Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Amefko - ja też uważam, że ten rozmiar jest w sam raz. Ja go nosiłam zawsze, odkąd pamiętam. Swoją drogą nie jesteśmy chudymi modelkami, tylko normalnej budowy kobitkami :) Z resztą - nie rozmiar jest wykładnikiem otyłości... Takie jest moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys nosialm 36/38 :P Zanim zaczela sie moja "przygoda" z PCOS i roznymi lekami, po ktorych na zmiane tylam i chudlam. W 40-stce mam przynajmniej biustu troche i tylka :) A w 38 mialam miseczke A :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sadzicie o noszeniu dziecka w chuscie? Moj maz mowi, ze to dziwnie wyglada... A dzieciaczki podobno to lubia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się chusty nie podobają. To zupełnie nie mój styl. Wiem, że jest dużo głosów "za", ale ja jakoś nie mogę się przekonać :) Ale np. moja koleżanka nie wyobraża sobie życia bez chusty. Ma teraz drugie dziecko i nadal je będzie nosiła w chuście. Jest zachwycona :) Także jak komuś się podoba, to ja nie krytykuję :) My z mężem kupimy nosidełko, bo wolimy inny styl i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki po krótkiej przerwie:) Upał niemiłosierny...nie ma czym oddychać! Też mam pierwsze grillowanie za sobą, choć trochę się zastanowiłam czy te boczki, kiełbasy, karkówki to dobry pomysł, ale zastanowiłam się "po fakcie", także było pysznie ;-) Tak mi zasmakowało, że dziś idziemy na kolejne! Co do rozmiarów, to ja swego czasu przy 174 cm wzrostu miałam rozmiar 34 (ok 45 kg) i czułam się koszmarnie, miałam maksymalne kompleksy, czułam się bardzo mało kobieco, wstydziłam się na plaży, w zimę pod spodnie nosiłam kilka par grubych bawełnianych rajstop żeby wyglądać "grubiej". od jakiegoś czasu "troszkę" przytyłam i jest o niebo lepiej, także też uważam, że 40 to jest wręcz średni rozmiar damskich ubrań!! A ciało można mieć apetyczne, jędrne, umięśnione i ładne bez względu na to jaki rozmiar się nosi:) Także precz z wieszakami ;-))) Odnośnie chusty, moja siostra używała przy drugim dziecku i była zadowolona. pożyczyłam tę chustę szwagierce i co prawda używała jej tylko w domu, ale też mówiła że super. Dziecko miała przy sobie a mogła ugotować, posprzątać itd. Ja też zamierzam spróbować :) Pozdrawiam gorąco ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej malej miescinie pewnie patrzyliby na mnie jak na dziwaka :P Moj maz jest kategorycznym przeciwnikiem. Mowi "jak chcesz", co oznacza ze bedzie mu glupio jak pojde z dzieckiem w chuscie kolo niego :P Moze gdyby trafila mi sie okazja odkupic od kogos to bym sprobowala, ale sama nie wiem... Jako dziecko nosilam lalke w takim szerokim szalu hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Ulci :) Jaka slodka ta dzidzia :) Wszystko mnie przekonuje... Moze na nastepna wiosne zakupie taki sprzet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki cos tu ciuchutko chyba wszystkie korzystaja z pogody:) u mnie bardzo goraco prawie 30 stopni wiec ja narazie siedzie w domku bo to nie dla mnie taka pogoda:) bruszek coraz to wiekszy:) a jak wy sie czujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh... Ja wam pogody moge tylko pozazdroscic, niestety! U mnie juz drugi tydzien zero slonca i deszczowo :( Robi sie cieplej i to chyba jedyny plus. Dlugiego weekendu tez oczywiscie tutaj nie mam :( a szkoda. Mielismy w weekend az 2 imprezy "komunijne" - takie na sali bankietowej z tancami itd. i teraz przydalby sie dodatkowy dzien wolnego :D No ale jest jak jest. W czwartek wizyta i dostane skierowanie na polowkowe usg, ktore najpozniej moge zrobic do konca przyszlego tygodnia wiec juz niedlugo zobacze swojego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka żar z nieba się leje, nie ma czego zazdrościć:) Ja będę musiała pójść jeszcze raz na usg, żeby zbadać serduszko i nie wiem czy dostanę na to jeszcze jedno skierowanie czy będę musiała pójść prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wrecz uwielbiam taka pogode :) Powinnam sie wyniesc gdzies do meksyku :P Wy w PL nie macie przynajmniej takiej wilgoci jak tutaj. Jak ja sie nie moge doczekac pierwszego w tym roku wypadu pod namioty. Szok! Rozpoczynamy sezon juz w ostatni weekend maja :) Mam nadzieje ze bede sie czula na tyle dobrze by moc ten sezon jeszcze zamknac w