Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

nie czuje dzisiaj mojego maluszka:( myslicie ze mogl sie inaczej ulozyc czy cos sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia probowalas zjesc cos slodkiego i na lewym boku sie polozyc? Tak zalecaja robic jak sie nie czuje ruchow. Invictia bardzo ladne imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa slodkie nie przechodzi mi przez gardlo:( ale chyba bede musiala sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invictia i to jest najlepszy wybor imienia. Zeby dziecko wiedzialo jak sie przedstawiac jak bedzie mialo 20/30 lat ;) Moj maz chcial wszystko nowe kupowac ale mu przetlumaczylam, ze ubranka uzywane nie sa gorsze. Przeciez maluchy tak szybko rosna i co chwile potrzebuja nowych ubranek, a poprzednich nawet nie zdarza zniszczyc :) Ja sie ciesze, ze po siostrzencu duzo dostalismy. I pewnie w Twojej wytuacji tez bym byla zadowolona :P W sumie to zawsze chcialam miec dwie corki po roku, a po kilku latach synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia chociaz kawalek czekolady sprobuj to sie maluch pobudzi :) Na pewno wszystki jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka ale to sliczne! Masz talent :) A jak udalo Ci sie zachowac test? Na moim nie widac kreski a tez zostawilam na pamiatke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia, Nie przejmuj sie brakiem ruchow. Na tym etapie jeszcze nie zawsze bywaja regularne. Invictia, Te linki ktore wyslalam wyzej powinny odpowiedziec na twoje pytanie :) Zaczynajac od testu ciazowego, przez wszystkie zdjecia z usg, pierwsze bicie serduszka, zdjecia mojego brzuszka, data poznania plci, zdjecia pokoiku i tak az do narodzin... wszystko w jednej ksiedze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zostal tylko cien na jednym, a na pozostalych nic juz nie ma :( Moze za wczesnie robione, bo jak robilam to tez nie byl jakis mega wyrazny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ubieglym roku zrobilysmy z siostra taka ksiazke dla naszego taty na 50te urodziny. Zawarlysmy w niej 50 lat jego zycia, wszystkie stare zdjecia, ktore udalo sie odkopac ma teraz w jednej ksiedze :) Jego dziecinstwo,rodzina, przyjaciele, randkowanie z mama, slub rodzicow,jego wedkowanie,wycieczki, dzieci, sluby corek, poprostu wszystko :D To swietny pomysl na prezent i wspaniala pamiatka dla kazdego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Plotka!! Bardzo fajny pomysł! Przed Tobą jeszcze dużo pracy..choć taka praca to pewnie sama przyjemność ;-) Słodkie to..:) Ja mam jednak zbyt mało cierpliwości do takich "robótek ręcznych" albo bardziej słomiany zapał..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla tych mniej cierpliwych i utalentowanych polecam album z Empika :) My kupilismy jak lekarz potwierdzil ciaze. Album wyglada jak recznie robiony i obejmuje pierwszy roczek zycia dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invictia, Do tego nie trzeba zdolnosci :) Wystarczy troche wyobrazni. W PL napewno sa takie albumy. Poszukaj na internecie informacji o scrapbook -ach. mozesz tez uzyc do tego celu albumu z taka folia, ktora przywiera do zdjec (nie wiem za bardzo jak to opisac) Ja kupuje duzo naklejek, wycinam przeroznosci z gazet, kupuje alfabet w naklejkach :) Na tlo mozna urzyc nawet skrawkow materialu :) Klej nozyczki i do dziela :) Sama przyjemnosc! Juz planuje kolejna na pierwszy rok zycia naszego synka. Z piewsza czapeczka, kaftanikiem, odbitym sladem stopki i raczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taki album: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b8040579661451a0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9c92c2c7b41b2bbf.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9d54f1dce90a69f9.html Oczywiscie do albumu Plotki mu daleko... Jest ladnie wykonany i ja sie w nim zakochalam :) Ale chcialoby sie miec takie pomysly jak nasza kolezanka zza oceanu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wróciłam ze spacerku tak fajnie przyjemnie na dworku że nie chciało mi się wracać do domu!Plotka śliczna książeczka też bym chciała taką mieć hihi ja test też zatrzymałam na pamiątkę i nadal są dwie kreseczki grube:)Amefa ubranka prześliczne Nowa84 fajnie że z Zuzią wszystko gra moja Alusia ma główkę z lewej strony pępka,MamciaJ ja też czasem nie czuję ruchów przez cały dzień w ogóle dziś słabiutko wczoraj też ale więcej wieczorem się wierci a są dni że przez cały dzień się wierci że brzuch podskakuje nie wiem od czego to zależy też jestem spokojniejsza jak ją czuję cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny ten album Amefa i ubranka też!:) Wcale ta bluza nie jest zbyt dziewczęca, a to body w paseczki...