Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Kinia ja roznie mam z tym sikaniem. Raz chce mi sie co chwile i robie te dwie krople, a raz nie ide przez 2-3 godziny. Zalezy pewnie jak sie dzidzius ulozy ;) Czasem jak mnie kopie po pecherzu to musialabym siedziec przez pol godziny na toalecie :P Lekarz powiedzial, ze wyniki mam dobre i nic mam nie robic narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha tylko że że ja dużo piję wody i tak mało dziś sikam,ale na razie nie boli więc nie będę panikować.No mi niestety kazała zrobić pewnie dlatego że wylądowałam z tym bólem w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie też strasznie boli szczególnie w nocy czasami się nawet na łóżku obrócić nie mogę taki ból czuje. Robi się wam czasami twardy brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli moge cos na temat sikania, to robi siemcoraz cieplej wiec i my kochane mamusie bedziemy puchnac wynikiem czego jest zatrzymanie wody w organizmie. Jest to normalny stan rzeczy ale mimo wszystko warto sprawdzic co sie z nereczkami dzieje:) Mam nadzieje ze wszystko pomyslnie sie zakonczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia mi sie tez tak zdarza. W ciazy woda zatrzymuje sie w organizmie nieraz :/ Pewnie w nocy bedziesz biegac co chwile ;) Alcia mi brzuch czasem sie napina tam na dole. Nie czuje, zeby byl wtedy mocno twardy, ale takie napiecie czuje. Lekarz powiedzial, ze to nic niepokojacego. Ale jesli czujesz jakis bol przy tym albo jest mocno twardy, to trzeba powiedziec lekarzowi i moze Ci magnez zapisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak czesto czujecie ruchy dziecka? Nasz synek jest bardzo aktywny. Prawie caly dzien czuje jak fika :) Moze jak teraz malo spi, to jak sie urodzi bedzie przesypial noce hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALIWIA2
Amefa, myślałas o rodzaju znieczulenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od dnia wczoraj czasem tylko się ruszała dziś słabiutko też ale pewnie w nocy da popis,bo tak ma że jak w dzień cisza to w nocy wariacie chociaż wolała bym żeby cały czas się wierciła hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szkole rodzenia mowili ze jaki mama ma harmonogram dnia, tzn o jakiej porze odpoczywa kiedy chodzi spac, kiedy sie budzi to w podobny sposob bedzie funkcjonowac dzidzia jak sie urodzi. Podobno miala takie mamy ktore prowadzily notatki pod koniec ciazy jak funkcjonowaly i pozniej jak sie malenstwo urodzilo i faktycznie byly podobienstwa:) Ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaliwia jesli chodzi o cesarke to raczej bede miala w narkozie niestety. Wolalabym podpajeczynowkowe, ale w szpitalu w ktorym chce rodzic nie robia takiego znieczulenia :( Wiec ani mnie ani meza nie bedzie przy tym, jak Jas opusci moj brzuszek ale nic nie poradzimy. Innego szpitala nie biore pod uwage, bo jesli cesarke to chce zeby moj lekarz prowadzacy ja robil. Mam jednak nadzieje, ze uda nam urodzic sie naturalnie i wtedy idziemy na zywca bez znieczulenia :) Bedziemy rodzic razem z mezem i jak mocno mnie zaboli to sie wyzyje na nim :P A Ty jakie znieczulenie rozpatrujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zussanka kiedys czytalam juz o tym rytmie dnia ;) Sprawdze jak to u mnie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a fzy macie cos sprawdzonego na krosty na twarzy? Cala ciaze wszyscy chwalili ze dobrze wygladam no i chyba przechwalili. Ostanimi dniami mam takie wypryski a ze swedza to je drapie i wyglada to okropnie. Moze macie jakies swoje sprawdzone sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa, ja brałam pimafucin, faktycznie wielgachne te globulki:) ja szczególnie rano miałam uczucie "płynięcia" bo na noc je brałam, dostałam je a też nie miałam jakiegoś swędzenia, ale lekkie upławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zussanka wiekszosci sposobow nie wolno stosowac w ciazy. Ja nie stosuje nic. Wystawiam teraz buzie na slonce i mam troche sie polepsza ale szalu nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sussanka gdzies czytałam zeby posmarowac sudokremem podobno nie bedzie swędzieć i zasuszy krostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unia no wlasnie ja tez na noc biore a caly dzien mi leci teraz :P U nas jakos tak wyszlo, ze maz bral antybiotyki i po stosunku obydwoje nas podraznilo :/ Maz oczywiscie sie szybciej wyleczyl :P A mi swedzenie tez przeszlo, ale skoro doktorek cos tam widzi to biore grzecznie :P A jak dlugo bralas? Ja mam na trzy dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie Sudocrem czasem mi pomaga, ale ostroznie stosuje bo zatyka pory i sie robia zaskorniki :/ Jak mam taka ropna chrostke to dezynfekuje Octeniseptem i smaruje takim kremem miodowym z Oriflame. Szycbiej sie goi wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa ja brałam 6 dni, a powiedziałas lekarzowi o tym ze to po stosunku? bo jak jeszcze przed ciążą leczyłam jakies stany zapalne to gin zapisywał mnie globulki a mężowi maść i mielismy razem sie leczyc, teraz w