Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

tak kinia zazwyczaj powinno sie robic z porannego moczu...:) megan cos ty nigdy nie zpaomne zawsze znajde chwilke zeby tu zagladac napisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze o ktorej godz bym tu nie zajrzala to zazwyczaj ktoras dziewczyna jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy na fotosiku, żeby wrzucić fotkę trzeba się zalogować??? Wszystkie wrzucacie fotki to i ja wrzucę mój bebzonik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha bo muszę znowu zrobić mocz i morfologie na toxoplazme i jakieś jeszcze z krwi chyba na krzepnięcie krwi bo coś mówiła takiego.Chcę jutro zrobić bo później wyjeżdżam i do następnej wizyty mnie nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Dziewczyny, co dzis zjadlyscie przez caly dzien?I jak oceniacie ten dzien - lepszy niz zwykle czy gorszy? Bo ja juz nie wiem co jesc... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam dzis gorszy dzien nie zjadlam nic pozywnego kanapki i talerz rosolu i princesse ale wczoraj to zjadlam duzo warzyw i owocow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Bo ja zjadłam 2 kanapki z chlebem z dyni, wędliną i papryką 1 kanapkę z miodem zupę kalafiorową ryż,kurczak,warzywa, sos marchewka, gruszka, 2 mandarynki i wypiłam m. in. litr mleka Nie wiem właśnie czy to nie za mało bo brzmi dla mnie jak jadłospis osoby na diecie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Jestem najedzona, ale jest taki problem: przed ciążą sobie np o 18 uświadamiałam, że nie zjadłam nic, jadłam hot doga i też byłam najedzona, więc to jest średnio miarodajne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow to o 18 pierwszy posilek?? nie wyobrazam sobie jak mozna zapominac o jedzeniu:p jak jak oczy otwieram to juz sie zastanawiam co zjem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny boskie te brzusie macie!!!:))moj tez juz powolutku rosnie a jutro wezme mojego zeby mi zrobil zdjecie i bede tak juz robic co tydzien do samego konca:)))bede miec pamiatke fajna! ja dzis pierwszy dzien w pracy po 1,5 miesiaca, myslalam ze bedzie dramat ale bylo nie najgorzej...a jutro juz na 16 mam usg genetyczne wiec kobitki trzymajcie kciuki:-)jak zwykle zero stresu ale pewnie sie zaczne trzasc jak wejde do gabinetu!moj M.idzie ze mna i pierwszy raz obaczy szkraba mam taka cicha nadzieje ze moze pokaze co tam ma miedzy nozkami:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajeczka, będzie super :) Mój mąż się prawie popłakał. Wczoraj widzieliśmy. Pan zajrzał między nóżki i nam wywróżył córcię na 80 % :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Jeju, jaki piękny brzusio.:D A co do jedzenia, szłam na rano do pracy,miałam 20 2 , 3 latków i jakoś się zapominało. Zanim wróciłam to i czas kolacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge sie juz doczekac:)wiec zmykam do spania to szybciej zleci a jutro wam napisze jakie wyniki itp itd milej nocki kobitki do jutra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
czekamy na wyniki,ciekawe jak duży twój szkrab. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
MEGAN86, może pęcherz zaziębiłaś? Dziewczyny coś pisały o takich bólach, że to normalne, też maja. Moje objawy poszły w innym kierunku, nie mam bóli brzucha i pachwin, za to mam mdłości, więc wiesz, każda przezywa inaczej. Ale skoro kilka dziewczyn z wątku tak ma,to chyba nie ma się czym martwić.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajeczka bedzie dobrze :) czekamy na info:) raczej nie przeziebilam zobacze jutro jak bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×