Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Joa----nnnna
zostaje! :D bo bede rodzic w prywatnej klinice. a Wy mi mozecie skoczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem z topiku
sama chcialas to masz przychlascie i wynos sie bo ja na przyklad mam cie dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, witaj Zussanko :) Rzeczywiście śliczne sukienki! Amefka, ale Ci zazdroszczę tej wizyty u gina, kawał chłopa z Jasiuli :) Mi zostało jeszcze prawie 3 tygodnie oczekiwania:/ Byliśmy dzisiaj oglądać wózki i na żywo oczarował mnie xlander xmove czy jakoś tak, śliczny wózek, bardzo wygodny, oryginalna kolorystyka, ale znów ta wysoka cena..:/ Wstępnie znalazłam też mebelki do pokoju... Dziewczyny, ignorancja i nic więcej! Swoją drogą przerażająca jest ta żółć i gorycz, która przemawia przez tę "osobę"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci mam pytanko co do x-landera bo tez sie nad ńim zastanawiam tylko ze nad modelem x1. Powiedz mi ile kosztowal ten, kyory Tobie sie spodobal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci - Mi też się podobał XLander, ale zastanowiła mnie malutka gondola. Boję się, że dzieciaczek zimą będzie miał ciasno. Jak się go tak ubierze w ten kombinezonik itd. Cena jest wysoka, ale ma dobre opinie. Użytkowniczki zarzucają mu jeszcze brak amortyzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan86, dopiero sie ucze jak Wy sobie tu poczynacie kobitki i szczerze to nawet nie zwrocilam uwagi ze ta tabelka to chronologicznie idzie:D Powoli sie ucze:) Mam nadzieje ze ogarne do rozwiazania:D Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do gondoli w x- landerze to gdzies czytalam ze maja zamiar poszerzyc gondole o kolejne 6 centymetrow,a na dlugosc to jakies 70 pare cm. Gdizies tak sie doczytalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholendIu! Faktycznie dosc drogo... Ale funkcje i opinie o tych wozkach sa naprawde super. Pytanie tylko czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zussanka to bylo w formie zartu nie gniewaj sie :) ktos przy okazji aktualizowania tabelki wklei Cie na poczatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci ja mam nastepna wizyte tez za trzy tygodnie :) I wtedy lekarz zrobi nam wszystkie pomiary polowkowe. To bedzie juz 24+5, wiec dosyc pozno... Wszystkie dizewczyny maja juz wczesniej :P A ten fotelik, do ktorego podalas link wyglada na taki mieciutki i bezpieczny... Chetnie bym w nim polozyla moje Dziecie :) Masz jeszcze link do calego wozka jak wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black Rossssa w tym modelu czyli x move są wszystkie 4 koła pompowane, także amortyzacja jest świetna. Wcześniej byłam zdecydowana na maxi cosi murę i wielkość gondoli jest porównywalna.. Przecież dziecko będzie używało gondoli do około 6 miesiąca życia...wg mnie zmieści się spokojnie:) A poza tym wątpie, żeby producent wózków takiej jakości nie zadbał o odpowiedni rozmiar gondoli... Jeszcze co do amortyzacji, wyszedł nowy model x-landera, Pani określiła go jako model terenowy, nie pamiętam teraz nazwy. Wygląda troszkę jak quad i jest modelem do jazdy wręcz ekstremalnej. Przynajmniej tak wynikało z opisu sprzedawcy no i wyglądu wózka...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wiem o którym modelu mówisz Ulci. :) Mi w X-landerze podoba się spacerówka. Wygląda na solidną i wygodną. Tylko nie najnowszy model z 2012 r, który ma jakieś kosmiczne światełka ledowe w podnóżku, a ten z 2011r. Cały czas się wahamy nad wyborem. Jeszcze sporo czasu do namysłu. :) Widziałam go w sklepie, ale też widziałam kilka kobiet prowadzących ten wózeczek. Jedna miała wpięty fotelik, a druga gondolę. :) No prezencję ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyyy...właśnie ten o którym piszę, to ten z tym światełkiem ;-) W sumie to ten model różni się tylko samym stelażem, bo gondola i spacerówka są takie same jak do starszej wersji. Podoba mi się ten stelaż ze względu na te