Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Mi dziś zaczyna sie 6 :) Jutro do doktora. Ale już w sb widziałam malutki pęcherzyk, bo mam znajomego gina w szpitalu i akurat coś załatwialam, to "sobie zajrzałam" ;) Powiedział, żebym zapytała jutro o Duphaston, bo jak się długo stara, to może być potrzebny, aby się utrzymało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa ja biore luteine na wszelki wypadek. kiedys bralam duphaston na wywolanie okresu. luteina ma dla mnie mniej skutkow ubocznych ;) dzisiaj juz zobaczysz duzo wiecej :) u mnie na pierwszym tylko mala kropka byla, a cztery dni pozniej juz duzo wiecej :) my idziemy w czwartek zobaczyc serduszko :) tak sie ciesze, ze juz pisalam to chyba milion razy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Hej dziewczyny, wróciłam ze szpitala, przetrzymali mnie 3 dni, podłączyli kroplówki, porobili badania i dali torecan, czopki przeciwwymiotne - ktoś może zażywał? Po njich nie wymiotowałam, ale chyba własne mieszkanie mi się źle kokjarzy, bo przyjechałam i już mi niedobrze.. Do pracy raczej nie wrócę, tak powiedział lekarz, bo zapewnę będę nadal kiepsko to znosić, Zapisali mi te czopki i będę brać. Zaraz spróbuję odszyfrować badania. Zaczynam dziś 9 tydzień. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo---anna, najważniejsze, że już jesteś w domku. Czopki na pewno pomogą. Ja jeszcze nie wiem co to wymioty i mdłości ciążowe, ale pewnie wszystko przede mną. Na razie jest symbolicznie, np. na widok rurki z kremem ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdechlaczek
Ja na 5 sierpnia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Ale jadę do lekarza, bo coś mi się nie podoba, mam za wysoką ilość limfocytów i monocytów, dużo za wysoką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no to w takim wypadku warto pojechać. Może te wymioty tak Cię wyczerpały, że morfologia się zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Kurde, nie no, mam staraą tabelkę z normami nadań, to wg niej jest w normie, to sama nie wiem... LYM 22,4 MON 7.1 NEU 69.1 Poza tym mam w moczu niewiele ciał ketonowych, nie wiem co to oznacza - 1,5 mmol / l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna moze przez te wymioty Ci sie morfologia popsula... pogadaj z lekarzem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
No lekarz mówił, że wszystko ok. zaczęłam sprawdzać na necie i wyszło, że nie. Ale przed chwilką sprawdziłam z normami , które miałam z poprzdeniej morfologii (sa takie w nawiasach czasem) i wszystko jest jednak w normie, więc sama nie wiem... Przy tym badaniu nie mam norm, tylko suche wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
Joanna, ja te czopki bralam. Naprawde pomagaly ale jak skonczyly sie, to na nowo wymioty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
ja wczoraj nic nie jadlam, a dzisiaj tylko obiad, ktory zwymiotowalam:( kiedy to sie skonczy? lekarka tylko powtarza ze czasami to sie utrzymuje do konca:( tak mnie mdli, a na 17 do lekarza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
bylismy na zakupach to musialam wyjsc ze sklepu bo mi sie slabo zrobilo:( tez tak macie? ciemno przed oczami, duszno i niedobrze:( a chlopak zostawiony sam nie kupil polowy rzeczy. i po lekarzu musimy jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
podnosze, i wracam wieczorkiem, po lekarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie spalam :P 2,5 godziny ;) Joanna jesli lekarz mowi, ze jest dobrze to sie nie martw ;) ja zawsze mialam podwyzszony hematokryt i czerwone krwinki i lekarz tez nic z tym nie robil i nic mi nie jest ;) Pysiulek faktycznie masz pecha do tych wymiotow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
hej dziewuszki:) mozna sie przylaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Pysiulek, współczuję.. Ja idę na zwolnienie, już rozmawiałam z dyrektorką. :) Mam nadzieję, że moje wymioty skończą się w 12 tc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
6:) wiem dopiero od tygodnia wiec jeszcze nie do konca dotarlo do glowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamciaJ to gratulacje :) niedlugo do Was dotrze :) dlugo sie staraliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
udalo nam sie za pierwszym razem wiec...chyba jeszcze wiekszy szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamciaJ, Black Rossa, wyglada na to ze jestesmy w podobnym stadium :) Na ktorego wrzesnia macie termin? Ja tez jeszcze nie mam mdlosci ani wymiotow(oprocz pojedynczego epizodu z karma dla psa w sobote, ale tylko mnie podbilo) Spac za to moglabym 24/7 :) i wkurza mnie absolutnie wszystko!!!!! A najbardziej kierowcy na drogach :P Joanna, dbaj o siebie kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamciaJ i Plotka - ja sobie policzylam, to mi wypada mniej wiecej 24/25 września. Cieszę się, że jesteście w tym samym momencie :) Też mam mnóstwo wątpliwości i boję się, aby wszystko było jak należy. Jutro wieczorem idę do Gina. Współczuję Tym, które mają wymioty. Ja jeszcze na szczęście wolna jestem. Właśnie wróciłam z miasta z herbatki z kuzynką. Musiałam odsapnąć od domu :) Tylko w tramwaju wszyscy mi nieziemsko śmierdzieli. Zawsze jest zapach mega, ale nie zawsze jestem w stanie wyczuć kogoś z drugiego końca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
ja juz po lekarzu. nic przez msc nie przytylam. no i mam niestety podwyzszony cukier :( i znow musze zrobic test na glukoze ale teraz zamiast 50 mam 75 gr wypic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
jeju, Pysiulek, a czym to jest spowodowane, że nie przytyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
fuj:( na sama mysl o tym mi nie dobrze. to jest mega zamulajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
nie wiem kochana. ostatnio jakos nie mam apetytu. tzn tak dlugo spie ze zazwyczaj jem tylko obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×