Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Hej dziewuszki :) Może dziś taki dzień- też miałam małe spięcie z mężem. Wybrałam się sama do galerii po maść a wróciłam bez maści z 4 sukienkami na to sobotnie wesele:/(może mi doradzicie która ubrać...) sama nie byłam z siebie zadowolona, ale kurcze jak tu walczyć jak się ma tak słabą silną wolę :/ Dostałam dziś apteczną przesyłkę z MAM baby, butlą, smoczkiem i tasiemką do smoczka, oilatum krem, szampon, emulsja do kąpieli, sudocrem, sexi majty poporodowe i masa darmowych próbek. Weszłam jeszcze do reserved skorzystać z dziecięcych promocji- kupiłam kilka rzeczy ale już takich większych- 74 cm-kurteczka, sweterek i polo-body. Także dziś baaaardzo owocny dzień, ale przez to mężusio nie w sosie :/ Zussanko dobrze, że czop siedzi gdzie jego miejsce ;) Malentka może spróbuj po prostu zapytać o jaką pomoc byś mogła się starać, że jesteś w takiej sytuacji i co Ci z racji tego przysługuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci - bo to te hormony nam wolę osłabiły ;) Mam nadzieję, że zaprezentujesz sukieneczki... choć Tobie to chyba we wszystkim ładnie. Masz taką cudowną figurkę. Chyba też powoli zacznę zamawiać tą seksowną bieliznę poporodową i drobiazgi, bo czas jakoś szybciej płynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ginekolog mi mówił ze mogę urodzić ze wszystko jest ok.. no ale skurcze przeszły :) fałszywy alarm;d no dzieciaczki są duże ;d w ciąży przytyłam 26 kg;/ nie wiem czy kiedyś to zrzucę;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci pokazuj sukieneczki :) Ci mezowie... Czasem ciezko im przetlumaczyc, ze dziesiata sukienka jest nam BARDZO potrzebna :P Chociaz moj lubi mnie rozpieszczac ;) Ostatnio sam mnie zabral na zakupy, bo "ciagle chodze w spodniach i nie mam zadnej sukienki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaliwia 2
A ja mam na odwrót...w ciąży pokochałam (dosłownie!) jeansy, mogłabym mieć ich 150 par, szkoda, że w niewiele z nich się mieszczę... dziś mierzyłam super sukienkę na wyprzedaży za 39 zł a kupiłam...jeansy rurki (o dziwo, nie-ciążowe)...co do humorów, chyba mnie to akurat ogarnął spokój, moja mama tydzień przed tym zanim się dowiedziałam, że nam się udało, (a dowiedziałam się na koniec IV tyg.) powiedziala do mnie, że chyba jestem w ciązy, bo jestem "wyciszona", no, ale moze ja mam tak dlatego, ze byla masa nerwow na początku, ciagle ciaza byla zagrozona itd....krótko mówiąc, nie mam juz sily na humorki ;) ale kobietkom w ciąży wszystko nalezy wybaczyć, więc się nie martwcie! Mamusie, jakie macie wanienki? pls, pomózcie, czy kupujecie normalną, czy anatomiczna, czy jaka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaliwia ja kupilam najzwyklejsza wanienke za 16 zl :) Taka z miejscem na mydelko o tradycyjnym ksztalcie :) Mozna do niej dokupic lezaczek, jesli ktos koniecznie chce, ale ja wole bez :) Te wanienki z lezaczkiem "wbudowanym" wydaja mi sie dosc...dziwne ;) Plastik sterczy z dna... Jakos mi sie to nie widzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze amefa ale to i tak mi sie nie nalezy.....ja mam zwolnienie od 20 stycznia dopiero. Zanim urodze to bedzie max 250 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka a po porodzie na okres pologowy mozesz jeszcze pociagnac troche zwolnienia? Cos sie powinno nalezec na ten polog. Przeciez w tym okresie bedziesz raczej niezdolna do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądamy już meczyk w łóżku, ale jutro zaraz jak wstanę to zrobię sobie sesję "z rąsi" w lustrze ;-) Ja też mam wanienkę zwyczajną, ale Black Rossska ma wypasioną- flexi bath chyba się nazywała, super jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny. Ja po obronie -tylko 3 - ale najważniejsze, że już mam to za sobą :) Kaliwia trzymam za Ciebie kciuki :) Co do hormonów to faktycznie chyba dzisiaj jakiś taki dzień :/ O 15 miałam obronę, a o 18 