Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Amefa ja sie jeszcze tak daleko nie zaglebialam i o tym nie myslalam a Ty kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa ja kompletnie nie myślałam o takim monitorze. Uważam, że nie należy dać się zwariować. :) Megan, dolegliwości mam umiarkowane. Mdłości całodobowe, ale nie wymiotuję. Parę razy myślałam, że blisko, ale na szczęście fałszywy alarm. Po za tym w porządku. Dziś trochę się nasprzątałam, to padłam jak kafka na 2 godziny snu niedźwiedziego :) A Ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan ma pewne dylematy ;) Z jednej strony daloby mi to spokojny sen i nie martwilabym sie, ze sie cos stanie... Z drugiej strony nikt z moich znajomych ani rodziny nie uzywal tego sprzetu i maja zdrowe dzieci. Niby powinno sie kupowac przy okreslonych wskazaniach, ale sama nie wiem co zrobic z tym faktem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w zasadzie bardzo dobrze sie czuje odpukac:p powoli sennosc mija tylko czeste siusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bardzo czujny sen wiec pewnie bede dzialac lepiej jak ta maszyna;:p kiedys tego nie bylo i wszystko bylo ok wiec to chyba bardziej przereklamowane ale jak ktos ma duzo kaski to czemu nie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze tez w domku ale jak narazie wie tesciowa rodzenstwo i dwie przyjaiolki:) czekamy jeszcze... chociaz ma sie ochote wykryczec calemu swiatu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ty masz 10tc wiec jeszcze czas ja po badaniach oznajmilam calemu swiatu:) wiem ze jest ok i bedzie jeszcze lepiej a ty tez na l4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan mysle, ze masz racje, ale mi ciezko w to uwierzyc... Mam nadzieje, ze nie zaglaskam naszego dziecka :P Troche sie trzese nad malenstwem, mimo, ze jeszcze nie ma go z nami. Pewnie przez ten okres czekania i ciezkich przezyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak i nie bo nie pracuje od roku ale jestem ubezpieczona w krusie i rzuce l4 za jakies 4 tyg dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa sadze ze nie bedzie tak zle choc przeciez kazda z nas juz by chciala miec malestwo przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa rozumie ja ze wzgledu na poronienie mam l4 juz od 6tc i wole uwazac bo juz pobyt w szpitalu mam za soba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Doti a Ty w którym tygodniu poszłaś na l4??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa wszystko okaze sie w praktyce ale badz dobrej mysli pozniej zalaczy sie nam super instynkt macierzynski i bedzialy wszystko wiedziec na przod:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti ja tez bym miala od 5 tyg l4 bo tez musialam lezec w pierwszych tyg i tez jestem na lekach podtrzymujacych ale w tym krus to wszystko skomplikowane i nie chcialam tego l4 od poczatku tym bardziej ze i tak w domu bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam problem bo pracuję dopiero miesiąc. Gin chciał dać mi l4, ale ja nie chciałam, na razie męczę się w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka a przytylas cos kg? brzusio juz troszke odstaje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś kilogram może, ale brzusio już odstaje, ale to powiększająca się macica. W każdym razie świata bym nie przekonała, że nie jestem w ciąży. Mam wrażenie, że każdego dnia jest coraz większy, a to dopiero 13 tydzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Iza to rozumie ciezko pracowac napewno:( lekarz mowi ze nawet ciezko rano sie wstac i ze dla ciezrnej to meczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza ja jestem w 12tc i nie przytylam nic:)a brzuszek sama nie wiem ale nie widac po mnie tak bardzo kto nie wie nie bedzie widzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to ja nie mam sily nic w domu zrobic a co dopiero pracowac wspolczuje tym co sa zmuszone:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan no ja od 6tc biore luteine ale juz na nastepneij wizycie ma mi odstwic bo moja ciaza rozwija sie ksiazkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale muszę przeżyć to jakoś i się jak najwięcej oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore od 5 tyg ale nie wiem kiedy mi odstawi zapytam na nastepnej wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też biorę luteinę i jestem po przejściach i powinnam być na l4, ale nie chce iść po miesiącu na l4, a najgorsze w tym wszystkim, że zapewne będę miała kontrole z zusu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana jak krotko pracujesz to zusowi by cos nie pasowalo bo tak jak ja to dlugo pracuje to musialam do pracy zaniesc zaswidczenie ze jestem w ciazy i mam spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×