Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo------anna
A ja na razie zjadłam troszkę warzywa na patelnię, głównie wybrsałąm ziemniaki i brokuły. Tak może garstkę. Pół serka waniliowego i zaraz spróbuję zjeść kanapkę z wędliną i papryką i majonezem, bo coś nadal mnie lekko mdli, tzn że za mało zjadłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Takie małe miasteczko turystyczne z jeziorem. 25 000 mieszkańców, bardzo u nas pięknie latem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Może to miasteczko z którego pochodzi Panasewicz? Bo jeśli tak, to zawsze przez nie przejeżdżam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Tak, dokładnie to miasteczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Zaqczynam się bać tego usg, a to dopiero na 17 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Super, bardzo mi się tam podoba, tylko u was zawsze zimniej... Ale jest śliczne, zazdroszczę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna trzymam kciuki :) Ja mam w sobote i narazie sie nie boje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Nic się nie denerwuj bo to szkodzi tobie i maleństwu. Wszystko jest ok i to tylko kolejne usg i powód do zobaczenia maleństwa, już pewnie ma kilka cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Fakt, i jak na razie śniegu po kolana, mimo, że ponoć odwilż. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Przyszla mama, no staram się tak myśleć, ale sama wiesz jak to jest z tym zamartwianiem się. ;) Teraz to będzie standard. Usg genetyczne, połówkowe, każde kolejne, poród czy wszystko ok. Dziecko je, nie je, kaszle, jak ubrać itd itp - ciągłe zamartwianie ;) I wiele chwil radości oczywiście, ale zamartwianie też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas kaluze po kolana :P Zauwazylyscie w ciazy pogorszenie wzroku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Amefa, może i tak, ale cięzko mi stwierdzić, bo ja już mam wadę wzroku i się zbieram aby pójść do okulisty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Jo anna masz racje, ale to i tak nam nie pomoże. Trzeba myśleć pozytywnie, bo szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko:) Pamiętaj żeby od razu po usg pochwalić się co tam u maleństwa słychać:D Amefa u mnie też kałuże straszne, w ogóle ta pogoda już chyba idzie ku wiośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Oczywiście, napiszę. :) Kurcze, sprzątać mi się nie chce, kiedy mi to przejdzie, bo syf trochę. ;) Tzn z wierzchu nie widać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Aaa,a mam do dzisiaj L 4, czy mogę poprosić tego od genetycznego o wypisanie zwolnienia? Mam świstek ze szpitala o wymiotach. Nie chce mi się znowu jutro lecieć do lekarza, poza tym - koszt. Myślicie, że wypisze? I ile kosztuje wypisanie zwolnienia u prywatnego lekarza? Dziś mam 1 raz wizyte u niego. Bedę jeszcze do niego jechała na usg połówkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Wiesz co z tego co ja wiem to chyba tylko lekarz prowadzący albo internista może dać zwolnienie ciążowe, ale nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
No mi nie dawał ostatnio prowadzący :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Oooo to dobrze wiedzieć w razie czego. Ale miał wgląd do twojej karty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Hm, raz nie, raz tak :) Powiedziałam, że wymiotuję mocno, pokazałam świstek ze szpitala i wypisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
O proszę.. To chyba trzeba na żywo sobie coś upatrzyć w sklepie, a później zamawiać, nie wiem sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przeraziły mnie odpadające kółka i łamiące się hamulce... Zaglądnęłam na inną stronę z opiniami i tam było jeszcze więcej złego na temat tego wózeczka. Na razie z mężem zdecydowaliśmy się na XLANDER XA, choć pewnie jeszcze nie raz zmienimy. :) Trzeba przetestować w sklepie. No i druga sprawa, że użytkownik użytkownikowi nie równy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Dokładnie. Dla jednego będzie dobry, dla innego dno.. Więc chyba trzeba samemu popatrzeć na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo anna nie ma co się martwić będzie dobrze:)Daj znać co i jak.Co do zwolnienia to nie da ci :)I mówię ci nie ma co przeżywać to normalne usg:)Daj znać trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
czemu nie da mi zwolnienia?:P Weźcie nie załamujcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze powinien Ci dac zwolnienie moja kolezanka tez dostawala zwolnienia od roznych lekarzy po prostu on Ci ma je przedluzyc o kolejny miesiac tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna mi sie wydaje, ze lekarz ktory Ci poprzednio wystawial zwolnienie powinien okreslic, czy jestes zdolna do pracy i ewentualnie przedluzyc zwolnienie na kolejny okres ;) Widzialyscie gdzies jakies kurteczki/plaszczyki na wiosne? Musze cos kupic bo zimowka sie powoli ciasna robi, a na wiosne mialam taka obcisla kurteczke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Tak, chodzi o przedłużenie na kolejny miesiąc. nie za bardzo chcę płacić jutro za kolejną wizytę, u prowadzącego, skoro dziś będę u ginekologa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pare godzin sie przekonasz, czy Ci da ;) W sumie to duzo zalezy od lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKTUALIZUJĘ *********************SZCZĘŚLIWE PRZYSZLE MAMUSIE************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............34................. ...........24.03.2012 p.KwiatPolny..........20............18 ............................20.07.2012 Igieleczka..............21............17................. . ........03.08.2012 Alcia28.................28............17................. ...........30.07.2012 przyszlamama1987..25............17....................... ......30.07.2012 Izka....................26.............15................ ...........12.08.2012 Kinia1109..............27............13.................. ..........19.08.2012 Doti ....................24............14....................... .....19.08.2012 In-flagranti........... 29............13.................. ...... ....22.08.2012 Oliwia27l ............. 28 ............13 ............................24.08.2012 MEGAN86...............25............13................... .........01.09.2012 Kama....................29............13................. . .........02.09.2012 Amefa...................23............13................ ............03.09.2012 Jo----anna..............26...........12............... . ............06.09.2012 Polcia91...............20.............11................. ...........08.09.2012 Tala1011101190.......21...........11..................... . .....09.09.2012 Dagusia82..............29.............11................. ..........10.09.2012 Wiewióreczka_........24............11................... . ......11.09.2012 MamciaJ................26.............11................. ..........11.09.2012 Malentka................24............11................. ..........11.09.2012 Kaliwia.................?...............10............... .............14.09.2012 Invictia..................24...........10............... ...........?.17.09.2012 Plotka...................26............10............... .............21.09.2012 Tajeczka...............28.............10................ ........ ?.21.09.2012 BlackRosssa............27.............10................. ..........22.09.2012 aga_ton................28.............9.................. ...........24.09.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×