szkołę rodzenia. Wracając z obrony wstąpiłam do 5.10.15 i kupiłam spodenki i polarek rozmiar 62 i w sumie może bym i na czas wróciła ale trafiłam w taki ładny koreczek i byłam w domu 17:50 i mąż mnie zaczął poganiać. A ja mówię, że mówiłam Pani ze szkoły że obronę mam i sie mogę chwilkę spóźnić. Ale on jak po złości akurat dzisiaj taki punktualny musi być... Wcześniej (w południe) mąż dzwonił do mnie z pracy i pytał czy po szkole pójdziemy na mecz do kolegi -oglądać. Powiedziałam, że nie wiem jak wyjdzie z tą obroną i szkołą i jak się będę czuła. A jak nawet dobrze to zanim wrócimy i po 20 po tej szkole odświeżę... Powiedział że ok to powie koledze, że raczej nie. Wracając z obrony zadzwonilam do męża że dobrze się czuje to po szkole tylko się odświeżę i możemy jechać oglądać ten mecz. Wychodzimy ze szkoły rodzenia. Weszliśmy do sklepuy po piwko dla męża i on coś się rozgląda a ja mowię dawaj szybko bo jak jeszcze do domu. A on z pretesjami że po co do domu??!? I się zdenerwowałam już bo sam zaczyna krzyczeć i podnosi głos a potem na mnie zwala :( Ja mówię jak po co odświeżyć się. A on że mówiłam że dobrze się czuję i pojedziemy. Ludzie ja zwariuję z nim. Czy to że dobrze się czuję oznacza że mam jechać spocona i śmierdząca jak świnia? ! Wkurzył mnie i powiedziałam to sobie jedź sam. A teraz siedzi w pokoju na naszym kompie i ogląda mecz. Zajął łóżko , tv i laptopa. A ja musiałam siostrze do pokoju wbić i ją jeszcze z komputera wygoniłam :P Nie mam siły do niego. Niby pierdoły ale tak mnie wkurza!! ughhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wanienki to ja też mam najzwyklejszą...tą większą na prawie metr chyba bosą i po 60 pare cm.... A BR to chyba chodziło z wanienką żeby mało miejsca zajmowała o ile dobrze pamiętam. Nam ostatnio właśnie na szkole rodzenia położna mówiła, że te wanienki takie wyprofilowane z siedzeniem już na stałe na gotowo często denerwują rodziców i itak je wymieniają. Bo dziecko tak cały czas w tym siedzonku siedzieć spokojnie nie bedzie, a rączki nie ma tam gdzie włożyć żeby bobaska przytrzymać:) także nie wiem ale coś w tym jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez chcialam flexi-bath, bo mamy mala wanienke, ale mojemu mezowi sie nie wiedziec czemu ta wanienka nie podoba :) Fajne tez sa w Ikei wanienki, bo maja antyposlizgowe dno, ale sa male i trzeba przeczekac ten moment, gdy dzziecko nie miesci sie na lezaco a jeszcze nie siedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki :) Faktycznie, kupiliśmy Flexi Bath, ze względu na ograniczoną powierzchnię i "koczowniczy tryb życia" ;) Jak się wyspałyście? Mi wieczorem Maleństwo dało popalić. Akrobatka :D Uwielbiam obserwować ten mój brzuch jak Mała tam coś kombinuje. I oczywiście obudziła się równo z budzikiem Męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, że ja nie wiedziałam że istnieje coś takiego jak flexi-bath. To niesamowite, składasz i z głowy, a ja zakupiłam z mężem jakąś wielką i bez sensu wanienkę. Teraz tylko wielka stoi na szafie... I zajmuje miejsce. Co do całej sytuacji związanej ze mną, mam nadzieje że nie wyląduje na patologii. To by była tragedia. PS: Trzymają mnie do 8 lipca bo jeśli do tego czasu nie urodze to będzie tydz po terminie. Termin mam na 1.07 dodali nam tydzień na czekanie jeszcze. Uch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acholku - nie martw się na zapas. Trzymam kciuki, żeby wszystko ułożyło się po Twojej myśli. Sama pewnie też bym się bardzo martwiła, ale jakoś trzeba sobie przetłumaczyć. Ja to się zastanawiam, czy to moje badanie z glukozą nie było jakoś źle zrobione. Mierzę sobie teraz cukier przez cały dzień na czczo i w godzinę po posiłkach. Najwyższy poziom jaki miałam, to 114, po solidnym posiłku (a normy do 120). Mam nadzieję, że moje pomiary wystarczą i nie będę musiała powtarzać badania, bo bardzo się po nim źle czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia