Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość przyszlamama1987
Ten pajacyk GAP jest cudny:D A masz jakieś przeczucie co do płci dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
No właśnie sądzę, że chłopak, już rafał nawet chciał licytować te rzeczy, bo są świetne, ale jak będzie córa, to co?:P Kilka z nich jest bardzo chłopięcych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo----anna rewelacyjne wózki znalazłaś :) Ja szukałam ostatnio i spodobał mi się z www.babyactive.pl model El Nino, ale jest o 1 kg cięższy i o 300 zł droższy. W Twoim "drugim" ładniej się prezentuje z fotelikiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
El nino tez fajny, akurat kg w to czy w to to niewielka różnica, ważne aby nie było 5 kg więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wozki Sojan mialam okazje dwa razy widziec na ulicy i tyle :P Nie znam zadnej opiniii :( Za to moja kuzynka miala z firmy ABC, dosc drogi, a wciaz sie cos psuje :/ My jestesmy przekonani do tego Tutka :) Jest bardzo ladny, zwlaszcza w wersji zebra ;) do tego lekki i swietnie sie prowadzi :) Invictia a co proponujesz zamiast przewijaka? W sumie ja sie kiedys opiekowalam dzieckiem, to w domu go przewijalam normalnie na tapczanie i nie bylo zadnego problemu... Jednak w nocy nie bede meza z lozka wywalac zeby pieluche zmienic :P Joanna krzeselko fajne, ale plastikowe sa o wiele bardziej praktyczne. Mozna je zlozyc, regulowac oparcie i wysokosc. Fizjoterapeuci nie polecaja drewnianych :/ A cena jest praktycznie taka sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Serio? Dla mnie właśnie plastikowe wyglądały jak takie tanie chińskie badziewie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Link mi nie działą. :P Może waży tyle z gondolą. Sam stelaż ponoć 4 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
wlazłam, usunęłam kropkę na końcu ;) Czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
rzeczywiście :P to już sama nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Wysłąłąm meila do sprzedającego z pytaniem, podałam mu stronkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mnie to zdziwiło. Na allegro widocznie podali wagę samego stelaża bez kół :) I tak mi się podoba :) Uważam, że trzeba sprawdzić w sklepie i już. Wtedy się okaże jaka waga :) My myślimy, żeby obejrzeć w sklepie, ale zamówić na allegro. :) A łóżeczko podoba mi się takie: http://allegro.pl/show_item.php?item=2061895551 mamy mały pokoik, więc większe nie wejdzie, bo stoi tam nowiutki tapczan. Wykorzystam go do spania z dzidziolkiem, jak mąż bedzie chciał się wyspać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa w łożeczku można malucha przewinać :) nie wiem, nie miałam przewijaka więc nie będę odradzała, nie był mi potrzebny, moja mama byla opiekunka i mówiła że to niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne te wozki ale ja bede o tym myslec dopiero kolo 6 miesiaca,narazie nawet nic nie ogladam....nie zapeszam;) ale mnie wzielo na makrele wedzona!kupilam sobie swiezutka w sklepie i mialam ja zostawic na jutro na drugie sniadanko,nie wytrzymalam i juz pol wtrezolilam!pycha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wy pewnie sobie smacznie spicie a ja musze jechac do pracy niewiem jak przezyje ten dzien bo odkad wstalam to mecza mnie wymioty mam nadzieje ze to juz niedlugo sie skonczy bo ilez mozna wymiotowac. pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Kama, a długo jeszcze musisz pracować? Ja od rana też jestem żygajło. Są takie dni. Niekiedy czuję się fantastycznie - większość czasu, a dziś np już nie za bardzo. A jadę do tego lekarza, o 14 wyjeżdżam, na 17 mam wizytę. Teraz ciezko mi dojechać 10 minut samochodem, bo mdłości się nasilają, nie wiem jak ja to przeżyję. Ale spałam normalnie, póki co sie nawet nie stresuję.. Robię warzywka na parze na śniadanie, bo kanapka nie przeszła i mam nadzieję, że zaraz będę żyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invictia ale jak dziecko bedzie juz wieksze i bedziesz musiala obnizyc dno lozeczka to juz bedzie klopot... Troche mnie wystraszylas, ze to niebezpieczne. W sumie to wszsytki znane mi osoby korzystaly z takiego na lozeczko i nie slyszalam o przypadku, zeby dziecko spadlo Tajeczka mam nadzieje, ze za czesto tej makreli nie wcinasz:P Wedzone rybki sa niezdrowe w ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Wszyscy śpia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Dzień dobry dziewczyny, jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
U mnie już dobrze - warzywa zatwierdzono, więc i mdłości przeszły. Tylko nie chce mi się nic robić a powinnam sprzątać, w ogóle nie chce mi się NIC. Ani siedzieć, ani leżeć, ani spać, ani sprzątać, ani czytać, ani oglądać. Jestem jakaś rozlazła. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Przyszła mama, a Ty miałaś już genetyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Ja jakoś nie mam weny na śniadanie, nie wiem co sobie przyrządzić, jakoś mi tak chodzi po głowie brokuł gotowany. W nocy mi strasznie ręce drętwiały i się nie wyspałam. A co do tych ryb wędzonych to nawet nie wiedziałam że w ciąży nie można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
No ja miałam ostatnio ochotę na wędzonego łososia, leżał sobie w lodówce, a tu nie można.. ;) Jakbym nie zjadła od razu po wstaniu śniadania, to czekałaby mnie kara. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Też tak miałam na początku ciąży, jak nie zjadłam od razu, to później męczyłam się cały dzień, chyba do 14 tc tak miałam a teraz jest normalniej, co nie zmienia faktu że jak zjem źle to i tak zwracam:) Dziewczyny czy wy gdzieś pisałyście skąd jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Chyba nie, ja jestem z niewielkiego miasta w pobliżu Suwałk, na mazurach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
O no to fajnie, ja jeżdżę w pobliże Suwałk bo tam mieszka mój tata z rodziną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×