Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

no to wyszłam na zwyrodniałą i nieodpowiedzialną matkę. Oki kochane ja zmykam do domu potem się odezwę lub do juterka. Miłego wieczorku życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa kochana przecież nikt mnie nie uraził ja się nie obraziłam ani nic z tych rzeczy :) bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniową mama będę
witam was. mam pytanie do was odnośnie śluzu. Zauważyłam dzisiaj w siebie taki gesty przezroczysty, czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Wróciłam od lekarzy. 1. mam AZS - stąd moja wysypka 2. mam jakieś zapalenie miejsc intymnych. Tylko leki mi wwalili na chybił trafił,znowu. Nie wiem czy nie poczekać do 17 kwietnia na wizytę u mojego lekarza aby zrobić posiew.. Mogę zjeść boczek wędzony? Podsmażę go na patelni. Na kopytka chcę rzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna pewnie, ze mozesz jak usmazysz :) Smacznego! Co Ci dali na to AZS? A z tym zapaleniem to bralabym na Twoim miejscu zapisane leki. Do wizyty sporo czasu a lepiej zeby sie to nie rozwinelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Jakies kremy dostałam, zakaz mycia naczyń. ja mam tylko na dłoniach. Co do zapalenia,m właśnie jeszcze nie wykupowałam recepty i nie wiem co zrobić. Bo jak leki nie trafione to i tak się rozwinie.. Ostatnio przecież nie trafił, skoro nadal coś tam nie gra. A póki nie zrobię posiewy to mi nie powiedzą co to za bakterie. Tylko czy są czy ich nie ma. Tzn nie bakterie, a ponoć drożdże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A na zapalenie dostałam Pimafucin, Pimafucort i płyn Plivafem. I nie wiem co robić, bo niby to jakaś stówa wyjdzie, alemoże się okazać , że bez sensu, bo to nie to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakbys zrobila sobie ten posiew prywatnie i z wynikiem poszla do lekarza? Na wynik sie chyba dlugo nie czeka i drogie tez nie jest to badanie. Infekcje pochwy moga byc naprawde grozne w ciazy :( Lepiej dzialac szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Hehe, zawsze to jakis argument :P Jutro zadzwonie, sie zarejestruje, moze sie uda na ten sam dzien. A jak nie, to na wtorek, bo w pon nie ma lekarza. Zwariuje.. sypie sie strasznie w tej ciazy. Jeszcze ten dentysta. Normalnie sie rozpadam :P Ale za to lekarz dzis powiedzial, ze pieknie nosze ciaze, pierwsza liga. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
"Ze względu na teoretyczne ryzyko, iż leki do stosowania miejscowego zawierające neomycynę mogą wywierać ototoksyczne działanie na płód u kobiet w ciąży leku nie należy stosować na rozległe powierzchnie skóry ani przez długi okres czasu". Hmm, tylko jakie to duże powierzchnie i długi okres czasu... A mi lekarz kazał na noc się tym smarować aż do porodu.. Weź tu ufaj lekarzom..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Mam doła. czemu ja nie mogę normalnie przechodzić ciaży????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna, Nie martw sie, nie jestes sama :) Ty masz ciagle zapalenia, a mnie nn stom puchna kostki i nogi tak bola ze niekiedy kuleje :) Przezyjemy! Te nasze dzieciaczki sa warte kazdej meczarni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
non stop mialo byc :P A JA ZNOW JESTEM CZARNA!!! :) :) :) :) :) ALEZ MI TO HUMOR POPRAWILO.!KUPILAM WCZORAJ TAKA PIANKE KOLORYZUJACA I POSTANOWILAM JESZCZE RAZ POMALOWAC WLOSY I TYM RAZEM CHWYCILO :) ZNOW JESTEM SOBA :) BYLAM WCZORAJ NA REGULACJI I HENNIE BRWI A POZNIEJ WLOSY. SUPER SIE CZUJE! Dzisiaj po pracy wybieram sie na mani i pedicure :) Bede "piekna" na jutrzejszy powrot meza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Oczywiście, że warte, ale to nienormalne aby mieć jednocześnie: zapalenie skóry zapalenie pochwy zapalenie dziąseł Kurcze, naprawde dbam o siebie.. Już nie wiem za co się brać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna a ja mam okropny tradzik, nadcisnienie, za duzo przybieram