Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość MamciaJ
pysiulek zaczepialam Cie ostatnio i nic;p opowiadaj jak tam sie ma zycie z maluszkiem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiulek mów jak sie czujesz w roli mamusi? mocno ci maleństwo daje popalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny.Jak tam u Was?jak tam samopoczucie.Powiedzcie mi jak jesteście na L4 to chodzicie gdzies na spacery czy jeździcie na zakupy,czy raczej siedzicie w domu??bo nie wiem,poszłam już na zwolnienie ale nie wiem czy moge gdzies wyskoczyc czy raczej siedziec w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
kasiulek a masz lezace czy chodzace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
masz odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
mozesz wyjsc na zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
mozesz wyjsc na zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
mozesz wyjsc na zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wczoraj poczułam już konkretniejsze kopniaczki, a jak u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
hehe nie chcialam 3 razy;) ale to chyba znak ze mozesz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajka, ja jestem co prawda dopiero w 14 tyg, ale co raz wyrazniej czuję mojego "nureczka" :) Już rozróżniam zupełnie dzidziolkowe bąbelki od ruchów perystaltycznych :) Czekam zatem jeszcze trochę na kopniaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA no to dzięki:) ja jak narazie to czuje tylko same babelki-dzisiaj to tak dosc konkretne(takjakby mi w brzuchu burczało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudowne uczucie, położyłam wczoraj na plecach i oglądałam film a tu maluszek dał znać konkretniej o sobie, a że jestem dość szczupła to było widać na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulci
Ufff po dwóch dniach intensywnego czytania dotarłam do końca wątku:) Na początku: BARDZO miło mi było Was wszystkie czytać, a i dzięki temu troszkę poznać :) Nie raz śmiałam się do łez, a i te łzy wycierałam również ze wzruszenia. Dzięki Wam jestem bogatsza o te wszystkie istotne informację. Pomogłyście mi również w zmianie zdania co do mojego podejścia do ciąży (myślałam, że tylko ja mam takiego bzika z tym czytaniem, szperaniem, sprawdzaniem, panikowaniem itd.). Jestem Julia, za 6 dni kończę 26 lat, mieszkam w Toruniu, jestem w 14 tygodniu ciąży (13+1). Termin mam na 25 września. Jeśli mogę to chętnie do Was dołączę. Pozdrawiam Was wszystkie przyszłe i obecne Mamusie :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy cię Julka jak zauważyłaś czytając nasze wypowiedzi bardzo chętnie przyjmujemy nowe mamuśki nawet jak są z grudnia haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulci
Hej, hej dziewczyny :)) Taaak wiem BlackRosssa, bardzo się "wczytywałam" w Twoje posty:)) Kurcze tak bym chciała przeskoczyć chociaż te kilka tygodni:// Strasznie mi się dłuży ten czas...Poczuć ruchy, poznać płeć. Tę płeć to szczególnie! Już chcę wiedzieć, że to dziewuszka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Czyli nastawiasz się na dziewczynkę :) A masz jakieś przeczucia? Ja jestem ciekawa, czy na następnym USG utrzyma się teoria o mojej dziewczynce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Julka:) witamy w naszym gronie, a ja szczególnie bo tez jestem z Torunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulci
Witam :) Bardzo bym chciała dziewczynkę, jejku Rosssa jak ja Ci zazdroszczę...Pewnie, że jak będzie chłopak to też wielka radość, ale tylu chłopaków dookoła. Przydałaby się jakaś księżniczka! Przeczuć żadnych nie mam. Czytałam mnóstwo artykułów, robiłam jakieś głupawe testy w necie, testy z obrączka, sprawdzałam z tym chińskim kalendarzem płci czy jakoś tak. I co wyszło? Wiadomo!! Raz dziewczynka raz chłopczyk Hah. Czasem myślę czy twórcy takich testów sobie po prostu nie robią jaj z nas biednych naiwnych... Następną wizytę mam 10 kwietnia, to będzie 17 tydzień i żyję nadzieją, że już coś dzidziuś pokaże:) Odświeżam tabelkę, bo coś tam było poknocone. Zaraz wstawię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie swietnie. Lukasz jest grzeczny jak aniolek;) tak sie balam ze bd plakal a tu nic. Daje sygnaly ze jest glodny wiec zanim sie rozplacze, to mam juz mleko gotowe. Tylko jestem zmeczona bo bardzo czujnie spie, budze sie co pol godz i sprawdzam czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiulek nie karmisz piersią? nie chciałąś czy nie miałaś pokarmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulci
***************************** PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK.......................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU p.KwiatPolny.............20.................24.....................17.07.2012 Alcia28.......................28.................22....... ............30.07.2012 przyszlamama1987.....25.................22............. ......30.07.2012 Igieleczka...................21.................21........ ...........03.08.2012 Uspavanka.................27.................21.......... .........03.08.2012 Talusia.......................20.................20....... ............10.08.2012 Izka............................26.................20....... ............12.08.2012 Nietutejsza.................28.................20......... ..........13.08.2012 Unia77.......................34.................20........ ...........15.08.2012 Doti ..........................24.................19.............. .....17.08.2012 Moniq123..................27.................19......... ..........17.08.2012 Inflagranti.................29.................19....... ............22.08.2012 Kinia1109..................27.................18........ ...........24.08.2012 Oliwia27l .................28 .................18...................24.08.2012 Marti884...................28.................18.......... .........27.08.2012 Danuti......................24.................18...... .............28.08.2012 Maniusia89...............23.................18.......... .........28.08.2012 MEGAN86.................25.................17 ...................01.09.2012 Kama.......................29.................17..... ..............02.09.2012 Amefa......................23.................17......... ..........03.09.2012 Nika0503..................22.................17.......... .........05.09.2012 Jo--anna...................26.................16......... ..........06.09.2012 Polcia91....................20................16......... ..........08.09.2012 MamciaJ...................26.................16.......... .........09.09.2012 Tala1011101190.........21.................16........ ..........09.09.2012 Dagusia82.................29.................16.......... .........10.09.2012 Wiewióreczka_.........24.................16........... .......11.09.2012 Malentka...................24.................15......... .........13.09.2012 Kaliwia......................24.................15....... ...........14.09.2012 Invictia......................24.................15...... ............17.09.2012 Kasiulek91................21.................15.... .............17.09.2012 Plotka.......................26.................15..................19.09.2012 Tajeczka...................28.................14......... .........22.09.2012 BlackRosssa..............27.................14..... ............22.09.2012 Ulci..2614.25.09.2012 Tusia 21.....................23.................10................ ....?.11.2012 ******************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE***************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek..........20..............11.03.12.............. synek........Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×