Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

hej kobietki jak tam samopoczucie u mnie jest ok nareszcie skonczyly mi sie mdlosci i wymioty od czasu do czasu zdazy mi sie wymiotowac ale tylko gdy jestem glodna wiec musze sie pilnowac. musze sie zaraz szykowac do pracy a tak mi sie niechce na dworze jest piekna pogoda a ja musze sie kisic w pracy. od poniedzialku mam 1 zmiane i juz tak do konca ciazy niestety jakies durne tu maja przepisy ze kobieta w ciazy moze pracowac tylko na 1 zmiane niewiem jak ja to przezyje jak teraz ciezko mi z lozka wstac o 10 :( pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja śpię właśnie do 9 - 10, tzn nie wstaję z łóżka przed tą godziną, o 12 znowu jestem śpiąca...Współczuję, nie dałabym rady iść do pracy na 1 zmiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję porannego wstawania. Co myślicie o farbowaniu włosów? Zaczynam wyglądać potwornie i zastanawiam się nad tym. Są różne opinie. Poczekam do drugiego trymestru, ale jeszcze się łamię. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam ostatni tydzień taki że nie chciało mi się spać w ogóle,a w tym tygodniu to muszę się zmuszać do wstania dziś się zmusiłam i wstałam o 10.30 a tak ogólnie od poniedziałku to minimum do 12 spałam i już o 22 w łóżeczku leżałam.Jo anna mi nic moja gin.nie mówiła o kolejnym usg,ale planuję jak pojadę na święta do siebie czyli 20tydzień ciąży iść do tego mojego ginekologa on nigdy się nie pomylił jeśli chodzi o płeć dziecka i jest ogólnie dobrym lekarzem.Mam brata 8letniego i już wtedy jak mam pojechała do niego w 4miesiącu powiedział że to chłopak,a potem na porodówce te położne mówiły że on się jeszcze nigdy nie pomylił więc chcę jechać do niego więc na Wielkanoc może już będę wiedzieć:)I przy okazji zbada dzidzie czy jest zdrowa,jakoś nie ufam tym lekarzom w Wawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ktoś się jeszcze o tym wypowie?:) I co sądzicie o takiej sytuacji: przezierność wynosi u znajomej 1.5, w 11 tc, a 5 dni później już tylko 0.8. Jak to możliwe? Bo nie wiem jak wyjaśnić dziewczynie. Nawiasem mówiąc tez znajoma poznana na forum 1 wykonywał lepszy lekarz na lepszym sprzęcie, ale drugie było przez pochwę. Oba w warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ty robiłaś dwa usg?To chyba dobrze?Jeśli jest mniejsze?To zależy też od lekarzy tak mi się wydaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Joanna chyba nikt sie nie wypowiada bo nikt nie zna odpowiedzi..ja rowniez nie mam pojecia...trza by bylo na necie pogrzebac czy sa jeszcze jakies takie przypadki...a mnie cos glowa boli.kawa nie pomogla chyba wezme apap bo do wieczora to bedzie mega migrena....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Nie, nie ja, ale dobra koleżanka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
ja to juz po obiedzie, samopoczucie się poprawiło,o 14 do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) jak leci dzionek?? co dzis serwujecie na obiadek?? u mnie dzis skrzedelka w worku z mlodymi ziemniaczkami i suroweczka:) mniam pychotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od czasu do czasu owszem :) Ale później kolacja "na ostro" :) Jutro będzie ryba w pieprzu cytrynowym i frytki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czytam o ruchach dzidzi i wyczytałam że po jedzeniu ja się położę na lewy bok to poczuję ruchy dzidzi i faktycznie tak zrobiłam i czułam na dole takie silne bulgotanie i teraz nie wiem czy sama sobie wkręcam czy faktycznie się ruszało moje maleństwo wydaję mi się że się ruszał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczeta u mnie przelom...pierwszy raz czuje jak mnie cos ciagnie na dole tak w okolicy pachwin i ten brzuch zrobil sie twardszy:) u mnie zostal jeden golabek i widze jakis gulasz w garnku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie ciężarne a nie sądzicie że malentka znalazła sposób, na to żeby choć odrobinę uprzyjemnić sobie poród? Przecież nie będzie znała płci a to jest dodatkowa motywacja Fajnie wiedzieć kto się tam kręci ale z drugiej strony poród się jakoś „przebrnie byle tylko już się dowiedzieć po tylu miesiącach.. jak sądzicie? Co do porannego wstawania jestem mega śpiochem, ale zdarza mi się nastawiać budzik na 6:15 żeby pojechać na basen z mężem jeszcze przed jego pracą :) i powiem Wam że wtedy jest to super zaczęty dzień i zupełnie inna energia (choć potem odsypiam trochę po śniadaniu) BlackRosssa miałam podobnie z włosami i nie mogłam już wytrzymać, ale