ciąży mamy zakaz to M nie dostał zadnych specyfików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mowilam :/ Maz juz sie wyleczyl wiec mam nadzieje, ze nic nam nie bedzie po nastepnym razie :P Na razie ma zakaz dopoki nie skonczy antybiotykow a ja moich lekow :P Ja zawsze mam tyle do omowienia z lekarzem a jak przychodzi co do czego to zapominam :( I nawet zapisuje sobie na kartce a i tak nie pamietam o tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porobilam fotki i pochwale sie Wam czescia zapasow ciuchowych :) Kupilismy wczoraj dla Jasia: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7d44bf86aa447190.html A to po pozytywnym tescie ciazowym jeszcze w styczniu :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/04b634888c9e25f9.html Ta dostalam od kuzynki, ale sie zastanawiam, czy nie jest zbyt dziewczeca? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6ec1a22bd58e1fbd.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błam wczoraj na usg i moja Zuza w 22 tc też waży 430g tak jak Twój Jasiek Amefa, więc maluchy rozwijają się książkowo. Było to chyba usg połówkowe, chociaż lekarz jakoś szczególnie go nie nazwał. Sprawdzał kręgosłup, wargę ( czy nie ma rozszczepu), wody płodowe, serce, płyn mózgowy, ułożenie łożyska, długość i odchylenie szyjki macicy itp. Ku mojej uciesze wszystko w najlepszym porządku :) Mała nadal ma długie nóżki i nieco mniejszy obwód głowy, ale to cecha osobnicza - ja też mam drobną twarz i długie nogi więc to po mamusi :P Ułożona jest w ten sposób, że głowę ma pod pępkiem, a syrki na dole, dlatego czuję kopniki tuż nad kością łonową. Pisałyście o wózkach. Zwróćcie uwagę na wagę wybranego modelu, koleżanka ma x-landera, takiego terenowego i o ile jest ładny i praktyczny tak jego wadą jest właśnie ciężar. Nie daje rady sama go znieść z 4 piętra i iść z dzieckiem na spacer, więc trochę kiepsko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa moja mała tez tak sie ułożyła i czuje ruch głównie w pachwinach, martwiłam sie ze tak dziwnie to czuje i doktorek mi pokazal ze nóżki i raczki ma własnie w pachwinach Rany ale gorąco, czekam na M zeby go na spacer wyciągnąć normalnie leze i sie poce:) a gdzie jeszcze do lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) Zussanka.......26.........28..........17.07.2012......SYN EK Antek p.KwiatPolny..20.........28.........17.07.2012........có rcia/ przyszlamama.25.........26..........30.07.2012.......syne k/ Alcia28.... .....28.........26........ .03.08.2012.......córeczka Amelia Igieleczka......21.........25....... .03.08.2012 Uspavanka.....27.........25.........03.08.2012 Talusia..........20.........24..........10.08.2012 Izka..............26.........24.... .... 12.08.2012.........Nikola Nietutejsza..... 28........23..........13.08.2012......... synek Jaś Unia77...........34.........24....... ..15.08.2012......córeczka Natalia Doti..............24..........23.........17.08.2012...... . . ..córc ia 99% Moniq123........27.........23.........17.08.2012 Maniusia89.......23........23.........21.08.2012......... .Synek Alanek Inflagranti.......29.........23....... .22.08.2012 Kinia1109........27..........24........ 24.08.2012........./córcia Alicja Oliwia27l ........28 ........24.........24.08.2012 Marti884.........28.........23.........27.08.2012........ Córeczka Maja Danuti............24.........22........28.08.2012....... .corcia/SYNEK KAJKA30..........30.........22.........30.08.2012 MEGAN86.........25.........22 ........01.09.2012..........synek/ SYNEK Nowa_84.........28.........21.........01.09.2012... ..CÓRKA! Zuzinka Kama..............29.........22.... ...02.09.2012.... synek (Manuel) Amefa.............23.........22.........03.09.2012....... ... Jasiek Nika0503..........22........20.........05.09.2012 Joanna.............26........22.........06.09.2012...........synek/? Polcia91...........20.........20........ 08.09.2012 MamciaJ...........26........ 20.........09.09.2012 Tala1011101190..21........20.........09.09.2012.........s yne k Staś Dagusia82.........29.........20........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........20........11.09.2012 Malentka...........24.........20....... 13.09.2012...........synuś/?? Kaliwia.............24..........20....... 14.09.2012............córcia/Wiki Tajeczka...........28.........20....... 16.09.2012.............córcia/ Invictia............24.........20...... .17.09.2012............/córcia 80% Kasiulek91.........21.........20.... ...17.09.2012................synek? Plotka..............26.........20........20.09.2012...... .....SYNEK FILIP BlackRosssa........27........19..... ...22.09.2012...........córcia/80% Ulci.................26.........17........25.09.2012..... .córeczka/synuś Tusia 21............23.........14........20.10.2012..............córcia/? ****************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE***************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek............20..............11.03.12............. . synek.....Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×