w ogole to ogromne gratulacje! Dobrze, ze masz juz to za soba ;) Ja zawsze mowie "troja i do przodu" hehe :) Wybacz, ze dopiero teraz ale jakos mi to umknelo :( Jak sie polozylam wczoraj spac, to mi sie w glowie obudzila mysl, czy pogratulowalam Asi :P BlackRossa dziwne z tym cukrem... Ja bylam zdziwiona, ze masz taki wynik, bo bylam przekonana, ze raczej zdrowo sie prowadzisz ze wzgledu na Twoje i Meza wyksztalcenie ;) A teraz jesz normalnie, bez zadnej diety? Mi lekarz powiedzial, ze badania sie nie powtarza, a sama wolalabym je powtorzyc zeby sie upewnic czy wynik faktycznie jest taki zly. Ja np. dzien przed badaniem jadlam jeszcze poznym wieczorem i to jakies ciastko :/ A niby powinno sie najpozniej o 18.30 lekka kolacje zjesc. W ogole to badanie robilam po weekendzie, a to wiadomo jak bywa :P Jedzenie na wyjezdzie, placek u siostry itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj i ja też zapomniałam pogratulować Asi obrony :D Cieszę się, że masz już to za sobą :D Amefko - no właśnie to jest dziwne. Jem tak jak do tej pory. Od początku ciąży zwracałam uwagę na dietę i komponowałam posiłki tak, żeby nie były zbyt cukrowe... Może w tym tkwi problem? Odzwyczaiłam organizm od pustego cukru i jak mi walnęli tą wielką glukozę, to on zwariował. 3-go idę do gina i zobaczymy co powie. Z diabetologiem konsultowałam telefonicznie i powiedział, że tylko pomiary i później przyjść z wynikami. Przyznam, że wczoraj nawet po kolacji zjadłam całego Michałka (choć nie wchodził mi za bardzo, bo się odzwyczailłam) i co? Poziom cukru po godzinie od tego posiłku - 98... a przecież węgla nie przerzucałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja wczoraj wracając z obrony chciałam wstąpić do smyka. Byłam pewna że w jednej z galerii po drodze jest smyk, a nie było :( ale było 5-10-15 :D i kupiłam polarek i spodenki bluza polarkowa ta ostatnia mza 24.99 http://www.51015kids.eu/niemowlak-0-2-lat/kategoria/bluzy a spodenki czwarte od góry z prawej str. różowe z kieszonkami i sznureczkim http://www.51015kids.eu/niemowlak-0-2-lat/kategoria/dresy Body, śpiochów i pajacyków to mam duużo. Kolega męża nam dał i moja kuzynka. Ich dzieci mają ponad pół roku. To te rzeczy do pół roku nam już dali. Spodenek to miałam od nich jakieś 2 pary. 1 na 62 i 1 na 68. Ale sweterków nie mam. Może jeszcze z jeden kupię a więcej po narodzinach:) a co myślicie o kaftanikach?? kurcze najpierw stwierdziłam, że będę ubierać w body długi bądź krótki rękaw a na to śpiochy lub pajacyk ... a teraz sama nie wiem. Bo kaftaników nie kupowałam, a też dostałam z 2 sztuki. Jak Bąbelek jest malutki to co to najlepiej ubierać żeby pępowiny nie drażniło - mogłam spytać na szkole. Niby o pielęgnacji pępowiny i w ogóle mówiła Pani...a nie dopytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRossa moze faktycznie tak jest, ze skoro od poczatku malo cukru jadlas to organizm sie odzwyczail i nie dal rady z ta glukoza :) Przynajmniej wiesz, ze mozesz jesc jak dotychczas i nie musisz sie katowac dieta cukrzycowa :) Asia sliczne zakupy :) Takie slodkie te dziewczynskie ubranka... :) Mi sie wydaje, ze body jest wygodniejsze, bo nie bedzie wyjezdzac spod spiochow ;) Gdybym kupowala ubranka na wyprawke, to pewnie kaftanikow bym nie kupowala w ogole :) Jak juz to moze jakas bluzeczke zeby do spodni zalozyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba sobie te kaftaniki odpuszczę na razie :) w razie czego to później dokupię ale termin mam na wrzesień to już upałów nie będzie i lepiej, żeby malutkiej ten kaftanik ze spodenek czy śpiochów nie wyłaził..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba sobie te kaftaniki odpuszczę na razie :) w razie czego to później dokupię ale termin mam na wrzesień to już upałów nie będzie i lepiej, żeby malutkiej ten kaftanik ze spodenek czy śpiochów nie wyłaził..