nie zdecydowałam się na fryzjera w I trym. dlatego że często dopadały mnie mdłości i bóle głowy i bałam się że fatalnie się poczuję akurat z farbą na głowie. Byłam zaraz na początku II kiedy faktycznie czułam się lepiej pod tym względem, fryzjerka jakąś bezamoniakową farbę zastosowała i pomału dałyśmy radę. Jak już jesteśmy przy bólach głowy to tajeczko wiem że to grzech w ciąży ale na bóle głowy idealnym lekarstwem okazało się odrobinę coca coli nic nie pomagało a to! Istny cud dla mnie :D tylko małymi łyczkami, max pół szklanki (albo i mniej) i trzeba poczekać aż się trochę odgazuje. A na obiad robię dziś spaghetti z moim Oleczkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam dzis zaczelam 17 tydzien i ruchy moge miec dopiero za 2 lub 3 tyg co ciaza to inaczej nie ma co sie stresowac tylko cierpliwie czekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............34................. ...........24.03.2012 p.KwiatPolny..........20............19 ............................17.07.2012 Igieleczka..............21............17................. . ........03.08.2012 Alcia28.................28............17................. ...........30.07.2012 przyszlamama1987...25...........18....................... .....30.07.2012 Uspavanka...........27.............18................ ...........03.08.2012 Izka....................26.............17................ ...........12.08.2012 Nietutejsza...........28.............15.................. ..........13.08.2012 Kinia1109..............27............15.................. ..........19.08.2012 Doti ....................24............17....................... .....19.08.2012 Moniq123................27...........15.................. .........17.08.2012 In-flagranti...........29............13.................. ...... ....22.08.2012 Oliwia27l ............28 ............13 ............................24.08.2012 Danuti.................24..............13................ ...........28,08,201 MEGAN86...............25............14 ................... ........01.09.2012 Kama....................29............14................. . .........02.09.2012 Amefa...................23............14................ ...........03.09.2012 Jo--anna..............26............13............... . ............06.09.2012 Polcia91...............20.............11................. ...........08.09.2012 Tala1011101190.......21...........13..................... . .....09.09.2012 Dagusia82..............29.............11................. ..........10.09.2012 Wiewióreczka_........24............11................... . ......11.09.2012 MamciaJ................26.............11................. ..........11.09.2012 Malentka................24............12................. ..........13.09.2012 Kaliwia.................24...............12.............. . ...........14.09.202 Invictia..................24...........11............... ...........?.17.09.2012 Kasiulek91...............21...........11................. ..........17.09.2012 Plotka...................26............11............... .............21.09.2012 Tajeczka...............28.............11................ ........ ?.21.09.2012 BlackRosssa............27.............11................. ..........22.09.2012 aga_ton................28.............11................ ...........24.09.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanski kwiatek polny spokojnie kochana jeszcze poczujesz ruchy. byc moze to byc nawet za tydzein lub dwa. mi lekarz tlumaczyl ze pierwsza ciaza to troche pozniej i kazda ma. inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznański kwiatku polny nie smuć się... zobacz Twój maluszek już chce się z Tobą bawić, w chowanego ;) Taki już rozwinięty i sprytny :) uczestnicz w tym a w końcu nagrodzi swoją mamusię i się pięknie pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie czuję jeszcze ruchów.. wiecie takich tam tara dam! a też bym chciała i czekam wciąż niecierpliwie. Lekarz powiedział mi wczoraj że spokojnie mam na to jeszcze dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale żadnego bulgotania nie czujesz?Ja to nie wiem czy to faktycznie ruchy dzidzi czy to tylko bulgotanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem czuję coś tam pseudo dzieckowego ;) jak akurat nic mi nie bulgocze i wzdyma ale żebym poczuła: oho! - to nie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam że to nie jest normalne niestety takie bóle:(Zaczynam się martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×