Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

sama widze ze brzuszek nie rosnie ale niby co mam zrobic?:( urosnie jak zajdzie taka potrzeba ale praktycznie codziennie od kogos slysze komentarz i troszke mnie juz to meczy...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci - ślicznie się prezentujesz. Brzuszek w sam raz :) Ja mam wizytę 4-go czerwca. Coś się tym razem nasi lekarze nie zsynchronizowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci fajny zgrabny brzuszek, teraz to one w zastraszającym tempie rosną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane Kurcze ale się przestraszyłam jak przeczytałam że Zussanka już urodziła i patrze na tabelkę a ja juz w czwartek zaczynam 31 tydz a nic nie mam właściwie ani dla siebie do szpitala ani dla maleństwa !!! Ale się uspokoiłam jak przeczytałam wszystko do końca. Jeśli chodzi o glukozę to ja za pierwszym razem po 2 h mialam 144 i powtarzałam i za drugim razem miałąm 139 więc na granicy !! Widzę że nie tylko u mnie są "kopnięte" położne. Wczoraj spotkałam znajomą i mi powiedziała że wyglądam jak bym była w 5 miesiącu a tu niedługo 8 eh a mi sie wydawało że ja mam taki duży brzuchol !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i myślisz że tym mi dowaliłaś/łeś ? Idź się leczyć człowieku chociaż nie wiem czy można tak powiedzieć do Ciebie nie urażając rasy ludzkiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka, ciesze sie, ze wszystko jest ok i maluszek nie wybral sie za wczesnie na ten swiat. :) Jak wam mija dzien? Kto teraz ma najszybciej usg? Ja zaraz znowu bede sie klula. Jeszcze nie wprowadzilam diety. Wczoraj po platkach fitness i mleku mialam 118 (wiec w normie), po 2 kanapkach z wedlina i serem i slodzonej herbacie - 116 (wiec w normie), dzisiaj na czczo - 92, po platkach z miodem i mleku - 92, teraz zmierze po 2 sniadaniu. Moze ja wcale nie mam tej cukrzycy? Jeszcze nie wprowadzilam diety a wyniki sa ok. To dlaczego obciazenie nie wyszlo ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsiaOla ja mam dzisiaj wizytę, więc i usg, ciekawe ile mała warzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zazdroszcze, ja dopiero za 3 tygodnie. :) Powodzenia zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:) ostatnio ważyła 800g (2 tyg temu). Ale dzisiejsza wizyta dot. głónie szyjki, bo jeśli się mocniej skróciła to ten pessar mi założą- myślę ze byłoby lepiej, będę spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja dzisiaj też miałam iść na badania i na tą glukoze, ale za późno wstałam , poza tym zapomniałam o moczu na badania;) Mi lekarka zastrzegła, że po wypiciu mam być na terenie przychodni, nie koniecznie siedzieć pod drzwiami laboratorium, ale żeby nie opuszczać przychodni. Chyba wszystko zależy od lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mam nadzieje, ze juz sie nie skraca. A rozwarcia nie bylo? Ja sie klulam znowu - 113, wiec w normie, kurcze, nie wiem czy mi spartolili wyniki krwi czy co. Zjadlam 2 kanapki z serem, wedlika, pomidorki koktajlowe, zapilam herbata. Norma do 120.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po godzinie od skonczenia posilku. A ty po jakim czasie? Masz jakies szczegolne zalecenia? I dlaczego sadzisz ze bedzie potrzebna insulina? Nie wiem czy wprowadzac jakas diete skoro i bez diety organizm spala ponizej 120...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne brzusie dziewczyny:)Co do brzuszków to cieszcie że macie małe:)Mnie wczoraj zaczepiła sąsiadka że jest w szoku bo jak ostatnio mnie widziała to nie pomyślała nawet że jestem w ciąży a tu od razu takiiiii brzuch mam hihi...Także nie martwcie się wszytko przed wami:)Glukozy nie ma co się bać nie jest tak źle:)Ja wypiłam i potem chodziłam trochę nikt nic mi nie powiedział że mam siedzieć i się nie ruszać!Co do usg to ja dopiero będę miała pod koniec czerwca a już bym chciała zobaczyć małą i jestem bardzo ciekawa ile waży niunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaole cukier mierzysz po godzinie ale od rozpoczęcia posiłku lekarka mi mówiła ze zwykle cukrzyca się nasila wraz z rosnącą ciążą i potem samą dietą ciężko wyregulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja pamiętam moją glukozę z przed 3 lat to wypiłam i miałam wrócić po godzinie. Ogólnie pani mi powiedziała żebym się nie przemęczała. Więc poszłam sobie niedaleko do parku i czekałam czytając książkę. Jak wróciłam to tylko było pytanie czy nie zwróciłam tej glukozy bo bym miała powtórkę następnego dnia. Ale o siedzeniu pod drzwiami nie było mowy. Ale co przychodnia to inne metody. Ja właśnie rozpoczynam moje zwolnienie lekarskie i teraz będę w końcu miała więcej czasu żeby cos do was napisć a nie tylko podczytywać. U nas jest juz 24tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ciekawa do którego tyg ciąz dam radę pracować na razie w czwartek zaczynam 31 tydz i jakoś to ciągne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsiaoOle - a jeśli chodzi o zalecenia to mam jeść 6 posiłków średnio co 2,5 godz, sok lub owoc przed snem żeby nie doprowadzić do hipoglikemii w nocy a same posiłki mam komponować z tak zwanych wymienników węglowodanowych(ww) diabetolog mi rozpisała ile ww na śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, kolację, drugą kolację i przed snem i co jeść np. śniadanie 2 kanapki- kromka ciemnego pieczywa o wadze 20 g+1 inny wymiennik, śniadanie II- 2 ww mączne ale nie kanapki+1 inny ww nie liczy się do wymienników wędlin, ryb, mięsa i jaj tylko porcje takie normalne, większość warzyw i trzeba zjadać min. 0,5 kg jarzyn dziennie na początku brzmi to magicznie ale mi wytłumaczyła co i jak a no i owoce nie wszystkie np. banan i arbuz odpadają a inne też się liczy na te ww i wg wagi tylko zjada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kobietki nie rozpędzajcie sie z tymi butelkami. Ja przy synku też zakupiłam 2 szt. i w sumie stoją do dziś bo mały w ogóle był nie smoczkowy i butelkowy. Zmiany smoczków na kałczukowe, silikonowe nic nie dało po prostu nie chciał. Więc najpierw był tylko cycuś. Ale potem radził sobie bez problemu z kubeczkami i niekapkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez:) wiecie co...:) bylam przed chwila w warzywniaku i Pani sprzedawczyni mowi do mnie "nie chce Pani kupic fotelika do samochodu?" na co ja uradowana mowie "oooo zauwazyla Pani ze potrzebuje" a ona "alez skad, sasiadka mi mowila" :D dzien bez komentarza...dzien stracony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny super brzuszki:) Ja też już zakupiłam wanienkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam już wanienkę na stelażu i taki fotelik do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może kobietka chciała dobrze kiedyś kobiety chodziły w tych sukienkach jak namioty zeby brzuszka nie było widać i tak przez grzeczność zaprzeczyła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam wanienkę i jescze jedną dostanę bo tamta troszkę mała ta babka na prawdę dobra hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałam w sklepie internetowym, ale znalazłam go na allegro. Zdecydowałam się nie na aukcję, bo chciałam dokupić kilka drobiazgów, których nie wystawiali akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×