Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Alcia ladna dzidzia :) A nie bylo problemu ze zmierzeniem "wzrostu" dzidzi? Mi ostatnio lekarz nie zmierzyl dlugosci, bo mowil ze nie da rady bo dziecko za duze... Jakie imiona rozwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w ogóle były problemy bo fikała jak nie wiem, lekarz sie pytał czy słodkiego się najadłam ;) imiona jakie rozważam to Maja, Zuzia, Milenka, Julia no i pewnie dojdzie jeszcze z 10 innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
no ja tez sie balam,pierwszy porod był bolesny,drugi rowniez,ale szybciej poszło,a trzeciego sie nie boje...:)Po porodzie juz nie myslisz o tym bólu....tylko o malej istotce,która masz przy sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie najlepsza bedzie Milenka :) Majek i Julek jest baaardzo duzo :P A Zuzia bedzie miala problem w przyszlosci :P Tak mi sie wydaje, ze bedzie miala klopot jak sie przedstawiac w wieku np 20 lat. Mojemu mezowi sie Zosia podoba ale to samo mu mowie, ze 30-letnia Zosia bedzie zbyt dziecinnie brzmialo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tez tak myśle że co druga to Lenka, Maja, Zuzia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
noo z rególy tak....ale moj nie nalezy do jakiegos strasznego,bo słyszalam,ze kobiety rodza cała dobe w okropnych bolach,u mnie te bóle najgorsze byly..sam poród nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
Moja córcia ma Lenka:)a synek Marcel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia rodzice chyba podswiadomie wybieraja imiona, ktore uroczo brzmia w zdrobnieniach :) Jak u nas sie okaze, ze Corcia to bedzie wielkie wyzwanie z wyborem imienia :) Dla chlopca Jasiek sie sam przyjal, a dla dziewczynki mam tyle pomyslow... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa a jakie ty masz propozycje dla dziewczynki? u mnie chłopiec miał być Wojtuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia a z jakich miesięcy masz dzieci? Moja siostra tez ma Marcela a przyjaciółka Lenkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez chcialam Wojtusia, ale maz ma blliskiego kuzyna Wojtka i nie chce :P Dla dziewczynki to mi co chwile nowe pomysly przychodza :P Najbardziej podoba mi sie Pola, potem Nika, Weronika, Marianna, Liwia, Kaja i Matylda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
Lenka 13maj,Marcel 16 kwiecień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też ładne imiona ja sama nie wiem jakie przecież to na całe życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia 13 maj jest bardzo szczesliwy :) Moj maz urodzil sie tego dnia, tylko milion lat wczesniej niz Twoja Lenka :P Alcia i to jest najwiekszy problem:P Od zawsze myslalam, ze bede zmieniac imie do samego porodu :P Taka niezdecydowana jestem w prawie kazdej kwesti... Jedna z moich najwiekszych wad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
nooo ja jeszcze 1 kwietnia mam urodzinki:)a mąż a z w sierpniu,trzecie maleństwo w listopadzie będzie:)Kaja tez mi sie b.podoba,myslalam nad tym imieniem a dla synka Wiktor,Alex lub Olivier,Olaf tez mi sie podoba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kurcze, coś dziwnego mi się dzisiaj stało. Nie wymiotowałam od 10 - 11 tc. A dzisiaj myślałam,że zwymiotuję żołądek. I to nie kwestia wymieszania pokarmów, bo przed wymiotami zjadłam: 2 kanapki z twarożkiem na śniadanie, 2 kawałki arbuza, ten schab, ziemniaki i surówkę. No masakrycznie się czułam... Po wymiotach doszedł ból głowy. Poleżałam 2 h i przeszło. Mam się martwić? W kocu wymioty sięjuż nie powtarzały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
Ja mysle ze nie ma sie czym martwic,ale jesli sie bedzie powtarzac to lec do ginekologa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z imionami to masakra bedzie jesli moje przeczucia sie sprawdza i dziewczynka bedzie :) Mieszkamy na stale w USA i nie chcialabym wybrac takie imiona zeby nie byly przekrecane przez amerykanow. Cos co bedzie latwe po Polsku i Angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No teraz już żyję. Jem krupnik, nic nie boli. Ale się wystraszyłam. Gratuluję ślicznej córeczki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna, Jak dla mnie to polaczenie twarozku z arbuzem i schabem poprostu ci zaszkodzilo. Zoladek kobiety w ciazy jest bardziej wrazliwy niz normalnie. Ja bym sie nie martwila. Ja nie mialam ciazowych wymiotow ale 3 razy wymiotowalam przez to ze mi pokarmy zaszkodzily. I mam tez tak ze jak tylko zjem pewne rzeczy to od razu boli mnie zoladek a wczesniej jadlam co chcialam i bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Jutro akurat mam badania krwi i moczu, to zobaczymy czy wszystko ok. Mam nadzieję,że to zwyczajnie przez mieszankę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wracajac do imion to najlatwiej byloby z: Synek: Jakub, Filip Corcia: Alicja, Julia lub Viki(Viktoria) Alicje ma daleki kuzyn meza i tez mieszkaja w USA wiec raczej odpada. Julka marzyla mi sie od zawsze, odkad bylam jeszcze smarkula, wiem ze troche ich juz jest na swiecie, ale to tak jak kiedys byly same anie i kasie. W stanach tez nie ma ich az tak wiele. Viki tez bardzo mi sie podoba i nikt ze znajomych nie ma Viki tylko ze my mamy bardzo dlugie nazwisko i nie wiem czy nie bylaby kiedys zla ze musi sie tak obszernie podpisywac :P Wiem cos o tym hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti pochwalisz sie? Plotka tak sie wlasie zastanawialam w jakim jezyku porozymiewasz sie z mezem? On jest Polakiem? Zawsze mnie to ciekawilo jak sie zyje znajac tak sobrze dwa jezyki i jak sie ich uzywa na co dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna myśle ze nie masz czym się martwić ja jestem w 20 tyg i czasami zdarzają mi się wymioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×