Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Alcia ja sie nie martwie ja sie MEEEEGA ciesze bo wreszczie cos ruszy z miejsca:) Jutro tez chcemy jakies zakupy dla malego zrobic, wozek obejrzec:) Juz nie moge sie doczekac:D A ja na majoweczke nad morze jade sie najodowac:D I tez nie moge sie juz doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jest 25w cieniu w słońcu 35 siedzę na balkonie i piję kawkę.Takie życie to tak hihi ja w majówkę jadę właśnie tam do rodziców M i bee buszować w ciuszkach dziecięcych hihi mam nadzieję ze będzie tak ciepło jak dziś to sobie odpocznę bo tam spokój i cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale sie wnerwilam dziewczyny! wstalam sobie z rana wszystko poszykowac do slubu stoly sztucce pomyc szklanki itd itp a tu co? babka milosierna wstala juz o 6 rano i zrobila to sama! po swojemu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha słabo pocisnełaś nie stać cię na nic innego bo te twoje teksty nudne się zrobiły już żal mi ciebie hihi......dziewczynko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka nie przejmuj się suknie masz śliczną,a ta tępa dziewczynka zazdrości Ci bo nikt takiego pustaka jak ona nie chce dotknąć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a daj spokoj w dupie to mam :) niech se pisze jak chce skoro to taka przyjemnosc dla niedorozwoja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieźle ulżyło?Bo jak nie to dawaj dalej jeszcze pisz szybko to się pośmieję jeszcze więcej z ciebie tępaku!hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny widzialyscie to: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5203722&start=30 Masakra co tu sie wyprawia :/ I niby dorosli ludzie, a takie rzeczy pisza... Fajnie sie macie z tymi ciuszkami :P Ja juz ogladalam te, ktore dostane ale wciaz sa u mamy. Czekamy na remont i potem dopiero bede zwozic wszystki bo teraz nie mam gdzie pochowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow poleciałaś no dawaj jeszcze dawaj szybciutko co jeszcze wymyśl twój mały móżdżek?Tylko na to cię stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa niezle......;/ mam nadzieje ze jak wroce z majowki to tu juz bedzie spokojnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa a najlepsze jest to że to jedna i ta sama osoba piszę sama ze sobą na bank!!To ta sama dziewczynka upośledzona co pisze i u nas!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co ona się przejmuję tymi wpisami powinna to olać i nie zwracać w ogóle uwagi Przecież to śmieszne co pisze ta dziewczynka!!Jo anna nie przejmuj się i wracaj do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf ale cieplutko Zussanka a gdzie nad morze jedziesz? bo ja bede w Sopocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bede lezakowac w Rewalu:) Tylko troche mnie ta droga przeraza... 6 gidzin jazdy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłamamo ja tez oglądałam te wózki :) wydaje mi się że wyglądają nowocześnie i są fajne, musiałabyś zobaczyć go na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia28 widziałam go na żywo, prowadziłam po sklepie i powiem ci szczerze że moim zdaniem jest bardzo przyzwoity, ten link co wam dałam to najnowszy model, ma moim zdaniem ładniejszą kolorystykę, koła są duże i pompowane i co ważne siedzisko i w gondoli i w spacerówce można montować w dowolnym kierunku... Jestem już prawie na niego zdecydowana, ale pytam bo może któraś z was miała z nim do czynienia albo ktoś ze znajomych, każda opinia mile widziana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w przyszłym tygodniu jadę oglądać wózki więc dopiero wtedy mogę się wypowiedzieć a tak to tylko mogę powiedzieć że jest ładny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×