Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

przyszla mama ja chcialam kupic ten wozeczek :) swietny jest i widzialam go w sklepie super sie prowadzi jest bardzo stabilny i wygodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszlamama ja tez go oglądałam, fajny najlepiej doradzi ci Kaliwia bo ona go juz chyba kupiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wozek naprawde super:) Tylko te kolory... Mam parcie na zielono- grafitowy i faktycznie jest taki wzor ale te groszki niepotrzebne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia niestety nie sadze, zeby to byla wina pogody... Szczerze mowiac to az sie nie chce pisac jak co chwile ktos komentuje wpisy w ten sposob. Osoba, ktora pisze takie komentarze chyba nie jest jedna ze stalych bywalczyn na tym temacie. Mam przynajmniej taka nadzieje, ze przyszla matka nie wypowiada sie w ten sposob do innych matek :/ Nigdy tu czegos takiego nie bylo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zussanka
no to sie zdziwisz amefa-pisze z wami od samego poczatku i wkurza mnie tez co tu sie dzieje, ale wkurzaja mnie tez takie rozkapryszone nowe osoby co mysla, ze zjadly wszystkie rozumu jak jestes w miare inteligentna to sie domyslisz kim jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do zussanka" widocznie nie jestem na tyle inteligentna. Dziwne, ze od samego poczatku wszyscy normalnie ze soba rozmawiali, a teraz nagle padaja wyzwiska i wulgaryzmy :/ Chcialabys, zeby Ciebie ktos nazywal "wycieruchem" tylko dlatego, ze masz inny gust? Troche to nie na miejscu. Zussanka nic zlego nie napisala, wiec po co te wyzwiska? Jesli ktos inny napisze, ze lubi kolor fioletowy to tez mu sie dostanie? Alcia widzialas gdzies jakies fajne "namioty"? ;) Szukam jakiejs tuniki na wiosne/lato i nic mi w oko nie wpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa nie rozglądałam się za tunikami bo mam po siostrze jak chodziła w ciąży, ale lato to nie wiem jak zniosę może bede mniej jadła jak się zaczną upały haha. Myślę że w h&m byś coś dostała tylko jak dla mnie to tam jest drogo żeby kupować ciuchy na 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nikt nikogo nie zmusza do pisania na forum wydaje mi się że forum jest po to żeby każdy mógł się na nim udzielać jeśli ma coś do powiedzenia. Joanna pisała z nami od samego początku więc nie była nową osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa to jest jedna i ta sama osoba!!I na pewno nie jest od poczatku z nami tamte jej wpisy usuneli i ten temat o jo annie tez!!trzeba ja olac niech pisze dalej!!jak jest taka glupia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro sie robi, jak po jakims czasie znajduje sie fajne dziewczynynw podobnej sytuacji do mnie, a tu nagle takie niemile naskakiwanie na kogos kogo sie zupelnie nie zna i co gorsza nie chce sie go poznac tylko odrazu z takimi wyzwiskami. Smutne to ze latwiej kogos anonimowo wyzwac niz troche sie postarac i go poznac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zussanka
tak sobie to tłumacz Kinia1109:O nie zaliczam sie do slodkopierdzacych lalun topikowych, ktorym jest wszystko jedno z kim pisza i po co! widac ty sie zaliczasz, z reszta dzis tez pokazalas "klase"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zussanka nie przejmuj si tymi wpisami w koncu sie jej znudzi trzeba ja olac i juz i nie zwracac uwagi na to co pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej podczytuje Wasz
