Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość smentarz dla zwierzaków
Megan jak cie swedza to moge ci porapac laleczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smentarz dla zwierzaków
amefa jestem super koles zostaw meza dla mnie ja to ruchliwa skura jeste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma mnie kto drapac wiec tylko pisanie takich bzdur ci zostaje haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smentarz dla zwierzaków
ja siedze na tronie i slysze jak mi klops spada czy ty tez lubisz ten dzwiek? plusk plusk plusk plask!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za palant...;/ dziewczyny obawiam sie ze jednak i mnie dopadly robale...;/ nie widze ich jeszcze ale juz odczuwam nie pokojace objawy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
jedz dużo tego czosnku i pestek dyni,może przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************SZCZĘŚLIWE PRZYSZLE MAMUSIE************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............34................. ...........24.03.2012 p.KwiatPolny..........20............18 ............................20.07.2012 Igieleczka..............21............17................. . ........03.08.2012 Alcia28.................28............17................. ...........30.07.2012 przyszlamama1987..25............17....................... ......30.07.2012 Izka....................26.............15................ ...........12.08.2012 Kinia1109..............27............13.................. ..........19.08.2012 Doti ....................24............14....................... .....19.08.2012 In-flagranti........... 29............13.................. ...... ....22.08.2012 Oliwia27l ............. 28 ............13 ............................24.08.2012 MEGAN86...............25............13................... .........01.09.2012 Kama....................29............13................. . .........02.09.2012 Amefa...................23............13................ ............03.09.2012 Jo----anna..............26...........12............... . ............06.09.2012 Polcia91...............20.............11................. ...........08.09.2012 Tala1011101190.......21...........11..................... . .....09.09.2012 Dagusia82..............29.............11................. ..........10.09.2012 Wiewióreczka_........24............11................... . ......11.09.2012 MamciaJ................26.............11................. ..........11.09.2012 Malentka................24............11................. ..........11.09.2012 Kaliwia.................?...............10............... .............14.09.2012 Invictia..................24...........10............... ...........?.17.09.2012 Plotka...................26............10............... .............21.09.2012 Tajeczka...............28.............10................ ........ ?.21.09.2012 BlackRosssa............27.............9.................. ..........24.09.2012 aga_ton................28.............9.................. ...........24.09.2012 dziewczyny pomocy od 2 dni boli mnie okropnie glowa macie jakies sprawdzone sposoby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wpisujcie sobie aktualna liczbe tyg ja wczoraj zmienialam bo mnie laski przegonily ktore pozniej rodza ;) oj chyba tylko apap... z "babcinych" nic nie mam pisal ktos raz nie wiem czy w tym topicu zeby pokroic cytryne plastry na stopy i do skarpetek, ze pomaga :D ale nie mam pojecia pierwsze slysze :) albo herbata z lipy podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ból głowy możesz brać sobie apap :) jest bezpieczny w ciązy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuszek mi juz rosnie juz sie niemieszcze w spodnie z przed ciazy ale na wadze mam 3 kg na minusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawe tez juz pilam i niepomaga juz sama niewiem co robic nigdy niemialam boli glowy a teraz nieumie wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie dobrze ze glowaaCie boli a jestes wypoczta? moze ze zmeczenia za malo snu bo mnie boli np jak za krotko spie albo skoki cisnienia masz cisnieniomierz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly czas wcinam kapuste kiszona i ogorki i wode po nich ble;/ i te pestki....czosnek tez juz zaczelam moze cos mi pomoze.....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wypoczeta spie po 12 albo 13 godzin a cisnieniomieza niemam ale pojade potem do chlopaka babci to sobie zmierze cisnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama w ciazy moze Cie bolec glowa. To przez hormony. Mnie tez czesto boli i pomaga jak sie dtlenie-pojde na spacer krotki, czy cos ;) Megan u mnie do zaplodnienia doszlo 14/15 grudnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Co macie dzis na obiad?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na obiad mam ziemniaki z wody, nic innego nie przełknę:( kiedy te mdłości miną? dziś zaczynam 10 tydzień ale wcale nie czuję się lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaciążyłam w sylwestra :) pamiętny dzień do końca życia. a jeszcze na balu, na którym byliśmy wodzirej "zaśmiewał" się z tego, że dużo dzieci rodzi się na przełomie września i października właśnie przez szaleństwa nocy sylwestrowej :p wspominamy to teraz z mężem z uśmiechem na ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Ja dziś zrobiłam gołąbki z ziemniakami i surówką z marchewki... Wiecie może do kiedy trzeba wybrać położną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy jest jakis odgorny wiazacy termin. Ja mam ziemniaki fileta z kurczaka i surowke. sama musze zrobic zaraz :O i rosol byl ale nie jadlam a ja za to 28/29 pazdziernika, przed Wszystkich Świetych jaki termin :D ja na szczescie mdlosci zadnych nie mialam wcale... moze z 5 razy wymiotowalam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rosolek i ziemniaczki ze smietana plus kurczak i pyszna suroweczka z kapusty kiszonej :) dziewczyny a co myslicie na temat kojcow zamiast typowego drewnianego lozeczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja właśnie nie wiem,bo robimy osobny pokój dla dziecka, a nie wiem czy nie byłoby dobrze przyciągać takiego kojca do nas do pokoju póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bedziemy mieli dziecko u nas w pokoju i od samego poczatku chcialam miec taki fajny kojec one sa parwie jak lozeczka bo ten maja poziomy dna i dla noworodka i dla starszego dzieciaczka ale nasluchalam sie od kolezanki ktora chodzi juz na szkole rodzenia ze nie bardzo te kojce sa w oczach poloznych zdrowe dla dziecka kregoslupa...tylko wydaje mi sie ze to kwestia dobrania dobrego materaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.mi dzis juz lepiej:)gadalam z kumpela na temat kojcow sa podobno nie wskazane i nie polecane..kojce to to samo co lozeczka turystyczne wiec dziecko powinno spac w takim tylko raz na jakis czas...po pierwsze ze wzgledu na to ze materace nie sa odpowiednio przystosowane a po drugie dzieci ktore sypiaja w takich kojacach duzo pozniej wstaja dlatego ze nie ma szczebelek i nie maja sie czego zlapac bo przeciez ta siatka za miekka.a jak pozniej wstaja to i pozniej zaczynaja chodzic...ile w tym prawdy nie wiem aczkolwiek brzmi sensownie jak dla mnie i ja napewno postawie na tradycyjne lozeczko szczebelkowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Ja też jestem za szczebelkowym, już nawet wybrałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez popieram tradycyjne lozeczko :) U nas bedzie biale :) Te turystyczne tez sa fajne, ale dziecko musi miec twardy materacyk... A przewijak kupujecie taki z komoda, czy nakladany na lozeczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×