Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo-------anna
Ja mamzwykle 100\60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka teraz w wiekszosci wozkow mozna montowac gondole lub spacerowke w dowolnym kierunku. Przekladane raczki to juz chyba przezytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem amefa, że można montować w dwóch kierunkach, tyle, że jak już wyjdę na ten spacer i zmienię kierunek jazdy to już ciężko będzie mi zmienić gondolę, a tak tylko hop rączka przełożona i jest fajnie :P. Niemniej jednak to nie będzie priorytet przy wyborze wózka, ale fajnie by było, gdyby była taka opcja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
szkoda, że nie znam płci,bo na koszulce bym umieściła napis "Krążą pogłoski, że jestem boski" albo "krązy plotka,że jestem słodka" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny wózek, ale ja to muszę tak na "żywo", podotykać, podjechac kawałek zeby zobaczyc jak sie prowadzi, bo moja siostra to kiedys taka kolumbryne sobie kupila że potem szlag ja trafiał na spacerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och Joanna jaka ja jestem ciekawa co będzie, że nie mogę wytrzymać z Kalinką nie byłam taka ciekawa jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tam już kupiłam trochę ciuszków no i oczywiście troszkę dostałam a jak dziś sie dowiem jaka płeć to w sobote jade na zakupy a co tam :) a dzis zjadłam koreczki rybne i mam nadzieje że mi nic nie bedzie Unia gratuluje córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję za gratulacje:)może bedzie Natalia, chyba ze nam sie zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my się jeszcze zastanawiamy Maja, Zuzia, Klaudia, Dominik, Wojtuś :) ale nie gwarantuje hehe bo może mi się coś odwidzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie gwarantuje bo moj M sie ciagle zastanawia :P duzo jest imion ktore sie jemu podoba ale mnie nie i tylko te dwa biore poki co:P pod uwage:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wypuszczam sie zaraz z kolezanka na miasto:) wiec mnie troszke nie bedzie:)a wypilam mala kawe i boli mnie brzuszek:( eh chyba juz nie moge kawy:( ide mieste wypic i przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×