pompowane wszystkie koła, solidność (jest mocno stabilny), wysuwana, skórzana rączka i generalnie wizualnie. A ten fotelik to już w ogóle "szał", piękny jest, taki właśnie bardzo przytulny :) A który kolor Wam się podoba z dostępnych? Kolory określone są nazwami kontynentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci - sprawdziłam te wymiary gondoli :) Rzeczywiście w cm takiej wielkiej różnicy nie ma. Porównałam z Jedo Bartatina, która ma wg opinii "jedną z największych gondoli". Rożnica to ok. 3 cm na dł i 2 cm na szerokości. Widzisz, natchnęłaś mnie do głębszego zbadania sprawy :) Jeśli chodzi o kolor z tej kolekcji, to ja bym celowała w Europę lub Afrykę ( z naciskiem na Europę :) ) Rzeczywiście ten stelaż wygląda na bardziej zamortyzowany niż poprzednia wersja. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszt faktycznie wysoki, ale z drugiej strony poki dzieciaczek nie zacznie siedziec ti spacerowka i gadzety do niej sa zbede, a mozna je pozniej uzupelnic. Chyba sie na niego zdecydujemy, bo ja jestem zauroczona tym wozkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobitki:) Witaj Zussanka:) Amefa no maluszek ślicznie rośnie i też gratuluje tego 0,5 kg, bo u mnie przez ostatnie 3 tygodnie poszło 1,2 w górę Wczoraj oglądałam ciuszki, które dostałam w spadku, jest dużo ładnych ale część jakaś porozciągana więc tzreba powybierać. Już wiemy jak urządzimy pokoik małej- mamy sosnową szafę, i sosnowe łóżeczko więc nie będę łóżeczka na biało przemalowywać:) Przez to fikcyjne urządzanie zasnęłam dopiero koło3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) Zussanka.......26.........28..........17.07.2012......SYNEK Antek p.KwiatPolny..20.........28.........17.07.2012........có rcia/ przyszlamama.25.........26..........30.07.2012.......syne k/ Alcia28.... .....28.........26........ .03.08.2012.......córeczka Amelia Igieleczka......21.........25....... .03.08.2012 Uspavanka.....27.........25.........03.08.2012 Talusia..........20.........24..........10.08.2012 Izka..............26.........24.... .... 12.08.2012.........Nikola Nietutejsza..... 28........23..........13.08.2012......... synek Jaś Unia77...........34.........24....... ..15.08.2012......córeczka Natalia Doti..............24..........23.........17.08.2012...... . . ..córc ia 99% Moniq123........27.........23.........17.08.2012 Maniusia89.......23........23.........21.08.2012......... .Synek Alanek Inflagranti.......29.........23....... .22.08.2012 Kinia1109........27..........24........ 24.08.2012........./córcia Alicja Oliwia27l ........28 ........24.........24.08.2012 Marti884.........28.........23.........27.08.2012........ Córeczka Maja Danuti............24.........22........28.08.2012....... .corcia/SYNEK KAJKA30..........30.........22.........30.08.2012 MEGAN86.........25.........22 ........01.09.2012..........synek/ SYNEK Nowa_84.........28.........21.........01.09.2012... ..CÓRKA! Zuzinka Kama..............29.........22.... ...02.09.2012.... synek (Manuel) Amefa.............23.........22.........03.09.2012....... ... Jasiek Nika0503..........22........20.........05.09.2012 Joanna-Noirirkirka.26.......22........ 06.09.2012...........synek/? Polcia91...........20.........20........ 08.09.2012 MamciaJ...........26........ 20.........09.09.2012 Tala1011101190_.21........20.........09.09.2012.........s yne k Staś Dagusia82.........29.........19........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........19........11.09.2012 Malentka...........24.........20....... 13.09.2012...........synuś/?? Kaliwia.............24.........19....... 14.09.2012............córcia/Wiki Tajeczka...........28.........19....... 16.09.2012.............córcia/ Invictia............24.........19...... .17.09.2012............