Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość MamciaJ
amefa za kazdym razem jest mi zle wiec chyba polaczenie nie ma wiekszego wplywu... wczoraj jadlam ciemny chleb z maslem i bialym serem wiec chyba nic strasznego:D dzisiaj boje sie zjesc nawet suchara:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamciaJ ja przyswajam tylko nabial w kazdej postaci i nic innego mi nie podchodzi zmuszam sie do szynek miesa bo mam niskie zelazo tak jak bym to za kare jadla a nabial to na okraglo wcinam nawet same mleko szklankami pije:) wiec kazdy organizm jest inny... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
ja też wcinałam nabiał i piłam dosłownie po 2litry mleka dziennie.Do czasu aż tak strasznie tym mlekiem zwymiotowałam.Od tamtej chwili nie mogę na nie patrzec. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
ja tez jakis czas temu pilam mleko i nic sie nie dzialo a teraz od kilku dni jest koszmar:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
ja jak na razie je odstawiłam, bo mnie na samą myśl ciągnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jecie duzo warzyw i owocow bo ja sie staram ale jakos w ogole nie mam apetytu na nie. jesli jecie to co Wam podchodzi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............32................. ...........24.03.2012 p.KwiatPolny..........20............16 ............................20.07.2012 Igieleczka..............21............14................. . ........26.07.2012 Alcia28.................28............14................. ...........30.07.2012 Izka....................26.............14................ ...........12.08.2012 Kinia1109..............27............11.................. ..........19.08.2012 Doti ....................24............12..................... ......19.08.2012 MEGAN86...............25............11................... .........01.09.2012 Kama....................29.............11................ . ..........02.09.2012 Amefa...................23...........11................. ...........03.09.2012 Jo----anna..............26...........10............... . ...........06.09.2012 Tala1011101190.......21.............10................... . . .....09.09.2012 Dagusia82..............29.............9.................. .........10.09.2012 Wiewióreczka_........24............9.................... . ......11.09.2012 MamciaJ................26.............9.................. ..........11.09.2012 Malentka................24............9.................. ..........11.09.2012 Kaliwia.................?...............9................ .............14.09.2012 Plotka...................26............8................ .............21.09.2012 Tajeczka...............28.............8.................. ........ ?.21.09.2012 BlackRosssa............27.............7.................. ..........24.09.2012 Invicta..................24..............5-6............. ......Koniec września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wlasnie tez warzywa nie podchodza owoce tez niespecjalnie...i wogule to co smakuje mi jednego dnia na drugi dzien juz niekoniecznie.musze jesc co 3 godz zeby nie czuc glodu i juz mi nic nie podchodzi bo na okragla jedno i to samo...na szynke ani zadne wedliny tez nie moge patrzec,ser zolty tez nie wchodzi-gl jem dzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz nam sie apetyty co chwile zmieniaja :P Mi najlepiej wchodza jablka i jogurt truskawkowy :) A na obiad to zupke bym mogla codziennie jesc - obojetnie jaka ;) Ewentualnie jesli mieso to tylko wieprzowe. Drob mi strasznie smierdzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia ciemny chleb jest ciezkostrawny. Lepiej pszenny jesc przy problemach z zaladkiem ;) Megan bedziesz miala przynajmniej zdrowe zabki jak tyle nabialu jesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja byłam przedłużyć zwolnienie i zaraz