0 tyg 0 dni 10 gr to 0 tyg 1 dzień i dalej już wiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
heheh tygodnie juz licze nawet na piechote zeby nie namieszac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm to dziwne u mnie 1 dzien miesiaczki byl 6 grudnia i wedlug lekarza jestem teraz w 8 tygodniu i 3 dniu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
jejku juz 9?:) moj A. wczoraj kupil body (oczywiscie 10 szt) :) mimo tego ze ja narazie jestem ostrozna z kupowaniem to sie nie posluchal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia a dobry rozmiar chociaz Ci kupil? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×