Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

jesli o jedzenie to ja tez nie mam kompletnie apetytu po 17-18, jem na sile kilka kanapek na kolacje zeby cos tam w zoladku bylo dla mojego babelka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
amefa jakos obrony sie nie boje:) znaczy sie... pewnie bede sie bala ale na tydzien przed;p gorsze u nas sa egzaminy praktyczne na koniec bo dostajesz pacjenta ktorego widzisz pierwszy raz na oczy i masz zbadac co mu jest i jeszcze zaplanowac uzdrawianie;p no i moze sie nawet trafic maluszek, a to juz wyzsza szkola jazdy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia, Ja od 12 lat mieszkam w USA - na przedmiesciach Chicago. Tutaj nie robia usg na kazdej wizycie. Jedno na potwierdzenie ciazy(ja mialam dwa w 4 dniowym odstepie dla pewnosci ze dzidzia sie rozwija) kolejne zeby sprawdzic czy serduszko bije, pozniej polowkowe i dalej nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka Napewno wszystko jest dobrze z twoim malenstwem wiec niczym się nie przejmuj kiedyś nie mieli takiej techniki jak teraz i tez kobiety rodziły. Ja jak bym nie miała w ciąży oberacji i przeswietlen RTG to pewnie bym nawet nie wiedziała ze istnieje coś takiego jak USG genetyczne bo mój lekarz tego u siebie na wizytach nie robi jest tylko zwykle USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka Napewno wszystko jest dobrze z twoim malenstwem wiec niczym się nie przejmuj kiedyś nie mieli takiej techniki jak teraz i tez kobiety rodziły. Ja jak bym nie miała w ciąży oberacji i przeswietlen RTG to pewnie bym nawet nie wiedziała ze istnieje coś takiego jak USG genetyczne bo mój lekarz tego u siebie na wizytach nie robi jest tylko zwykle USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) widzę że jako jedna z niewielu pracuje od rana nawet w sobotę hehe ale pracę już rozdysponowałam a teraz na zakupy :) jadę kupić nowe firanki a co tam będę sobie żałować :) Kochane miłej soboty i oby u was ona była też taka piękna jak u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
u mnie tez piekna pogoda i jak pomysle o tym ze dopiero jutro wolne to grrrrr ale bede dzielna;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.....od rana mam klucia w pochwie....tak jakby raz po lewej stronie scianki raz po prawej....:( i to trwalo jakies pol godziny.....teraz sie chwile uspokoilo ale boje sie ze to cos powaznego...czy ktoras z was tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malentka ja nie miałam nic takiego mnie to ciągle znowu brzuch boli :( ale takie są uroki ciąży (podobno tego pięknego stanu) że wszędzie nas boli, kłuje itd Ja to cię czuje ze swoim brzuchem taka ociążała że masakra a gdzie tu do końca ciąży eh chciałabym już lipiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie brzuch tez boli czesto ale takij ukluc w pochwie to nie mialam..i tak jakby sie przerzucal bol co chwle na ktorys jajnik raz na lewy raz prawy.....mam nadzieje ze to tylko rozszeranie sie macicy i wszystkiego i dlatego czuje te klucia...;/ boje sie tego co lekarz powiedzial ze jak zacznie mocno bolec w pochwie lub podbrzuszu czy krwawic to do szpitala sie zglosic......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
malentka nie panikuj, poloz sie na troszke, odpocznij, obejrzyj cos fajnego... wydaje mi sie ze czasem mocno wsluchujemy sie w siebie i za chwile kazda cos widzi:) bol nie do zniesienia czy po prostu czujesz ze cos tam kluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zniesienia, czuje takie regularne uklucia, bardzo krotkie ale jakby co 15-20 sekund...teraz od pol godziny jest cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malentka o kłuciu jajników dziewczyny wcześniej pisały o ile dobrze pamiętam więc tylko się teraz nie stresuj bo to ostatnia rzecz jaką ci teraz potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo----anna
