Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość _Marta_21
Joanna :) Ja już mam całą półkę zawaloną ciuszkami dla mojej małej :) i szczerze mówiąc razem z moją Mamą kupiłyśmy wszystko w tak zwanym lumpeksie :) O dziwo tam wszystko jest nowe, z metkami, za takie pajacyki zapłaciłyśmy po 6 złotych góra :) Polecam się przejść do sklepu z 'używaną' odzieżą, przecież takie maluszki szybko rosną i nie opłaca się kupować ciuszków w cenie jeden za co najmniej 20 złotych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
dzięki, zamierzam się przejść, ale gdy już poznam płeć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia fajnie, ze corcia :) Tak na 100% to sie chyba dowiemy, jak sie dziecko urodzi :P Albo na 4d :) Ja wlasnie wrocilam z wizyty. Dzidzius skrzyzowal nozki i nie pokazal nic! A lekarz powiedzial, ze to co ostatnio narysowal w karcie (ze chlopak) to jest tylko dla jego wiadomosci, bo nie jest jeszcze pewien. Wiec nic nowego :P Zadnych ubranek nie kupilismy, bo wszystko bylo albo na dziewczynke albo na chlopca. A jak uniwersalne to malutkie, a takich mamy duzo... Najwazniejsze, ze dzidzius ladnie urosl :) Glowka ma juz 3,5cm srednicy :) Calego sie nie dalo zmierzyc, bo sie w kadze nie miesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Marta_21
Joanna :) A no proszę ;) na pewno coś znajdziesz niekoniecznie RÓŻOWEGO bądź NIEBIESKIEGO :) Naprawdę w ciucholandzie opłaca się zrobić zakupy na te pierwsze miesiące.. Dziudziusie bardzo szybko rosną, a w 'normalnych' sklepach jest cholernie drogo :) Ja znam już płeć mojego maleństwa ;) Lekarz jest pewien w 99,9% Na szczęście, CÓRCIA była na tyle łaskawa, że nie ukryła się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Marta_21
Amefa - więc może będziecie mieć niespodziankę i dopiero po porodzie dowiecie się czy w brzuszku fikołki robiła dziewczynka, czy też chłopczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No zamierzam polatać, ale to w swoim czasie, czekamy na paczkę od teściowej,musze ocenić czy mocno zaszalała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Marta_21
Joanna - doskonale Cię rozumiem ;) Jedna z moich kuzynek zwołała swoje koleżanki i dzięki temu mam 11 worków ciuszków dla dziewczynki ;) Na szczęście są zróżnicowanych rozmiarów ;) Od malutkich do dużyć na 2,3 letnie dzieciątko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Coś mało dziś zjadłam. Dziś w ogóle jakiś niemrawy mam dzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ooo, to super. :) Ja niestety nie mam od kogo wziąć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj M znow mi zrobil niespodzianke i wrocil wczoraj przed polnoca :) Do poniedzialku bede go miala przy sobie. Pogode mamy tu dzis przepiekna :) ponad 20 C wiec postanowilismy po pracy pogrilowac :) Po zmianie czasu dzien jest dluzszy wiec bedzie przyjemnie zjesc kolacje na tarasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja używam oliwki miałam wczesniej jakis krem ale oliwka jest najlepsza. Ja juz sobie leze w łóżku i zajadam czekoladowe flipsy. Niestety do wtorku siedze sama nie cierpie samotnych nocy eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też oliwki, takiej dla niemowląt, przynajmniej mam pewnośc że jest bezpieczna bo bez chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny jeszcze raz. Troche jak by ucichlo na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie spokojnie bardzo moze taka pogoda senna........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby tak juz wiosna przyszła, dłuższe dni, mozna posiedziec wieczorem na powietrzu, jak ja tesknie za słońcem........