Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo-------anna
Zrobiłam obiad, ale coś mi nic dzisiaj nie smakuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Pierś z kurczaka, na to ananas i ser. :P Surówka kupna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A jak to sie robi? :P Ja wlasnie ciasteczka kruche robie :P W ksztalcie serduszek, ale beznadziejnie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, widzę, że wszystkim udziela się nastrój (nawet tym wypierającym się) :) Ja zabieram się za pieczenie muffinków z serduszkami ;) A co tam, czasem trzeba sobie poluzować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No mój uwielbia takie ciasteczka,kiedyś zrobiłam mu na 1 rocznice, to był zachwycony :D Ładne pudełeczko i to lepsze niż kupne slodycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo---anna o 1000 razy lepsze :) Ja zawsze uważam, że drobne upominki zrobione własnoręcznie są bezcenne. :) Zwłaszcza w Walentynki. Nie trzeba nie wiadomo czego :) Z resztą - przez żołądek do serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna robisz małe klopsy z mięsa mielonego (doprawiasz je tak jak normalnie) owijasz je w szynkę szwarwalcką smażysz na patelni i potem albo zapiekasz w piekarniku albo robisz w ciemnym sosie jak kto woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kurde,ciasteczka mi się troche porozjeżdzaly w piekarniku, juz nie sa takie piekne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
odebralam wyniki! :D ostatnio bylo zamieszanie z leukocytami i pojedynczymi bakteriamy...dzisiaj CZYSTO!:D wyszlo inne pH niz ostatnio ale nadal w normie! ufffff:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Widzisz mamcia, nie trzeba było się martwić. :) Swoją drogą częśc z nas dowiedziała się jak pobierać mocz do badania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
dzisiaj wszystko odbylo sie zgodnie z zaleceniami i wiecie co... Pani w aptece zapytala mnie czy chce pojemnik zwykly czy jalowy... jakos mi sie kojarzylo ze wszystkie sa jalowe:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik i jezyk
Dziewczyny!!! Wykonuje kalendarze w foramcie A4 (na lodówkę, tablicę korkową), ze zdjęciem/zdjęciami/dedykacją. Nie mam jednego wzoru, zależy co kto oczekuje i co lubi.Jest to moja forma dorobienia, jako ze akualnie niestety nie pracuje.Dopiero zaczynam "to" rozkręcać, chociaż wiele takich kalendarzy dla moich znajomych,rodziny... poszło już w świat.Jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana zobaczeniem takich gotowców, proszę o kontakt poprzez mail czy gg: 10717208. mail: figurkigipsowe@wp.pl. Wykonuje także figurki/aniołki gipsowe które są wręczane gościom podczas uroczystości chrztu, komuni św, wesela..... Wzory mam wystawione na allegro :http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=7340 365 Jesli usłyszycie,ze ktoś coś takiego potrzebuję, prosze o polecenie strony z góry dziękuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczorajsze zimne oklady na czolo pomogly na goraczke, a dzisiaj mnie bola zatoki :( Chyba za zimne te oklady zrobilam :( Niech sie juz skonczy ten katar... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznanski Kwiatku, Troche wysoka ta goraczka :( Pozbylas sie jej juz? Dziewczynki, Czy oprocz tych pysznosci planujecie na wieczor cos "specjalnego"? Ja wczoraj zrobilam rezerwacje w bardzo fajnej restauracyjce i idziemy dzis wieczorem na smaczna kolacyjke :) Maz chcial pozniej do kina jeszcze skoczyc ale stwierdzilismy ze ja po kolacji w aucie juz zasne :P i do kina wybierzemy sie jutro lub po jutrze. Maz wybral juz film i ma on byc dla mnie niespodzianka wiec nawet nie sprawdzam co teraz jest u nas w kinach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
ja spędzam Walentynki samotnie...wiec nic nie szykuje:( nadrobimy w innym terminie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M zjadł cztery muffinki i ma mega zadowoloną buzię :) Na 19:00 idziemy do gina, wiec dziś więcej nie planujemy, ale w piątek może pójdziemy do kina, bo jest premiera filmu, który chcę zobaczyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No my kolacja w domu,bo moj Rafal do 19 pracuje,pozniej od razu ma anglieslki, wiec juz w domku zjemy, ja cos pysznego zaraz zrobie :) Dopiero wstalam,ale zamula ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Wlasnie kurier mi przyniosl wielki bukiet roz i misiaka.:D Oczywiscie od rafala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) długo mnie nie było, miałam problem z internetem i byłam odcięta od swiata... U mnie juz 17 tydzień, zaokrąglam się jak trzeba:) no i na 80% bede miała upragnionego synka!! Dzisiaj walentynki które w ogole mnie nie ciesza, moj Rafał w pracy niestety ale jakos przezyje;) pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. pozwólcie, że do Was dołączę. po kilku latach starań udało się, zaszłam w ciążę choć nie mieliśmy na to dużych szans. ponad 5 lat czekania... obecnie jestem w 8 tygodniu, termin wyznaczony po koniec września. w zeszłym tygodniu byłam na usg, widziałam bijące serduszko, co za radość :) kolejna wizyta dopiero na początku marca, strasznie daleko... od samego początku męczy mnie lekka biegunka, mówiłam o tym lekarzowi ale uspokoił mnie, że do końca pierwszego trymestru mogę mieć najróżniejsze dolegliwości i dopóki nie ma plamień mam się niczym nie stresować. najgorsze są mdłości, zaczynają się tuż po przebudzeniu i trwają dopóki nie zasnę. czasami chce mi się wyć ale wiem, że muszę przez to przejść. byle do września ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję aga_ton :) każdy inaczej przechodzi ten wspaniały czas:) a nieprzyjemne dolegliwosci Ci na pewno przejdą! Ja wizyte mam dopiero 28 lutego, strasznie sie denerwuje czy wszystko jest dobrze...żyje od wizyty do wizyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo---anna zazdroszcze miśka i kwiatków:) moj Rafał niestety nie uznaje walentynek...i moge pomarzyć o prezenciku:( ale za to 24 litego na koncert mnie zabiera na pocieszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wróciłam od doktora :) Nasz człowiek ma całe 2 cm, serduszko tykało jak należy (w końcu Walentynki ;) ). Wszystko w porządku. Następna wizyta na początku marca. Między czasie mogę zrobić to USG genetyczne, ale już u innego. Poszukam, pewnie się zapiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to maleństwo jeszcze:) moj ma prawie 8 cm wielkości dłoni jakoś:) tez chciałam zrobic USG genetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×