Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

mi tez sie najbardziej biale podobaja:)ja nie wiem czy sobie nie kupie tylko taki miekki przewijak....jak kiedys opiekowalam sie dziecmi to wlasnie taki byl w domu i byl bardzo fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziewczyny was też tak pobolewaja jajnik? Mnie dzisiaj od sama boli pracy, z przerwami co prawda, ale to taki ból jak przy jajeczkowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde pisze na słowniku z telefonu dlatego tak mi słowa wskakuja. Miało być że od rana boli mnie prawy jajnik. Jak mogę boli to tylko prawy lewego nigdy nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invictia mnie pobolewa czasem lewy. Wlasnie z lewego mialam owulacje i czasem tak mnie zakluje, jakbym znowu miala owu a przeciez to niemozliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie czulam zadnego jajeczkowania ani zadnych boli przy okresie nic a nic...za to teraz mam kare,wiekszosc nie fajnych objawow ciazy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajeczka jesli masz jakis stol czy cos, na czym polozysz taki przewijak to pewnie sie sprawdzi :) W koncu nasze mamy kladly koc na stole i tak zmienialy pieluche :) Ja chyba kupie nakladany na lozeczko, bo u nas malo miejsca dopoki budowy nie skonczymy ;) Joanna jesli masz dosyc szerokie drzwi w mieszkaniu, kup lozeczko na kolkach. W dzien dziecko bedzie spac w swoim pokoju, ale na noc lepiej miec je przy sobie kolo lozka. Nie bedzie Ci sie chcialo biegac do drugiego pokoju na karmienie :P A tak bedziesz miala dzidzie kolo siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
dziewczyny, ja mam 11 pełnych tygodni i 4 dni. Czyli jestem w połowie 12 tygodnia. Czy nie za wcześnie w poniedziałek na usg? Kurcze, pojedziemy tyle kilometrow a sie okaze ze dupa bo dziecko za male? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
invictia - bola mnie jajniki. Wczoraj np pol dnia bolal mnie lewo. :P Tzn nie ze caly czas - tak daje o sobie znac, ze on tam jest :P ja caly czas zre, jak ten smietnik , bede sloniem :P Wczesniej nie jadlam nic, a teraz jak nbie wymiotuje to nadrabiam za 3 ciezarne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna najwyzej bedziesz kladla dziecko do wozka na noc, choc to niezbyt dla niego wygodne... A nie mozesz na poczatek wstawic lozeczka do Waszej sypialni? Zawsze lepiej miec maluszka blisko siebie, zwlaszcza do karmienia... Ja juz dostalam od siostry caly zestaw gazetek i wciaz mi podrzuca nowe, a swoje tez kupuje :) O karmieniu piersia wiem juz chyba wszystko :P I ogolnie czytam wszystko, co przyda mi sie w pierwszych miesiacach i przy porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Nie ma miejsca na wstawienie łóżeczka do nas... Jest tylko wąskie przejście koło naszego łóżka. Kojec może by się tam wepchnęło na nocki, łóżeczka nie ma szans..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie z czasem cos wymyslisz, zeby sobie udogodnic ;) Fajne to lozeczko wybralas :) Chyba sie tez zastanowie nad wiekszym, zeby tapczanik potem zrobic z niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
A już masz jakiś typ na wózek? Co jeszcze trzeba na początek? Przewijak, wanienkę, pieluszki, art higieniczne, wózek. Coś jeszcze? Butelek, laktatorow, krzesełek do karmienia na razie nie, prawda? Czy lepiej od razu kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Butelke naewno musisz miec. Najlepiej dwie. Jedna bedziesz miala do wody, a druga do mleka. Laktator wg mnie tez jest potrzebny, bo napewno zaistnieje sytuacja, ze bedziesz musiala gdzies wyjsc i zostawic mleko dla dziecka. Tyle, ze laktator moze poczekac ;) W pierwszych dniach bedziesz juz wiedziala, czy mozesz karmic piersia, czy trzeba mleko modyfikowane podawac. Jesli piersia to kupisz laktator, a jesli nie to butelki i mleko w proszku ;) Krzeselko do karmienia planuje tez kupic odrazu zeby potem nie biegac po sklepach ;) Bedzie lezalo spakowane. Dziecko juz w wieku 4 miesiecy moze siedziec w takim krzeselku. No i tak jak piszesz: lozeczko, przewijak, wanienka itd ;) Wanienke podobno najlepiej kupowac najzwyklejsza bez zadnych lezaczkow czy cos. Poduszki do lozeczka dzidzia nie potrzebuje, wystarczy kolderka. Do tego ze dwa kocyki, rozek, 2 reczniki z kapturem. Oczywiscie ubranka, pieluchy, chusteczki nawilzane i wszystkie inne kosmetyki i gadzety do pepka ;) Wozek nam sie spodobal Tutek Grander. Bardzo lekko sie prowadzi :) I ma ciekawy design ;) Narazie tylko taki wstepny "wybor".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Nic nie chcę zobaczyć, chcę aby pomierzył te przyzierności itd, ale czytałam, że nie zrobi tego jak dziecko jest za małe. U mnie będzie 11 tydzień 4 dzień. zaczynają genetyczne od 11 tygodnia, ale ja jestem drobna. Pojade 150 km, umeczę się, bo mam chorobę lokomocyjną, zapłacę za paliwo i wizytę a się okaże że dziecko jeszcze za małe i trzeba przyjechać za tydzień. :P ja drobna, może i dziecko drobne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ten drugi wozek fajny :) Zobacz sbie tez z firmy Sojan. W podobnej cenie sa i ladne :) Moja siostra kupila wozek 3w1 za 950zl i nie narzeka na niego :) Jak dbasz o wozek, to nawet taki tanszy polskiego producenta Ci posluzy. A jak Ci sie trafi felerny to nawet taki za 5tys sie nie sprawdzi... Mysle, ze dzidzia nie bedzie teraz za mala na genetyczne. W tym okresie zycia dzieci sa jeszcze podobnej wielkosci, dopiero pod koniec ciazy jedne sa mniejsze a inne wieksze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny ten wózek Tutek tak zastanawiam się nad kupnem używanego, nowy trochę kosztuje, ale można za 700 znaleźć niewiele używany. Ja w sumie nie myślę o wyprawce, mam praktycznie cały komplet ciuszków po córce nie zniszczonych, więc nie będę musiała wiele dokupywać. Wózek też mam, ale jest ciężki na grubych kołach, dla wygody chciałabym inny, no ale wrazie czego mam i wózek. Przewijak dla mnie zbędny jest, poza tym wydaje mi się niebezpieczny, dzieci teraz takie ruchliwe są. Łożeczko oddalam, ale pewnie wróci, zobaczę w jakim stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Jo anna ten drugi wózek naprawdę fajny i za rozsądne pieniądze, zainteresował mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Amefa ten sojan też wygląda całkiem nieźle, wiesz może jaki jest w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Super, ale dla mnie jest róznica między 8 kg a 12 :) Skoro będę z nim zaiwaniać po schodach, a sama ważę obecnie niewiele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
No ja na szczęście mieszkam na parterze, więc nie będę wózka wnosić po schodach. ale zależy mi na tym żeby nie był ciężki jeśli chodzi o podjeżdżanie pod krawężniki, chodniki są coraz gorsze i zależy mi na tym żeby wytrwał nasze codzienne spacery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×