Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

tak megan mozwlie ze to sa hormony:):) he no niestety bola tez tak mam ale nie duzo jeden czasem wyskoczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan witaj w klubie ze tak powiem :P Ja mam cale plecy i dekolt. Nie pomagaja zadne kremy, zele do mycia ani nawet Sudocrem ktory byl moim zbawieniem przed ciaza. Oczywiscie zadnych typowo tradzikowych preparatow nie stosuje. Probowalam nawet odkazac skore Octeniseptem, ale to na nic. Czytalam, ze to przypadlosc ciazowa ktora mija po porodzie i nic nie pomoze :( A ja wszystkie bluzki mam z dekoltami :( Juz nie wiem jak sie ubierac bo widze ze wszyscy zwracaja na to uwage. Czuje sie jak jakis brudas, jakbym nie dbala o siebie, a robie co mogge... Na twarzy niby nie wychodza, ale jak naloze jakis podklad i zrobie makijaz to od razu pelno syfow. I wez tu ladnie wygladaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie juz troche poddalam bo wiem, ze nic nie zrobie. Maz mowi, ze jestem w ciazy i musze przecierpiec. A jemu sie i tak podobam i nie zwraca uwagi na stan mojego dekoltu czy plecow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wlasnie cudownie ze mamy takich mezow moj mi nie pozwala pofarbowac wlosow bo twierdzi ze w ciazy nie mozna a jemu i tak sie podobam nawet z odrostami hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam odrosty na kilometr :P I maz udaje ze nie widzi :) Kochani sa, ze to wszystko z nami znosza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj w pracy do 22 wiec czekam z utesknieniem bo jestem w domku sama i caly dzien przed kompem:p a Ty co porabiasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze maz od czasu do czasu napisze smska ogladam "Na wspólnej" i po tym ide sie szybko wykapac bo pozniej len mnie dopadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie ciesze, ze moj maz pracuje w domku i mam go przy sobie zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa fajnie masz ze mezus z Toba w domku:) tez wspolna ogladam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Barwy szczescia a potem M jak milosc :) No ja sie tez bardzo ciesze, ze jest w domu bo czuje sie bezpieczniej. Jakby sie nie daj Boze cos stalo zawsze jest w poblizu i moze mi pomoc czy cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja właśnie jem grejfruta i wlazłam poczytać co się dzieje, bo Rafał pojechał na trening - wczesniej razem trenowaliśmy, teraz troszkę się dygam, więc wysyłam go samego.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i m jak milosc tez bede ogladac;p no ja mam nadzieje ze jak zaczne rodzic to nie bede sama w domu:/ a moj pracuje na 3 zmiany wiec masakra bede znerwicowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnej nocy Amefa :) Joanna a ile lat ten taniec towarzyski trenowaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Was to pocieszy, to też mam takie mega pryszczole, tylko że na twarzy... koszmar. Zawsze przed okresem wyskakiwał mi jeden bolący, dziś mam trzy. Schodzą trochę po takim sztyfcie zielono-pudrowym z Oriflame :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja 4, On rok, więc sobie teraz nadrabia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A słyszałyście, że jak siema problemy ze skórą to ponoć córa, bo odbiera mamie urodę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja mam czasem problemu ze spacją,więc jeśli gdzies brakuje odstępu, to nie robie tego z premedytacją.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa to jest nas wiecej z tym prblemem ja mam tylko plecy a to sie da jakos ukryc gorzej z twarza;/ Joanna moja siostra jadla tony slodkiego i to niby tez na dziewczynke a urodzila chlopca :) rozne opowiesci sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziesz z nami jakos czas Ci umilimy :) do tego zajmiesz sie soba dobra ksiazka, jakies cwiczenia ciazowe, lekkie porzadki w domku, odwiedzinki kolezanek, spacerek dasz rade szybko Ci minie:) nie zamartwiaj sie kochaniutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×