Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

to prawda Joanna kazda z nas zaliczyla po kolei przeziebienie ja w 8 tyg :/ ale udalo sie pokonac domowymi sposobami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ami znowu się przypałętało zapalenie.. Leki się skończyły, 2 dni i znowu to samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez przeziebiona bylam kolo 11 tygodnia i domowe sposoby mnie nie zaiodly choc przeziebienie zaliczam do lagodniejszych:)teraz na razie spokojjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
ja zlapalam straszny katar w 13 tygodniu, po konsultacji z lekarzem 2 razy musialam uzyc sprayu do nosa... tlumaczyl ze jak psikne do nosa przy takim katarze 1 raz to nie ma szans nic dotrzec do dzidziusia i lepiej w ten sposob sie kurowac niz czekac az sie rozloze calkiem i skoncze na antybiotykach... ale pewnie co lekarz to opinia;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
Witam:)gratulacje dla was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Wiecie na co mam ochotę? Nie zgadniecie! :P Na mortadelę albo na kaszankę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
no ja jestem 10 tydz....i tez w 6tyg lekko sie zaziebilam,lekarz zapisał Propolki....i powiem wam,ze pomogły.oczywiscie herbatka z cytrynka i mleczko z miodem było koniecznościa...:)Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
ja ostatnio lodami sie obżeram :)ale kaszanke tez bym wciagnęła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kurcze, zadziwiam siebie, bo ja nigdy nie lubiłam kaszanki :D Aż chyba pójdę do sklepu i poszukam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Na początku to też lody wcinałam, teraz tez bym zjadła,ale trochę jeszcze kaszlę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia ja tez lody moglabym jesc bez przerwy :P Troche jeszcze ograniczam, bo zimno i w ogole to z surowych jaj jest :( Joanna a wiesz z czego sie robi kaszanke? Ja jak sobie pomysle, to wszelka ochota mi przechodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
Joanna czy to nie Ty pisalas wczoraj o lososiu?:) a dzisiaj czytam o kaszance?:D chyba z deszczu pod rynne;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
wazne ze bejbiszonek lubi:D koniecznie lec za kaszanka:)ja dzis na zupke marchwiowa mam ochote:)moje dwa male łakomczuchy też uwielbiaja:)Córcia3latka,synek 2l:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
A na deser kaszka z malinami:)mmmmniam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja mam dziś gołąbki i jakąś zupkę - nie wiem jaką,jestem zwolniona z gotowania, bo Rafał przywozi. Bo kurcze, jak ja tylko sobie gotuje, to nie opłaca się robić np gołąbków czy kartaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Tusia, nie jadłam nigdy marchwiowej zupy -jak ją robisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
nic trudnego,ladnie rosołek gotujesz z warzywkami...na koniec wrzucasz potarta marchew:)pychotka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dodaję jeszcze odrobinę imbiru i miksuję, a potem juz na talerzu daję łyżkę jogurtu greckiego albo bałkańskiego, Pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Sprobuje, aleto na weekend, bo sama bym jadla ta zupe 3 dni :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie zjadla takiej zupy :P Za mocno mi sie kojarzy z papkami dla dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa, przyzwyczajaj się niedługo takie papki będą na porządku dziennym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecku bede robic, ale sama nie przelkne :P Nie wiem, czy bede potrafila sprobowac takiej zupki dla dziecka, zeby np sprawdzic czy nie za ciepla :P Jak tluste mleko pijecie? Kiedys czytalam, ze najzdrowsze jest 1,5% ale czy w ciazy jest tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije 1,5%, myślę że nie chodzi o to żeby było tłuste tylko o wapń i białko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
1.5%ez pije:Dt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja mam dziś zalatany dzień masakra. Dzisiaj na 15.30 mam USG prenatalne strasznie sie ciesze ale mam też obawy wiadomo. U mnie tez słoneczko świeci i jest dosyć ciepło. Witam szystkie nowe dziewczyny i życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
macie fajnie u mnie okropna pogoda ..strasznie wieje..no ja mykam w swiat garów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***************************** PRZYSZLE MAMUSIE******************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU p.KwiatPolny.............20.................22......... .........17.07.2012 Alcia28....................28.................20....... ............30.07.2012 przyszlamama1987.....25.................21............. ......30.07.2012 Igieleczka................21.................20........ ...........03.08.2012 Uspavanka...............27.................20.......... .........03.08.2012 Talusia....................20.................19....... ............10.08.2012 Izka.......................26.................20....... ............12.08.2012 Nietutejsza..............28.................18......... ..........13.08.2012 Unia77....................34.................18........ ...........15.08.2012 Doti .......................24.................18.............. .....17.08.2012 Moniq123.................27.................18......... ..........17.08.2012 Inflagranti................29.................18....... ............22.08.2012 Kinia1109.................27.................18........ ...........24.08.2012 Oliwia27l .................28 .................18...................24.08.2012 Marti884..................28.................18.......... .........27.08.2012 Danuti.....................24.................16...... .............28.08.2012 Maniusia89................23.................16.......... .........28.08.2012 MEGAN86..................25.................17 ...................01.09.2012 Kama.......................29.................17..... ..............02.09.2012 Amefa......................23.................17......... ..........03.09.2012 Nika0503..................22.................16.......... .........05.09.2012 Jo--anna...................26.................16......... ..........06.09.2012 Polcia91....................20................15......... ..........08.09.2012 MamciaJ...................26.................15.......... .........09.09.2012 Tala1011101190..........21.................16........ ..........09.09.2012 Dagusia82.................29.................16.......... .........10.09.2012 Wiewióreczka_...........24.................16........... .......11.09.2012 Malentka...................24.................15......... .........13.09.2012 Kaliwia......................24.................15....... ...........14.09.2012 Invictia.....................24.................14...... ............17.09.2012 Kasiulek91..................21.................14.... .............17.09.2012 Plotka.......................26.................14....... ...........19.09.2012 Tajeczka...................28.................14......... .........22.09.2012 BlackRosssa................27.................14..... ............22.09.2012 ******************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE***************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek..........20..............11.03.12.............. synek........Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
ja piję 3%, piłam 1,5%, to Rafał mi powiedział, że takie jest zdrowsze, bo tamte to są już popłuczyny po produkcji serów itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×