Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość lkjloij
ja mam na 23go września miałam już usg i czekam na kolejną wizytę Nie mogę się doczekać swojej dzidzi, nie znam jeszcze płci. I bardzo mocno widać mi już brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjloij
Jo-------anna też strasznie bekam. Czasem aż nie do zniesienia, nie ważne gdzie jestem czy w autobusie czy na ulicy musze i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
jak ja dam radę do początku maja z tym czekaniem na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo anna odbija mi się tak że aż wstyd hihi dobrze że wy też to macie hihi...O właśnie ruszył się mój bąbelek hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kurcze, wczoraj o 21 dzwonila do mnie zaplakana kolezanka, ma problemy w zyciu, do 1 rozmawialysmy. Dzisiaj juz jest w szpitalu i pewnie sporo w nim zostanie. 7 miesiac ciazy, zagrozenie przedwczesnym porodem. Dziewczyny, nie stresujcie sie niepotrzebnie, to ma straszny wplyw na ciaze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjloij
a czy któraś mama tak miała że już w drugim miesiącu widać strasznie brzuch (mam taki sam brzuch co moja siostra a różnica jest taka że ja mam 2miesiąc a ona 6ty.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A my gdzieś wysyłałyśmy zdjęcia. Ja nie mam porównania. :) Mój w 16 tc jest taki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a dowiadywałyście się już o szkołę rodzenia? będziecie w ogóle chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
ja nie, bo musiałabym jeżdzić 35 km, u mnie na zadupiu tego nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamciaJ ja juz studia skonczylam, tylko zostala mi obrona pracy licencjackiej i egzamin. Wlasnie w czerwcu mam bronic. Mam nadzieje, ze nie odwioza mnie na porodowke :P O ile dobrze pamietam, bedziesz bronic magistra. Nie boisz sie tej obrony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A ja mam inne pytanie - ile dziennie, tygodniowo , wydajecie na zakupy? :P Bo mi jakieś niebotyczne kwoty wychodzą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia ja bede chodzic na szkole rodzenia :) Mamy w sasiednim miescie, w dodatku za darmo wiec oczywiste ze skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Co do studiów, ja już 1.5 roku po. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja wydaje sporo (tak uważam) ale na spożywkę, środki czystosci itp to gdzies około 1000 miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatni kierunek studiów kończyłam 3 lata temu ( w sumie kończyłam 3 kierunki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa mam pytanko ;) Mam nadzieje, ze z racji Twojego zawou cos bedziesz wiedziala na ten temat :P Zmierzylam sobie przed chwila cisnienie na siedzaco. Mialam 150/100. Po chwili oparlam sie i zmierzylam ponownie i wyszlo 130/80. Wiesz moze, czemu tak sie dzieje? I ktora wartosc powinnam brac pod uwage? Przepraszam, ze zawracam Ci glowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia to moze jakas przyjaciolke wez, albo mame? Najlepiej isc z osoba, ktora bedzie z Toba rodzic, ale wazne zebys miala kogokolwiek do towarzystwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakas kolezanke masz? W sumie to samemu tez mozna chodzic, a napewno poznasz kogos na szkole rodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie myślę o szkolę rodzenia wiem że nie będę chodziła.Mi to się wydaję że pojadę do szpitala i urodzę pokrzyczę popłaczę a potem zobaczę dzidzie i będzie ok.Wiem pozytywnie myślenie co do porodu hihih...A z drugiej strony pamiętam jak pierwsza martwa ciąże się usuwała samoistnie to bardzo bolało.Jakoś to będzie tyle czasu czekałam na dzidzię i nie mogę się doczekać więc myślę że dam radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! ale mnie rozśmieszyłyście tym bekaniem! a ja myślałam że ja taka dziwna jestem i bekam na potęgę, chodze po domu i przepraszam co chwila, hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia tyle kobiet urodziło i dało rade to czemu my mamy nie dać rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa, a zmieniałaś międzyczasie pozycję na stojącą? Czy tylko siedziałaś i oparłaś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa ja studiuje koncze w czerwcu magisterke:) dziewczyny bylam u lekarza, powiedzial ze ten bol plecow jest spowodowany ogolnie ciaza ze jestem szczepla bo jak zaszlam w ciaze wazylam 48 kg i po prostu wszystko sie rozszerza, tylek mi rosnie miednica macica itd i przez to byc moze czuje bol, ogolnie ze mna wszystko jest w porzadku, mowilam mu tez ze kiedys wspominal ze mam tylozgiecie macicy i mowil ze to tez przez to boli, mam sie nie przemeczac i duuuuuuuuuuzo lezec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×