-super i takie maleńkie...! Przypomina mi w stylu to body w romby z h&m:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIesze sie, ze Wam sie podoba :) Przegladalam ten albbum wiele razy i jakos mi pomagal uwierzyc, ze bedziemy wreszcie rodzicami :) Ulci to body tez jest z H&M. U nas nie bylo tych w romby, tylko w paseczki albo gladkie polowki. Maz sie uparl na to w paski i nie mialam nic do gadania :P Chcialam rozmiar 62, ale byl tylko 56 i nie mialam wyboru :) Jest naprawde malutenkie i takie slodkie :) Planuje zalozyc Jasiowi na wyjscie ze szpitala i zostawic na pamiatke jako pierwsze ubranko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie pierwszy raz zobaczylam jak zatrzasl mi sie brzuch od kopniaka Jasia :) A jak maz patrzy to akurat nie kopie :P Milego wieczoru i dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi Amefa u mnie to samo jak patrzy to nic a jak tylko obraca głowę to się rusza brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nadrobie w czytaniu dopiero jak wroce z gor teraz jestem juz taka zmeczona dzisiejszym dniem ze tylko marze o kapieli i spaniu, trzymajcie sie laseczke i zycze |Wam udanego weekendu majowego :) pa kochane :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu widzę znów ostatnia na forum, ale w ciągu dnia nie mam czasu raczej, więc tylko podczytuję na komórce co u Was słychać :) Właśnie wróciłam ze starówki. Taka pogoda że grzech w domu siedzieć. Tylko już mam brzuszek mocno widoczny i czułam się mimo wszystko dziwnie w ogródku piwnym :) Przypomniało mi się, że miałam Wam coś napisać ap ropo usg 4D. Otóż wedle Waszych wskazówek zjadłam przed badaniem porządny obiad i jeszcze słodkie ciastka i to nie był dobry pomysł. Mała się tak ruszała, że mimo świetnego sprzętu obraz był niewyraźny. Na ostatnim 4D była mniej ruchliwa i widać ją było znacznie lepiej :) A przynajmniej tak mi się wydaje. Wklejam zdjęcia Zuzinki z 17tygodnia: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1b0187c615d89c21.html I teraźniejsze z 22 tc: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b5d2c34ae25a60ba.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/43bf6bec78bdde6a.html Na tym drugim widać jak się uśmiecha :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze póki pamiętam - pytałam o ukąszenia os i pszczół, czy w razie czego można zażyć doraźnie ZYRTEC i lekarz powiedział, że jak najbardziej! Stałe przyjmowanie może szkodzić, ale w takiej sytuacji dziecku nic się od tabletki nie stanie, a nam pomoże. Black Rossa to chyba Ty również masz z tym problem, więc warto wiedzieć takie rzeczy :) Jutro pakuję tabsy do torebki, żeby w razie W. mieć je przy sobie, zwłaszcza że już paskudy latają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa - słodki ten uśmiech :D Super zdjęcia :) No i dzięki za info o Zyrtecu. Dobrze pamiętałaś, że to ja i osy się nie lubimy :) Ja zaraz wychodzę do pracy, a potem do koleżanki na grilla :D Miłej sobotki Dziewczynki. Do wieczora. Dziś też zaczynam 20 tydzień. Trzeba wznieść toast oranżadą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj goraco! Az mi nozki spuchly z rana :P Bylam dzisiaj na bazarku i kupilam sobie dwie bluzki/tuniki. Takie same, jak ogladalam na Allegro i jestem mega zadowolona :) Kinia mi sie dzisiaj udalo przylapac Jaska na figlach i maz zdarzyl poczuc kopniaki przez brzuszek :) Malentka dzis Twoj wielki dzien! Pewnie jeszcze troche czasu i przygotowan, ale juz teraz zycze Ci duzo szczescia, milosci i zeby cale Wasze malzenskie zycie bylo tak piekne jak ten dzien :) Nowa sliczna ta Twoja coreczka :) BlackRosssa gratuluje polowinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA 12
witam,mam pytanie do Was przyszłe mamy-chodzi o ochronę przed słońcem-w domu mam "zwykłą" emulsję do opalania a chciałabym ochronić się przed słońcem,mam ciemną karnację nie siedzę na słońcu -ale podczas spacerów słoneczko samo mnie łapie a nie chcę zaszkodzić dzidzi.Myślicie że powinnam zakupić jakiś specjalny balsam do opalania?są jakieś dla kobiet w ciąży?będę wdzięczna za informację.pozdrawiam N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×