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Jestem mamą lutówką 2012, 6 lutego urodziłam swoje dzieciątko:) Zrobiłam ostatnio porządek w swojej szafie i pozbywam się ubrań ciążowych, jeśli szukacie spodni, tunik to zapraszam na moje aukcje. Ubrania są zadbane, prane w dobrych proszkach, nie mają żadnych uszkodzeń. Ja chodziłam w nich w ostatnich tygodniach ciąży. Zapraszam:) http://allegro.pl/t-shirt-rozm-40-i2205765742.html jak wejdziecie w "wszystkie przedmioty sprzedającego" - reszta ubrań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja już od godziny w pracy. Za oknem śliczne słoneczko i dosyć ciepło az chce się żyć niestety w pracy się siedzieć nie chce :) Mam nadzieję że noc minęła wam spokojnie i smacznie spałyście :) Miłego dnia kochane żeby u was też była taka śliczna pogoda jak u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia no to prawdopodobnie beda u nas Majeczki:):)GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti dziękuje i również gratuluje a co do Majeczki to jeszcze się okaże bo mój J na Majeczkę nie chce się zgodzić haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia jak nie Majeczka i inna pieknosc bedzie, u nas juz postanowione bo obydwoje chcemy Maje. No chyba ze na kolejnym usg okaze sie jednak chlopiec to bedziemy myslec:) ale mmysale ze juz dzisiaj kupie choc ijedno sukieneczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti ja też miałam zamiar w sobote jechac na zakupy ale kurcze komu ja tą sukienkę ubiorę jak bedzie chłopiec? hehe we wtorek mam genetyczne to może wtedy kupię. A jesli chodzi o USG 4 D to ja nie wiem bo nie miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze jedno pytanie, czy można w ciąży myć okna? slyszałam, że może być to niebezpieczne dla maleństwa jeśli am się rękę wysoko podniesioną przez dłuższy czas bo się pępowiną moze poobwijać? wiecie cos o tym czy to kolejna plota..... zblizaja sie swieta i tzreba byloby dziadkom pomoc no i u siebie rzecz jasna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do MEGAN bodajze :) mi w 17 polozna chciala dac 12 tydz :) a teraz brzusio jak sie patrzy :) aha, nie wiem czy polowkowe, chyba tak :) w czw mam kolejne :D ale prywatnie;) Ja znów tylko na chwilkę :) cos Wam opowiem. nie wiem czy wiecie ale moj tata zna sie lata z panem Zbyszkiem, ojcem Kuby. I powiedzial ze pojedzie z nim pogada (ze Zbysiem :D) choc w sumie z nim siedziec nie bede. Ja nie chcialam tego za bardzo ale jednak sie tam wybral, mowiac tylko zeby Kuba nie wiedzial o tej rozmowie. Pan Zbyszek mowil zebym sie nie martwila ze wszystko jest na dobrej drodze i ze oni sa za mna i beda nas wspierac i nam pomagac i juz to synowi powiedzieli. No a o Kubie co mowil nie bardzo chcial gadac ale ale! :D ciotka jego sie wygadala ze widziala Kube u jubilera :D ona kupowala medalik dla corki Oli na pierwsza komunie :D ale z drugiej str mogl kupowac co badz, nie wiem cos naprawiac moze heh :) i ze sie nie odzywa tata jego mowil glupi, ale zebym go zrozumiala bo nie spodziewal sie :) ahaaa i jeszcze chlopaki co pracuja u niego na hurtowni mowili mi ze wiedza od dawna ze to Kuby dzidzius bo im sie kiedys chwalił:D buzki :* 🌼 ahaaa, maly kopie od poniedzialku! :D nareszcie! :) i to nie jakies laskotanie hihi tylko autentyczne kopniaczki leciutkie :D plec poznam moze w czwartek ;) pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***************************** PRZYSZLE MAMUSIE******************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU p.KwiatPolny.............20.................22......... .........17.07.2012 Alcia28....................28.................20....... ............30.07.2012 przyszlamama1987.....25.................20............. ......30.07.2012 Igieleczka................21.................20........ ...........03.08.2012 Uspavanka...............27.................20.......... .........03.08.2012 Talusia....................20.................19....... ............10.08.2012 Izka.......................26.................19....... ............12.08.2012 Nietutejsza..............28.................18......... ..........13.08.2012 Unia77....................34.................18........ ...........15.08.2012 Doti .......................24.................18.............. .....17.08.2012 Moniq123.................27.................17......... ..........17.08.2012 Inflagranti................29.................17....... ............22.08.2012 Kinia1109.................27.................17........ ...........24.08.2012 Oliwia27l .................28 .................17...................24.08.2012 Marti884..................28.................17.......... .........27.08.2012 Danuti.....................24.................15...... .............28.08.2012 Maniusia89................23.................15.......... .........28.08.2012 MEGAN86..................25.................16 ..................01.09.2012 Kama.......................29.................16..... .............02.09.2012 Amefa......................23.................16......... ..........03.09.2012 Nika0503................22...................16.......... .........05.09.2012 Jo--anna...................26.................15......... ..........06.09.2012 Polcia91....................20................13......... ..........08.09.2012 MamciaJ...................26.................13.......... .........09.09.2012 Tala1011101190..........21.................15........ ..........09.09.2012 Dagusia82.................29.................14.......... .........10.09.2012 Wiewióreczka_...........24.................14........... .......11.09.2012 Malentka...................24.................14......... .........13.09.2012 Kaliwia......................24.................13....... ...........14.09.2012 Invictia.....................24.................13..... ............17.09.2012 Kasiulek91..................21.................13.... .............17.09.2012 Plotka.......................26.................13....... ...........21.09.2012 Tajeczka...................28.................13......... .........22.09.2012 BlackRosssa................27.................13..... ............22.09.2012 ******************************SZCZESLIWE MAMUSIE***************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Corka........Imie Pysiulek..........20..............11.03.12............... synek........Lukasz uuuu juz 22 tydz :D Pysiulek gratulacje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti ja też słyszałam o tych oknach ale nie wiem ile w tym prawdy, słyszałam też o tym że nie powinno się pod linkami przechodzić (takimi od prania) bo dziecko może pempowiną się obwiązać ale czy to prawda? Poznański kwiatku no to gratuluje hehe tego ze dziecko kopie i tego ze może w końcu wszystko się ułoży i będzie tak jak powinno być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!U mnie znowu ponuro ale ciepło 10stopni.Ja wczoraj miałam okropny dzień wszystko mnie denerwowało aż na koniec dnia się popłakałam.Od jakiegoś czasu serce wali mi tak że aż cała latam,chyba stres jakiś nie wiem!!!Czasem aż mnie dusi w klatce piersiowej od tego bicia serducha!!Wczoraj czułam prawie cały dzień jak mój dzidziuś się wierci na razie takie lekkie wiercenie ale mocniejsze niż to wcześniejsze!!Ogólnie w tym tygodniu ciągle czuję się zestresowana!!!Nie wiem dlaczego!!Ja jutro wyjeżdżam na weekend do rodziców mojego a potem jadę już do siebie i zostanę do świąt więc nie będę miała dostępu do neta:(Nie będzie mnie przez jakiś czas.Zapisałam się tu w Wawie na kasę chorych na usg.ale dopiero na 12kwietnia.Ale może jak będę u siebie to pójdę prywatnie.Trochę mi żal że już dużo dziewczyn wie jaka płeć a ja nie wiem!hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Poznański kwiatku polny - widzisz, wszystko powoli się poukłada. W końcu wiosna idzie, a z wiosną zawsze jest nowa, pozytywna energia. Zasługujesz na wszystko co najlepsze :) Pozdrowienia dla kopiącego Maleństwa :) Ja muszę Wam napisać, że herbata z lipy z miodkiem działa cuda. Wczoraj jeszcze ponad 37 miałam, a dziś już prawie w normie i zdecydowanie lepiej się czuję :) Słoneczko świeci za oknem, aż chce się wyjść z domku :) Dziś jeszcze zostanę w łóżku, żeby przeziębienie wiedziało, że się nie dam. Humor też mi powoli wraca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×