Ja mialam takie uklucia, ale krotkie, kilkusekundowe i co kilka godzin a nie non stop przez jakis czas. Ale ja mialam zapalenie i chyba nadal mam, bo cos swedzialo wczoraj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A co tu dzis tak cicho?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jednak mam coś nie tak z głowa zamiast po pracy odpocząć to generalne porządki robię i końca nie widać. Na szczęście jestem sama do poniedziałku wiec jak dziś nie skończę to niestety jutro będę sprzątać. A wam kochane jak mija sobota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No ja też generalnie sprzątam, rafał doprowadza do ładu piwnicę, bo połowę rzeczy trzeba do niej upchnąć przed remontem ;) Wcześniej, gdy było jeszcze pięknie bylismy na spacerku. Mam nadzieję,że dzisiaj zdążę, bo jutro chcę jechać nad jeziorko.:) Na razie zrobiłam tylko kuchnię i jadalnię. :) Jeszcze 4 pokoje, łazienka i wc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Alcia, a uzywasz jakich detergentow do sprzatania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja nie dam rady dzis wszystkiego zrobic,zmachalam sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja używam tych samych detergentow co zawsze. Kurcze przecież się tylko nimi sprząta a nie pije. Sprzątam tak jak zawsze w rękawiczkach. Ja tez nie posprzatalam wszystkiego został mi salon Z kuchnia i łazienka ale to już jutro. A teraz leze sobie w wannie i pisze z telefonu wiem ze nie powinnam ale kurcze tak mi brAkowalo tego lezenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No ja leże codziennie, tylko pilnuję aby temperatura nie przekraczała 37 stopni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja też lubie sobie poleżeć w wannie tym bardziej ze zaczynają mnie coraz bardziej bolec nogi:):), ale tez mam inne troszke pytanie od kiedy zaczęłyście czuć ruchy maleństwa ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja jeszcze nie zaczęłam. :P 16 tc. A używacie zwykłych balsamów do ciała czy tylko ciążowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia ja czuje ruchy wieczorami glownie. Chociaz w dzien tez sie zdarza :) Zwlaszcza jak sobie pozwole na czekoladke ;) A dzisiaj w nocy sie obudzilam i dzidzia tak sie slodko ruszala... Mocniej niz zawsze :) Oby juz tak zostalo :) Joanna ja uzywam glownie ciazowych. Tzn do biustu mam z Bielendy specjalny dla kobiet w ciazy, do nog uzywam polecany Palmers, a do brzucha mam Pharmaceris przeciw rozstepom. Jeszcze krem do twarzy mam specjalny dla kobiet w ciazy. A do pozostalych czesci ciala uzywam wszelkich balsamow, jakie kupilam przed ciaza. Oczywiscie z wyjatkiem tych na celulit czy rozstepy, bo to za silne troche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 17 tydz i czasem czuje takie smyranie ale... to moze dla tego ze nie jestem za szczupła sama nie wiem:). Ja uzywam kremu dla kobiet w ciązy ale... nie pamiętam nazwy ale... bardzo fajny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A Garnier i Nivea chyba nie zaszkodzą,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nivea nie powinno na pewno zaszkodzić bynajmniej tak mi sie wydaje i chyba garnier tez nie przecież nie smarujesz dziecka tylko skórę która ma być elastyczna :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A mój facet wczoraj powiedział,że to przenika do krwioobiegu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zdecydowanie lepiej z tym przeziębieniem. :) Rosnę i się rozciągam, bo brzuch mnie dziś pobolewa. Raz z jednej, raz z drugiej, ciągnie. Jak się położyłam to za chwilę plecy bolały. Wszystko na poziomie umiarkowanym i przechodzące po zmianie pozycji, więc chyba wszystko jak należy :) Mąż dziś stwierdził, że urosło mnie przez ostatni dwa dni :) No to ja mu wierzę i nie martwię się za bardzo. Dziś zaczęłam 14 tydzień. Pisałyście pewnie, ale zapytam dla spokojności... też tak miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
tak,miałam. :) Ja coś czuję, że będzie problem z plecami przy dużym brzuszku. jeszcze przed ciążą bolały od noszenia dzieci, a teraz dól tak nawala,ze szok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×