/córcia 80% Kasiulek91.........21.........19.... ...17.09.2012................synek? Plotka..............26.........19........20.09.2012...... .....SYNEK FILIP BlackRosssa........27........19..... ...22.09.2012...........córcia/80% Ulci.................26.........17........25.09.2012..... .córeczka/synuś Tusia 21............23.........14........20.10.2012..............córcia/? ****************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE***************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek............20..............11.03.12............. . synek.....Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa fajnie że widziałaś Jaśka 430g w 22tygodniu u mnie miała 20tygodniu 440g czyli się cieszę bo jestem dwa tygodnie do przodu hihi czyli już 26tygodniu i za 14tygodni powinnam już urodzić hihi...Jak dziś znowu ładnie na dworze:)Dobrze że ciepełko się pojawiło w końcu.Marti też właśnie mam dostać rzeczki dla małej i chcę je przejrzeć w majókę jak pojadę ale zastanawiam się czy to nie za wcześnie jest jeszcze a ty też rzeczy już masz w domu?Bo ja się trochę boję jestem przesądna jednak hihi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane A ja jutro jadę do mojej mamy eh nie moge sie doczekać miałam jechac dziś ale stwierdziłam że w piątek ogromny ruch na drogach tym bardziej że to 700 km. Witam nową koleżankę (przepraszam nie pamiętam nicku). Ja jutro tez bede oglądała ciuszki dla mojego maleństwa :) U mnie dziś piękna pogoda na reszcie trochę życia jest we mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia ja juz dawno ubranka kupuje :) a jak wrócę od mamy to będziemy kupować łóżeczko i inne akcesoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia, w domu jeszcze nie, mam u mojej przyszłej teściowej- wczoraj wybieraliśmy bo tam są ciuszki od 0-3 lat wiec posegregowalismy na male i te na potem ale w weekend chcemy je tu przywiesc zeby wybrac z tych małych te ktore bedziemy używać, bo juz mam u siebie cala szuflade ciuszkow ktore sama kupilam, albo dostalismy od znajomych, Myślę ze spokojnie mozna zaczac sie juz bawic:)ja staram sie myslec tylko i wylacznie pozytywnie. W maju zamawiamy kilka wiekszych pierdoł dla małej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti to ja tak samo właśnie mam u przyszłej teściowej i też muszę posegregować i zobaczyć ile tego i w jakim stanie i tak myślałam żeby zacząć już kupować brakujące rzeczy typu wanienka materac do łóżeczka itp.łóżeczka w końcu nie kupujemy mój M chce kupić takie turystyczne ale jak jest nowe prawie drewniane to po co kupować zresztą te turystyczne to wydaję mi się że się nie sprawdzają chociaż niektóre są śliczne kolorowe takie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w tak piekny słoneczny dzionek:) Ja na mysl o jutrzejszym dniu mam ciarki bo wreszcie raczniemy pokoj dla Malego robic, a pozniej mebelki i juz z gorki:) A co robicie na majowke? Jakies wyjazdy planujecie czy w domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zussanka witaj. Powinnaś się cieszyć a nie martwić remontem bo to oznacza że poród coraz bliżej i będziesz miała przy sobie maleństwo :) ja wyjedzam sama do mojej mamy do gdańska na tydzień bo mój J pracuje, ale to nawet się dobrze składa bo pewnie przed porodem juz sama nie odwaze sie tak daleko jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) U nas też pięknie. Zupełnie inne poranki, gdy świeci słoneczko :) Mój majowy weekend... jak pogoda się utrzyma to chcemy z mężem wybrać się na majowy spacer :) Do parku lub ogrodu botanicznego. Zobaczymy :) Później może pojadę do rodziców, bo stęskniłam się za rodzinką, a tam pewnie będę chodzić codziennie do babci na ogródek :) Tylko żeby pogoda dopisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia ja tak samo łóżeczko mam, więc nie będę nowego kupować tylko właśnie materac chcemy kupić. No to moja droga szalejemy w weekend:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) u mnie juz 1 stopni a dopiero przezd 10 :):) sliczna pogoda:). Nie wyspalam sie dzis pol nocy mialam klucie w pepku......i brzuch mnie dziwnie pobolewal z dwoch stron powyzej pepka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×