Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Joanna ja od dwoch dni zajadam kromeczki z nutella na sniadanie:) bolu glowy wspolczuje ja tez wczoraj mialam ale ja sie nie szczypie i biore apap bo wiem do czego mi ten bol eskaluje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaraz z domu wychodzę na zakupy, bo dziś przyjeżdza koleżanka, a jutro rodzice :) Więc biegam w kółko i robię tysiąc rzeczy na raz. Jestem perfekcjonistką, więc tym bardziej się męczę :) Na śniadanie dziś 2 kromki chleba z twarożkiem "president" z rzodkiewką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) ja tez trzymam kciuki:) ja dzis na sniadanko serwuje paroweczki na ktore mialam bardzo ochtke a przy okazji szykuje na obiadek powoli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A ja chyba zjem jajko na twardo z majonezem, szczypiorkiem i kukurydzą,o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ciekawe czy już po usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kurcze, o 12 miałam wyjść do pracy, ale 15 min temu wyszłam z wanny. Nie wiem czy nie poczekać dłużej, co bym zaraz chora nie była..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że zaczekaj. Nie ma co ryzykować teraz jesteś odpowiedzialna nie tylko za swoje zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ktoś wie czemu moj lekarz wypisuje zwolnienia tylko na 2 tyg? Uparcie twierdzi, ze nie moze na dluzej, a ja wiem,zemoze i sadze ze chce mnie naciagac na częstsze wizyty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna na to wyglada... Ja mialam zwolnienie na miesiac, teraz bede miala wizyty co trzy tygodnie, wiec zwolnieie tez na trzy tygodnie. Moze przyczyna Twojego zwolnienia wymaga czestszych wizyt? Moze sie lekarz boi jakiejs kontroli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba faktycznie cos sciemnia bo ja tez mialam na miesiac!!ja bym mu na bezczelnego pow jak to mozliwe ze nie mozna jak kolezanki maja wypisane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
W sumie za wizytę malo bierze, bo 60zl, nie wiem wiec czy cos z tym robic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie mam od wizyty do wizyty. czyli teraz mam od 23 lutego do 20 marca. widac ze cos wkreca spokojnie na miesiac moze dac. bo wiecej niz na miesiac nie moga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja place 80 zl za wizyte razem z usg i badaniem. Troche wedlug mnie chce Cie naciagnac skoro co dwa tygodnie musisz przychodzic :/ Przeciez usg i tak Ci nie robi za kazdym razem... Mam jedno pytanko ;) Czy na kazdej wizycie u lekarza macie takie zwykle badanie ginekologiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi ostatnio nie robil takiego norlmannego usg tylko pokazal dziecko i serduszka slyszlalam ale za kazdym razem bada mi macice brzuch i sprawdza sluz. nie wiem czy o to chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti chodzilo mi o takie badanie na fotelu ginekologicznym ;) Czyli dobrze mnie zrozumialas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha to ciesze sie:) to ja mam co wizyte i w sumie tez jestem spokojna po takim badaniu:) a ty masz co wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tez :) A badania wziernikiem nie robi? Bo mi tylko reka bada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mi tez reka pomaca czy ok i tyle:) a wlasnie dostalam smsa i wiecie co? moja kolezanka urodzila w październiku i okazalo sie ze dziecko ma tylko jedna nerke?? jak to mozliwe jak to powinno bylo byc widac na usg. Ale ona tak niby wszystko wiedzaca i z sama sie badala twierdziala ze jest ok wiec teraz ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest żadna lekarka. pracwoala w szpitalu przez jakis czas. no sama badala szyjke macice i takie tam. to co powinien robic lekarz. i teraz wracala od lekarza a tu takie cos a maly prawie pol roku. szok masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Dziewczyny,która z was stosowała Nystatyne w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Wczoraj mama powiedziała mi, że mam wyprowadzić się z domu. Już ostatnio coś było nie tak, nie chciała mnie zawieźć parę razy do lekarza itp. Powiedziała, że w moim wieku pracowała i całą wypłatę oddawała mamie, co jest nieprawdą bo ja byłam już na świecie. Wiem, że wyrzucić mnie nie może, tak powiedział prawnik. Są miejsca w domach samotnej matki. Bo muszę napisać, że mam też brata, 10-letniego który potrafi (poważnie) wyzywać mnie od puszczalskich a dziecko od tępych bachorów. Bardzo się tu stresuję. W domu samotnej matki w Tarnowie mają wolne miejsce, musze miec tylko srodki czystosci swoje i moge tam byc do pol roku, uczą też opieki nad dzieckiem po porodzie. Myslalam tez o Krakowie ale tu jest blizej. Muszę do jutra się zdecydować. Jak myślicie, jak powinnam się zachować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**********************SZCZESLIWE PRZYSZLE MAMUSIE************************* NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............36................. ...........25.03.2012 p.KwiatPolny..........20............20 ............................17.07.2012 Igieleczka..............21............18................. . ........03.08.2012 Alcia28.................28............18................. ...........30.07.2012 przyszlamama1987...25...........18....................... .....30.07.2012 Uspavanka............27.............18................ ...........03.08.2012 Izka....................26.............17................ ...........12.08.2012 Nietutejsza...........28.............17.................. ..........13.08.2012 Kinia1109..............27............17.................. ..........19.08.2012 Doti ....................24............17....................... .....19.08.2012 Moniq123...............27...........15................... .........17.08.2012 In-flagranti...........29.............15................. ...... ....22.08.2012 Oliwia27l .............28 .............15 ............................24.08.2012 Danuti.................24..............15............... ...........28.08.2012 MEGAN86...............25............14 ................... ........01.09.2012 Kama....................29............14................. . .........02.09.2012 Amefa...................23............14................ ............03.09.2012 Jo--anna..............26..............13............ . ..............06.09.2012 Polcia91...............20.............13................. ...........08.09.2012 Tala1011101190.......21............13.................... . . .....09.09.2012 Dagusia82..............29............12.................. ..........10.09.2012 Wiewióreczka_........24............12................... . ......11.09.2012 MamciaJ................26.............12................. ..........11.09.2012 Malentka................24............12................. ..........13.09.2012 Kaliwia..................24.............12.............. . ...........14.09.2012 Invictia..................24...........11............... ...........?.17.09.2012 Kasiulek91...............21...........11................. ..........17.09.2012 Plotka...................26............11............... .............21.09.2012 Tajeczka...............28.............11................ ........ ?.21.09.2012 BlackRosssa............27............11.................. ..........22.09.2012 aga_ton................28.............11................ ...........24.09.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to strasznie przykre ze osoba ktora powinna cie teraz wspierac najbardziej chce Cie wyrzucic z domu... ale w takie warunki nie sprzyjaja ani Tobie ani malcowi...a co Twoim chlopakiem??co on na to??on Cie nie wezmie do siebie??chyba ze pominelam cos kiedys i jestes samotna matka to sorrki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×