Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Apropo mojej "historii"... Postanowilam wkleic tutaj opis swojej nielatwej drogi do ciazy z topiku na ktorym nie bylam "sama"... Opowiem o sobie, choc nie moge obiecac, ze "po krotce" bo troche sie tego nazbieralo... Tak jak pisalam juz wyzej staramy sie z mezem o potomstwo juz od 3 lat, dotad bezskutecznie. Zaczelismy niewinnie, nie przykladajac do tematu zbyt wielkiej wagi, ale gdy po ponad roku bez zabezpieczenia nie "zaskoczylam", wystraszylismy sie nieco, no i sie zaczelo. Wizyty u gina co chwila, szukanie dziury w calym i tak minal nam kolejny rok, a rezultatow zero. No i niby wszystko gralo: "to blokada psychiczna, niech sie pani nie zamartwia, starajcie sie dalej, bedzie dobrze", Ale oczywiscie nie posluchalam i w grudniu 2010 zmienilam lekarza. Zaczelismy od nowa. "Litry" pobranej krwi, usg niemal raz w tygodniu, wymrozenie nadzerki, histerosonogram(wpuszczenie gazu do macicy polaczone z usg "dowcipnym" w poszukiwaniu polipow, miesniakow i innych dziwactw), biopsja endometrium, genetyka, hsg. "robaczki" M tez przebadane, sa ok. Diagnoza: Calkowicie niedrozny lewy jajowod. Prawy ok. I podejrzenie PCO ze wzgledu na niby zaburzony stosunek LH i FSH. Jakis krok! No i wtedy Clo Na 3 miesiace, z pregnylem i monitoringiem, z dodatkiem Metforminy(bo PCO)(mimo iz testy owu zawsze pokazywaly mi owulacje bez wspomagaczy) Ostatnia porcja Clo w Maju 2011 i...4 dni przed spodziewana @ jakies brunatne plamienie i dalej cisza. Konsultacja w klinice leczenia nieplodnosci... Tydzien, dwa, trzy.. @ brak, wiec nadzieja siegala zenitu, wizyta, beta, i duuuuup*!!! Ciazy brak i @ tez. Prometrium na wywolanie @, no i po tygodniu przyszla @. Zdecydowalismy zaprzestac staran, bo bylam w kiepskiej kondycji psychicznej... W sierpniu szpital, infekcja prawej nerki, CT Scan i okazuje sie ze prawy jajowod tez moze byc nie "teges" Co dalej????? 21 pazdziernika jestesmy umowieni na wizyte "decydujaca" i mamy poruszyc temat laparoskopii, bo mentalnie nie jestem gotowa na IVF, jeszcze nie... Od tygodnia pije Mieszanke ziolowa Oj Klimuszko na stany zapalne w jajowodach itd. Nawet jak nie pomoze, to i tak mnie nie zabije, a probowalam juz wszystkiego... To opis z wrzesnia 2011 a w grudniu zaszlam w upragniona ciaze :) Do dzisiaj lapie sie jeszcze na tym ze nie do konca wierze ze nosze pod sercem swoje wyblagane dzieciatko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
no jesli juz w 30 tyg ciazy bedziesz,a dzidzia nie bedzie caly dzien kopac..to musisz zglosic sie do lekarza..no teraz bobas jest malutki i nie zawsze wyczuc mozna ruch...jesli nie poczujesz połóż sie i odpręż...powinien dac znak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli na razie spokojnie, ale dzisiaj rano juz byly zdecydowanie silniejsze niz w niedziele az sie o 7 rano odbudzilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
Płotka...!!mam kilku znajomych którzy sie staraja...i nie moga,racja to blokada,jak sie bardzo chce to nici z tego,jesli sie o tym nie mysli raz dwa i jest:D nie zawsze,ale z reguły..Wiem to po sobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
Beda z dnia nadzien coraz silniejsze:)przygotuj sie na to:D..prawda ze to cudasne uczucie jak bejbiszonek zaczyna sie ruszac?:D dla mnie to było cos pięknego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
A jak tam u was z zgaga?Bo ja ją czesto mam:/paskudztwo..ale szklanka mleczka za zwyczaj pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj przecudne, strzasznie mnie to cieszy jak czuje malutka, wczesniej czulam tak jakby falowanie, a teraz to juz tak na serio:)jestem spokojniejsza dzieki temu.. a zgage mam dosc czesto szczegolnie wieczorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie to nie byla kwestia blokady psychicznej tylko niedroznych jajowodow. W pazdzierniku uslyszalam ze w naturalna ciaze nigdy nie zajde a w grudniu zaszlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka wzruszajaca Twoja historia...:):) pisane bylo Wam dzieciatko urodzone przez Ciebie....:):) Ja dzis od rana bylam w poznaniu zalatawialam sprawy na uczelni, dopiero teraz wrocilam i ide cos jesc (choc przed przyjsciem do domu po drodze wstapilam do baru na mojego ulubionego duuuuzego hamburgera, to dalej glodna jestem:D), jem dzis normalnie jak kon:D heheeh zaczynam 15 tydzien...:) jeszcze "tylko" 5 tygodni i bedzie polowa:):):) co do picia mleka to ja tez wcale nie pije...a powinnam...wc zesniej lubilam wypic teraz jakos nie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj postanowilam, ze bede pic minimum szklannke dziennie :) Marti ja czulam kopniaczka w sobote i niedziele. Wczoraj nie czulam :( Moze bym, ale przegapilam? Za to falowanie czuje intensywniej :) Plotka pewnie te ziolka Ci pomogly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane już jestem po USG wszystko ok brzuszek ok, głowa ok, dwie nogi, dwie ręce nosek, serduszko, nereczki i w ogóle. Waży 380 g czyli podobno superancko :) no i będzie córeczka potwierdzona przez drugiego lekarza :) dziewczyny powiedzcie gdzie wstawiaci zdjecia to tez wstawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kilka umion i nie moge sie zdecydować cały czas myślałam że bedzie chłopak. Mam tyle filmów z tego USG coś pięknego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
Słódka dzidzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny dała bym wiecej tych zdjeć ale mam więcej filmów niż zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
Moge sie dopisac do waszej listy,tyle ze ja mam termin na listopada:)ale fajnie mi sie tu z wami pisze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia pewnie że możesz im nas więcej tym lepiej :) a jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo my fajne kobitki jestesmy:) alca a ta dlugosc to od dupki do glowki czy z nozkami, bo zastanawiam sie ile bedzie miala moja za m-c:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
jestem 10 tc,mam codzienne mdłosci..i piersi zaczynaja bolec,no i ta zgaga..ale to sie da:)to nie pierwsza ciąża,z kazda było podobnie:)a wy dziewczyny jak sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w porównaniu z tym jak się czułam w pierwszych 3 miesiącach to teraz rewelacyjnie, chociaz czesto boli mnie brzuch i plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
Powiem wam ze corke urodziłam w wieku 19 lat,synka w wieku 20:D a teraz w wieku 23 trzecie malenstwo bedzie:)nie planowalismi....ale cóż?teraz z mężem jestesmy bardzo szczęsliwi,nasze maluchy nie moga sie doczekac nowego członka rodziny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
tak to normalne ..mnie juz po mału zaczynaja plecy bolec,mimo,ze jestem w 10tc...przed ciąża wazyłam51kg,teraz juz 55kg:D waga rosnie,czuje ze bede tyc tak jak z pierwsza córeczka,przytylam16kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
Oby dwa porody naturalne były:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×