na wadze i mam super-zgage :) Kazda z nas ma jakies dolegliwosci niestety... Na to zapalenie skory moze wystarczy jak zmienisz kosmetyki na cos typu Oilatum? Poza tym na ulotce napisali "teoretyczne ryzyko"... Lekarz chyba wie, co robi? Zaczekaj najwyzej az zrobisz ten posiew i skonsultuj jeszcze raz :) Plotka to ale laska bedziesz :) Maz nie oderwie rak od Ciebie:P Ja sobie ledwie obetne paznokcie u nog... O malowaniu nie ma mowy. I tak robie jedna stope, a na drugi dzien druga bo jak sie za dlugo wyginam to sie mecze i brzuszek boli. A mam taki wielki opor przed tym, zeby ktos dotykal moich stop... Tobie to nie przeszkadza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Amefa, fat. :) Ale zgage czy tradzik to tu co druga ma, nie slyszalam aby ktoras miala zapalenie pochwy czy AZS :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna, ja miałam. Dostałam Pimafucin w globulkach i chyba przeszło. Tez mi było głupio bo przeciez utrzzymuje higienę itd. a lekarz powiedział ze grzybice to barszo częsta przypadłość ciężarnych i faktycznie jak podpytywałam moje koleżanki to każda miała, takze nie jesteś sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A badał Cie lekarz czy też dał na chybił trafił?:P Nie bałaś się brać pimafucinu? Mi tez to zapisał, ale w aptece powiedzieli, że tego nie można w ciązy.. A w domu mam tę maść. I ten płyn plivafem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisał mi to ginekolog, ja to miałam w globulkach, wyszłam z założenia że lekarz wie co robi a poza tym na większości leków i ziołach napisane jest że kobiety w ciązy nie powinny tego przyjmować, nawet na mięcie czy melisie a infekcja może być gorsza w skutkach. A te globulki to był antybiotyk działajacy miejscowo więc może nie przenikał do krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o znalazłam że nie stwierdzono szkodliwego działania leku na płód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Hmm, no nic, pójdę na ten posiew, zobaczymy co tam siedzi. Ja tez brałam ostatnio Nystatynę, ale niewiele pomogła.. I teraz dostałam Pimafukort, Pimafucin i żel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniową mamą będę
dziewczyny jestem w 13 tygodniu i już drugi raz zauważyłam że leci mi taki przezroczysty śluz, wygląda jak płodny. Czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wiem, to powiem
Joanna, pimafucin jest powszechnie stosowanym lekiem w ciąży, więc naprawdę nie masz się czego obawiać. Bez względu na to co Ci wyjdzie w posiewie, jeśli tylko będą jakieś zmiany o charakterze grzybiczym, to na 100% dostaniesz pimafucin, ponieważ w ciąży niczego innego się nie stosuje. I lepiej nie zwlekaj ze stosowaniem, bo nieleczone zapalenie będzie postępowało i będzie jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no najlepiej jak nie działają te antybiotyki to po co je przyjmować, zrobisz posiew, antybiogram i sprawa bedzie jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No ja przytoczyłam fragment z ulotki na poprzedniej stronie. "Ze względu na teoretyczne ryzyko, iż leki do stosowania miejscowego zawierające neomycynę mogą wywierać ototoksyczne działanie na płód u kobiet w ciąży leku nie należy stosować na rozległe powierzchnie skóry ani przez długi okres czasu". Ale ja pisze o kremie, właśnie słyszałam, że globulki są czesto zalecane, i tez je mam w recepcie, jutro wykupię. Co do przezroczystego śluzu, nie wiem, ja mam biały, ale jak widzisz ja mam zapelenie. Sądzę, że bezbarwny jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Wiesz, nie chcę przyjmowac kolejnego leku w ciemno.. Już Nystatynę brałam. Więc moze zaczekam do tego wtorku, poki co będę się podmywac tym żelem, co mi zapisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniową mamą będę
Joanna mi lekarka przypisywala w 1 ciąży właśnie na zapalenie natamycyne, nie zaszkodziło to mojemu dziecku, bardziej może zaszkodzić ta infekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×