pierwszy tydzien wrzesnia hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tez dzisiaj pieke... Nigdy nie lubilam upalow. Na sloncu tez nie moglam siedziec za dlugo, bo zaraz pojawial sie bol glowy i zle samopoczucie. A teraz jest jeszcze gorzej :/ W nocy jak wstalam do ubikacji to myslalam, ze nie dojde takie mialam zawroty glowy :P Dla mnie goraco moze byc jak jestem na urlopie nad woda :) W ogole to nogi mi przytyly i czuje jakis dyskomfort w spodnicy :/ Musze zainwestowac w kolejny ciazowy ciuch-krotkie spodenki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sie nie moge doczekac kiedy bede mogla wskoczyc w swoje dlugie, letnie, przewiewne sukienki i japonki :) Planuje cala ciaze przechodzic w sukienkach i jak narazie sie udaje :) A uda tez mam duuuzo wieksze niz przed ciaza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Plotka i nie poca Ci sie? Bo ja mam mokre normalnie i mnie wkurza jak sie tak obcieraja o siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopoki u nas bylo chlodniej to mi to nie przeszkadzalo, bo nosilam spodnie, rajstopy albo leginsy. A teraz to masakra :/ Bardzo to niewygodne i skora sie wrecz odparza :( Uroki ciazy hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety talk pomaga tylko na chwile :( Moze jakis krem musialabym wyprobowac albo cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj przechodziłam z mężem całą galerię w poszukiwaniu "pump" (czy jakoś tak). W zeszłym roku kupiłam takie idealne w New Yorkerze, ale malowałam w nich i są teraz w ciapki :/ Dzisiaj były podobne, ale już gruba guma w pasie, a nie taki fajny ściągacz... Było dziś ponad 30 stopni i myślałam, że ducha wyzionę. Oglądaliśmy też w SMYKU wózki i foteliki. Chyba kupimy tego X-landera, bo mąż tak się na niego napalił. Przymierzał się, sprawdzał wagę, itd. Uparł się i żaden inny mu nie przypadł do gustu :) Z tym, że tam mieli model XA, ale były też te nowe większe gondole do XMove.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje spodnie ciążowe są czarne ale z cienkiego materiału, pewnie śmiesznie w nich wyglądam w taki upał, ale jest mi wygodnie, są przewiewne i się tyłek w nich nie poci;) Amefa a próbowałaś mąki ziemniaczanej? Zawsze na takie odparzenia pomagała, sudokrem jeszcze tez dobry jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa na Allegro jest duzo takich spodni :) Tez mam jedne z zeszlego roku. Zamowilam inne a dostalam pumpy i teraz swietnie pasuja :) Widze, ze Twoj maz tak samo jak moj-uprze sie i innego nawet nie chce obejrzec :P Dzieki dziewczyny za pomysly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invictia - moje spodnie przeważnie są czarne. :) Teraz też szukałam zwiewnych, ale czarnych :) Amefa - no na te odparzenia, to właśnie to co dziewczyny piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa - właśnie jak wróciłam z pustymi rękami, to zaglądnęłam na allegro i chyba coś wybiorę. Może jeszcze poszukam jak będę u rodziców :) W sumie i tak większość sprzedających robi sobie przerwę na weekend. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa ja zamowilam sobie takie : http://moda.allegro.pl/spodenki-jeansowe-ciazowe-granat-bialy-roz-42-xl-i2308360412.html Nie sa zwiewne ale mam nadzieje ze tylka w nich nie ugotuje:P Mi ten weekend nie pasuje :P Pewnie gdybym pracowala to bym sie cieszyla a tak tylko opozni mi sie wysylka spodenek hehe :) Ale nie narzekam, bo przeciez pracujacym tez sie wolne nalezy, zwlaszcza w taka pogode! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa - rewelacyjne te spodenki. Nie wiem czy nie odgapię od Ciebie :) Ten weekend sprawia, że nie mogę się ogarnąć jaki to dzień. :) Już ze trzy razy się zastanawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze w przyszlym tygodniu przyjda to dam Ci znac jakie sa :) Jak ktos pracuje w "zwykle" dni to w tym tygodniu ma przechlapane :P Mozna sie niezle zakrecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Amefa, to poczekam z zakupem na Twoją opinię :) I tak ma się na jakiś czas trochę ochłodzić, więc tyle wytrzymam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki:) widze ze cisza w pelni przez te kilka dni:) co do chust i nosidelek...obawiam sie ze to nie jest tylko kwestia mody i stylu ale zdrowia maluszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×