zrobię jakiś obiad.:) Z warzyw -nic mi nie podchodzi poza mieszanką hortexu na patelnię, z ziemniakiem i ewentualnie pomidor lub ogórek zielony,ale tylko w połaczeniu z pasztetem. :P Ziemniaki pod każdą postacią. Z owoców -mandarynki i gruszki,ale gruszki są ciezkostrawne. Sok wyciskany z owoców- to tylko z grejfrutów czerwonych. Zupy = podchodzi mi tylko rosół i pomidorowa z makaronem. Mięso - żadne. Żadne wędliny, żadne kurczaki. Ryby - tylko paluszki rybne, wybieram te,które mają najwięcej ryby, w rybie. :P pasztet podchodzi - kilogramami mogę jeść, ale jest niezdrowy. Serek topiony bez dodatków. Uwielbiam frytki.Jabłkami ostatnio wymiotowałam i mam traumę. Jogurty,mleko nic. Ewentualnie monte do picia czy mleko smakowe Łaciate. Bakusia dam radę zjeść albo kaszkę Smakiji. Pieczywo - chleb nie, jakikolwiek nie podchodzi. Tylko zwykłe białe bułki. Dżem - jak najbardziej. Ser zółty - tylko z bagietką i dużą ilością masła. Parówki mi podchodzą, ale też niezdrowe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Aaaaa i z mleka-Muller truskawkowy. Nie jest takizły składowo. 2 pierwsze pozycje w składzie to mleko i maślanka. Podchodzi mi jeszcze spagetti. Babki ziemniaczane,placki ziemniaczane, naleśniki na słodko. Kurczak - ale tylko skrzydełka w miodzie. :)Może dziewczyna będzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
amefa ale ciemny mniej tuczy;p a ja juz mam wizje 100 kg w 9 miesiacu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna a ja juz myslalam ze tylko ja mam take ograniczone menu:p przypisuje sie do ziemniaczkow tak jak Ty hehe mmmnniammm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa masz racje od wapnia beda zdrowe zabki do tej pory nie mialam z tym prolemu i oby tak bylo:) a czy takimi zupkami sie najesz? ja zaraz po zupie glodna jestem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Hehe,chyba nie podchodzi mi nic więcej poza tym,co wypisałam. :D A Ty coś jeszcze masz innego?Może znajdę inspirację. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luisa32
Witajcie Buszuję po necie i jakoś tak trafiłam na termin w który moge sie wpasować. U nas jest to 23.08.2012.Liczac jak licząc jestesmy gdzies w 11-12 tygodniu. Poczytuję z ciekawością temat zwolnienia lekarskiego i ZUSu bo własnie temat jest mi obecnie ocno bliski. Otórz w połowie stycznia dowiedziałam sie iż nie będzie przedłuzona ze mną umowa -miałam na czas określony ( 3 lata) a teraz musieliby podpisać umowe na czas nieokreślony. W tym samym czasie miałam powtwierdzenie ciąży-USG.Sytuacja dość nieprzyjemna i nerwowa troche sie na mnie odbiła bo zaczęłam palmić. Ostatecznie tuz przed wygaśnięciem umowy dostałam zwolnienie oraz Duphaston pomocniczo.zalecenie luz, luz i jeszcze raz luz. Teraz jestem przed załatwianiem formalosci w ZUSie i staram sie do tego przygotować.Nie mieszkam pod adresem zameldowania-choć czasem przebywam np wizyta u lekarza czy nawet jakies badanka.Dowiedziałam się m.in. iz na zwolnieniu lekarskim nalezy podawać właśnie adres zamieszkania. Trochę boje się ewentualnych kontroli.... piszcie jeżeli dowiecie się jakich ciekawostek-bedę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan ja sie w ogole nie moge najesc obiadem :P Niby przy stole czuje sie nasycona, ale jak wroce do pokoju to spowrotem jestem glodna :) Staram sie robic bardziej tresciwe zupy - wiecej warzyw, ryzu itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Luisa32 -ja chcialam dzis zwolnienie na adres zamieszkania a nie zameldowania, nie wypisali mi,bo tak nie mozna (???) To zadzwonilam do Taty i powiedzialam,ze jakby przyszlo,to zeby dal im moj nowy adres i do mnie dryndnal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Szkoda,że mi zupy nie podchodzą,można w nich fajnie przemycać warzywka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja jem tylko nabial wszelkiego rodzaju i