topik od poczatku i chce napisac swoja opinie na temat tego, co sie tutaj dzieje. Ta osoba, ktora rozwala tobik jest zalosna. Dziewczyno, jesli rzeczywiscie jestes jedna z tych, co tutaj pisza, to szkoda slow na to jak sie zachowujesz. Rzeby tak wyzywac i denerwowac kobiety w ciazy???? Jesli Ci sie nie podoba to spadaj stad, a nie przez Ciebie zaraz wszyscy przestana tu pisac. Wiem, ze Joanna czasem denerwowala swoimi wpisami, ale to nie powod, zeby tak ja potraktowac jak Ty. Te Wasze(Twoje i tej 2 osoby) topiki, co rzescie pozakladaly w imieniu Joanny są żenujące. Ja nie wiem jak szanujaca i kulturalna osoba moze sie tak zachowywac, ale widocznie Ty taka nie jestes. Szkoda mi tylko dziewczyn, co sie tutaj wypowiadają, bo topik byl naprawde super i sama z niego wiele wynioslam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że jak wrócę na topik za tydzień to wszystko będzie po staremu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, choć nie piszę ostatnio zbyt intensywnie, to nie oznacza, że mnie nie ma. Czytam i nie mogę uwierzyć, w to co widzę. Nie będę wypowiadała się na temat tej osoby, tych osób. Szkoda słów. Nie denerwują mnie te wpisy, wywołują jedynie współczucie. Najgorsze, że to niby osoba z naszego topiku. Współczuje braku odwagi. To tyle na temat. Dziewczyny najlepiej będzie jeżeli przestaniemy to jakkolwiek komentować. NIE WARTO. Omijać te komentarze i tyle. Jest cudowna pogoda, więc korzystajmy z niej. DO JOANNY TEJ NASZEJ PRAWDZIWEJ: Joanna czasami rzeczywiście zadziwiają nie jedną z nas Twoje pytania i obawy, ale każda z nas jest inna, a to nie powód by wyzwać się. Wróć do nas i nie przejmuj się takimi komentarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam tak samo jak Izka dlatego nic nie komentuje:) Ja właśnie wróciłam z zakupów, zamówiłam firaneczkę i zasłonkę do pokoiku małej:) Jest tak ciepło, że aż szkoda w domu siedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście i cały tydzień wolnego mam nadzieję że pogoda dopisze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia jak cos znajde to dam Ci znac gdzie szukac :) Macie racje, zeby ignorowac :) Postaram sie tak robic, chociaz wkurza mnie takie bezpodstawne wyzywanie sie :/ Dostalam dzisiaj probki kosmetykow dla dziecka z Johnsons (chyba tak sie to pisze?). Ale cudnie pachna! Wyprobuje na Jasiu, czy mu sluza i jesli bedzie ok to kupie zestaw :) Bralyscie kiedys globulki Pimafucin? Mi wczoraj lekarz przepisal bo niby mam lekki stan zapalny. Ja tam nic nie czuje, ale jak kazal brac to biore :P Tylko kilka dni przed wizyta czulam swedzenie ale na zewnatrz. A wracajac do tych globulek-jakie one wielkie! Przedziwne uczucie jak sie taka zaaplikuje :P Juz nie wspomne o tym, ze caly dzien ze mnie leci za przeproszeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg. prognoz ma być piękna pogoda i oby im się sprawdziła:) rozpocznie się sezon grillowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALIWIA2
Hejka Dziewczyny, ja rowniez jestem, ale po ostatnich przygodach z naszym forumowym "przybyszem" nieco przycichlam a wczoraj mialam USG malej, wiec w ogole... Dziewczyny "ślubne", wielkie gratulacje. Malentka, sukienka sliczna, skromna, wyglada tez zwiewnie i lekko oraz "wygodnie" co nie jest aktualnie bez znaczenia ;) BlackRosssa, jestes artystyczna dusza ;) extra malunki! Ja niestety mam nisko lozysko i chyba bede musiala miec cesarke...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa powiedz mi ty też masz problemy z nerkami,czy często chce ci się siusiu?Ja dziś zauważyłam że chce mi się często siku a jak idę to dwie krople i koniec też tak masz?usg nerek mam dopiero 8.05.a ty co z tym usg pytałaś się ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaliwia nie martw sie, jeszcze nie wszystko przesadzone! Najwazniejsze, ze dzidzia bedzie z Wami. Nie wazne w jaki sposob przyjdzie na swiat ;) Mi tez grozi cesarka, ale narazie staram sie nie myslec o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×