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba sobie te kaftaniki odpuszczę na razie :) w razie czego to później dokupię ale termin mam na wrzesień to już upałów nie będzie i lepiej, żeby malutkiej ten kaftanik ze spodenek czy śpiochów nie wyłaził..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa wg tej babki z ZUSu wlasnie tylko kuroniowka po porodzie,,,,no nic trudno....nic tu juz nie wykombinuje.... Asiu gratuluje!!:) tez juz bym chciala miec to za soba, zostalo mi 6 dni a ja dalej nic nie umiem....ide sobie zrobic kawke sniadanko i do nauki.... Co do wanienki ja mam tez najzwyklejsza. Acholku trzymaj sie bedzie dobrze!:) Wczoraj bylam w kinie z mezem na czarnobylu, malenstwo mi tak szalalo heheh chyba tak jak my bedzie lubic horrory:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) Acholek..........19........40........1.07.2012.....Cór eczka/ Lenka Zussanka........26.........37........17.07.2012.......Ant oś p.KwiatPolny...20.........35........17.07.2012.......cór cia ? przyszlamama..25.........33........30.07.2012.......synek Alcia28..........28.........35.........03.08.2012.......c óreczka Igieleczka.......21.........30.........03.08.2012 Uspavanka......27.........30.........03.08.2012 anex.............26.........30.......04.08.2012.......... córka i syn Talusia..........20.........29.........10.08.2012 Izka..............26.........33.........12.08.2012....... .Nikola Nietutejsza.....28.........29.........13.08.2012........s ynek Jaś Unia77..........34..........33.........15.08.2012........ coreczka Natalia Doti.............24..........33.........17.08.2012....có eczka/Kornelcia Moniq123.......27..........28.........17.08.2012 Maniusia89.....23..........32.........21.08.2012........S ynek Alanek Inflagranti......29..........28........22.08.2012 Kinia1109.......27..........32........24.08.2012......... córcia Alicja Oliwia27l .......28 .........28........24.08.2012 Marti884.........28.........32........27.08.2012......... .Córeczka Maja fabi784..........28..........32........27.08.2012........ ..Synek/? Danuti...........24..........30........28.08.2012........ ..SYNEK Michał KAJKA30........30..........27........30.08.2012 MEGAN86.......25..........31........01.09.2012........... SYNEK DAWID Nowa_84........28..........31........01.09.2012...... .CÓRKA! Zuzinka Czarnulka18....18..........29........02.09.2012.......... .córeczka Kama............29..........31.......02.09.2012......... ..synek (Manuel) Amefa...........23..........31........03.09.2012......... ..Jasiek Nika0503........22..........26........05.09.2012 asia5wrze2012.24.........31........05.09.2012.. .córeczka /Gabrysia? Joanna..........26..........23........06.09.2012......... ...synek/? Polcia91........20..........23........08.09.2012 MamciaJ........26..........22........09.09.2012 Tala1011101190..21.......25........09.09.2012............ .synek Staś Dagusia82.........29........22........10.09.2012 Wiewióreczka_...24........22........11.09.2012 Invictia............24........24...... .11.09.2012.............córeczka Malentka..........24.........29....... 13.09.2012............synuś/?? Plotka..............26........29........14.09.2012....... .....synek/Filip Kaliwia.............24........28.......14.09.2012........ ...córcia/Natalka Tajeczka...........28........23....... 16.09.2012............córcia/ Kasiulek91.........21........23........17.09.2012........ ....synek? BlackRosssa.......28.........28........19.09.2012........ .córcia/Monisia PolaL...............32.........22........22.09.2012...... .....córcia Ulci.................26.........28........25.09.2012..... ......synek Tymon Tusia 21............23........14.........20.10.2012..........córc ia/ ? ****************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE***************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek...........20..............11.03.12............. . synek.....Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×