kilogramy ziemniakow na obiad:p nie moge sie przelamac zeby jesc bardziej wartosciowo jem witaminki dlaciezarnych i mam nadzieje ze nie bedzie tak zle:p Amefa ja tez caly czas glodna chodze a jak sama caly dzien w domu to z nudow co po chwile cos podjadam :p jej musze sie opanowac bo dopiero teraz waga ruszy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) jak tam? co do tego jedzienia to ja wam sie pochwale ze jem wszytsko na co mam ochote i nic mi nie jest:) czuje sie swietnie i mam nadzieje ze tak bedzie do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luisa32
Joanna z tego co wiem to w ZUS trzeba wypełnić jakies papierki i podac adres zamieszkania. To przede mną.Jak juz tam zadzwoniłam aby dopytac czy moje papiery z zakładu pracy przyszły to przy okazji troszke podpytałam o to i owo. U mie troche problem bo to jest odległośc 150 km-inne województwo. Coś czuje że bedą z tym wszystkim niezłe jazdy. Wiesz wezwanie do stawienia się w ZUSie to pikus, gorzej jak jest nalot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No u mnie to 15 minut drogi piechotką, więc to co innego,jak będą chcieli to sobie dojadą od ojca do mnie. Dostaną adres gdy przyjdą.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna to ktos ccie zle poinformowal. Bo ja dzis bylam w zusie i pytalam sie jak wyglada sprawa ona powiedziala ze ich nie intersuje gdzie ktos jest zameldowany tylko tam gdzie ma na czas pobytu niezdlonosc do pracy. A do zusu powinnas wyslac pisemne zaswiadczenie ze przebywasz gdzie indziej wlasie w razie kontroli lub w razie jakiegos wezwania. Ja bralam slub w tamtym roku i zmienialam nazwisko i przy okazji podalam adres do korespondencji czyli na zwolnieniu smialo moge podawac adres tu gdzie jestem i tym bardziej ze jestem zameldowana na tymczasowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luisa32
Lekarz odmówił wypisania L4 na inny adres? Podał jakiś powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaden lekarz nie powinien ci tego zabronic to twoja sprawda jaki adres podajesz bo przeciez nie ma obowiazku teraz mieszkac teraz tam gdzie na dowodzie. A jak moja koleznka mieszka 80km od zamedlowania to ciekawe w jaki sposob moze podac zameldowania jak jej tam wogole nie ma. To logiczne. A na zwolnieniu pod ktoryms punktem jest napisane na l4 zeby podawac miejsce pobytu a nie zameldowania. zadzwon do zusu i sami ci powiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luisa32
Dzięki Doti Chciałabym mieszkać z mężusiem tak dla siebie a nie u rodziców tak dla ZUSu :-) To oczywiscie żarcik ale ile mnie to mysli kosztuje aby wszystko ustawic tak żeby było dobrze. No i do ta moja praca-ostatnio sporo dziewczyn zaszło w ciążę a jak ja wyszłam za mąż a kończyła mi sie umowa to sio zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola od 24 do 28 zawierają aktualne dane adresowe osoby, która otrzymuje zwolnienie lekarskie, są to dane szczególnie istotne w przypadku kontroli lekarskiej. Może się zdarzyć, że ubezpieczony choruje w innym miejscu niż jest podane w danych adresowych jednak w razie kontroli prawidłowości wykorzystania zwolnienia lekarskiego będzie musiał wykazać istotne przyczyny, dlaczego nie był obecny w miejscu zamieszkania wpisanym na zwolnieniu lekarskim. masz tutaj jak byk. ich nie intersuje jaki adres jest podany tylko w razie kontoli musisz byc w tym miejscu i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smialo podaj im w zusie adres tam gdzie mieszka twoj maz i na l4 tez bedziesz mogla podawac ten adres. a najlepiej jak cie zamelduje nawet na tymaczosowe to jeszcze lepiej bo wtedy juz calkiem ma nie byc problemu z l4 ale teraz tez nie ma. a po drugie juz nie dlugo maja wziesc te zameldowania bo jest bardzo duzo osob ktore maja tak jak my. ze mieszkaja gdzie indziej a meldunek maja gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×