Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

No wlasnie dlatego ja podchodze do garnka co dwie godziny :P I jeszcze w miedzyczasie jakas zagryzka musi byc :P Ciekawa jestem, jaka pogoda bedzie na przelomie sierpnia i wrzesnia. Pamietam, ze w zeszlym roku bylo bardzo goraco... I sie zastanawiam, co kupic dziecku na wyjscie ze szpitala? Chce jakies ladne ubranko i zostawic sobie na pamiatke :) Orientujecie sie, czy jak jest goraco, np kolo 30 stopni, to jak sie ubiera takiego noworodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa nie mam pojecia jak sie ubiera ale do tego czasu wszystkiego sie dowiemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan mam nadzieje :P Zebym nie zagotowala dziecka albo nie zaziebila zanim dojade do domu :P Juz kupilismy takiego pajacyka cieplego puchatego. Jak sie dowiedzielismy o ciazy ;) Ale teraz mysle, ze na pewno bedzie za cieply :P Pewnie sie na jesien przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slyszalam, ze ubiera sie jedna warstwe wiecej niz sobie. Ale to sie tyczy spacerow itp. A co z wyjsciem ze szpitala? Czy nakrywac nosidelko kocem jak bedzie cieplo? Nie mam pojecia:P mam nadzieje na taka pogode, zebym zdarzyla zaliczyc kilka spacerow przed zima :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam ani jednej kupionej rzeczy ale maz mi obiecal ze jak sie dowiemy kto tam jest to od lekarza prosto do sklepu pojedziemy :) nie moge sie doczekac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zeszlym roky bylo dlugo cieplo i ja mam taka nadzieje ze zaliczymy spacerki:) w ogole marzy mi sie 21 sierpin na porod bo mamy rocznice slubu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi maz obiecal, ze po tej wizycie cos kupimy :) Narazie mamy tylko ten kombinezon i spiochy od mamy. Za wiele tez nie kupimy, bo mam trzy kartony ubran od siostry. Najwyzej pokupie na dalsze miesiace, bo nie odmowie sobie przyjemnosci zakupow malutkich ubranek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan a na kiedy masz termin wg usg albo lekarza? Mi sie tez marzy porod na koniec sierpnia :P Byle po 37 tygodniu jak mi lekarz powiedzial :) Lepiej chyba o tydzien wczesniej urodzic, niz przenosic bo potem moze byc ciezko zwlaszcza w upaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti surowych ani pol surowych nie mozna a ta swojska to jaka bo ja kielbas nie jadam za wiele:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, ja wczoraj zjadłam kabanosa Tarczyńskiego, bo myślałam, ze się uduszę jak nie zjem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na 3 wrzesnia wedlug poloznej. Wedlug mnie to na 6 wrzesnia, bo wiem ze owulacja byla pozniej. A wedlug ostatniego usg na 2 wrzesnia :P Ale nadzieja jest, ze w sierpniu urodze :P Moze jak bedzie goraco to sie nam przyspieszy. Z reszta ja zamierzam skorzystac z naturalnych sposobow na przyspieszenie, ale za zgoda lekarza oczywiscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa to praktycznie te same terminy mamy:) ciekawe ktora z nas pierwsza na odstrzal pojdzie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sadzicie o naturalnych sposobach przyspieszenia porodu? Masaz piersi, seks, wiesiolek albo inne ziolka? Warto probowac, czy czekac az organizm sam sie zbierze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra sprzatala i uprawiala seks bo juz uklac sie z tym gigantycznym brzuchem nie mogla i twierdzi ze pomoglo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Plotka pisala, ze jej maz mial staz na porodowce i kobiety, ktore czesto wspolzyly przed porodem mialy latwiejsze porody :P Ja sprobuje i Wam powiem, czy dzialalo:P Chociaz porownania nie bede miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa, to ja pisałam i nadal się tego trzymam :) Czytałam gdzieś, że jeszcze jest dobra herbata z liści malin, bo wtedy łatwiej się rodzi... Nie wiem czy będę piła, spróbuję metody nr jeden ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa, to ja pisałam i nadal się tego trzymam :) Czytałam gdzieś, że jeszcze jest dobra herbata z liści malin, bo wtedy łatwiej się rodzi... Nie wiem czy będę piła, spróbuję metody nr jeden ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa przepraszam za pomylke :) Mam taki zamiar wziac meza w obroty na dwa tygodnie przed terminem :P Oby mi sil starczylo, bo teraz sie szybko mecze hehe :) A jak bedzie brzuch wielki to niewiadomo jak nam pojdzie :P Wlasnie slyszalam tez o herbacie z lisci malin i o wiesiolku. Co do wiesiolka to moge potwierdzic. Bralam na poprawe sluzu i czulam skurcze macicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a mi tak plecy wywalilo mega duzymi syfami (przepraszam za okreslenie) ale sa nieraz takie bolace ze szok a w dodatku blizny mi zostaja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×