Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość jak wiem, to powiem
globulki pimafucin i krem pimafucin mają identyczny skład, więc spokojnie można stosować i jedno i drugie. to ma działanie tylko miejscowe, nie wchłania się, nie trafia do krwi, więc dziecku nie zaszkodzi. a ulotką się tak bardzo nie przejmuj, bo na każdym jednym leku jest napisane, że w ciąży nie wskazane. zaufaj lekarzowi, na pewno wie co robi. a wszelkie stany zapalne są dużo bardziej niebezpieczne dla maluszka niż pimafucin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A w encyklopedii leków o tym kremie: Istnieje prawdopodobieństwo, że preparat oddziałuje na płód. Nie wolno stosować leku w okresie ciąży. Nie wiadomo czy lek przenika do mleka matki, należy zatem zasięgnąć opinii lekarza w razie zamiaru stosowania leku w okresie karmienia dziecka piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ok,posłucham waszych rad,dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Idę spać, jakis zakręcony dziś dzień. :P Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja dzis musiałam być wcześniej w pracy - masakra. Zaczynam się martwić bo moje maleństwo od dwóch dni nie kopie, mam nadzieję że wszystko jest ok. Dziewczyny jak u was ze spaniem w nocy? Bo u mnie coraz gorzej nie dość że mogę spać tylko na lewym boku bo mnie boli podbrzusze i prawy jajnik to jeszcze ciągle się budze, a dodam że w dzień wcale nie śpie bo pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Alcia wspolczuje :( Pewnie nie jest Ci latwo pracowac przy takim zmeczeniu... Masz poduszke do spania na boku? Moze jakbys sie przytulila do niej, to lepiej by sie spalo? Slyszalam kiedys, ze Dzidzia ma tyle cm, co kreska na brzuchu. To prawda, czy mit? Moja kreska ma 12-13cm, co by sie teoretycznie zgadzalo z wielkoscia dziecka, ale zmierzylam ja pierwszy raz wiec nie wiem czy rosnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa a ja nie widzę kreski u siebie na brzuchu haha. A jeśli chodzi o tą poduszkę to właśnie jej szukam na allegro dzięki za podpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia mysle, ze taka bedzie idealna :) I dlugo Ci posluzy, bo jeszcze do karmienia i dziecko mozesz w niej posadzic :) Ja mam zwykly dlugi prostakat, bo kupilam w lidlu na dlugo przed ciaza :) I wciaz sie dobrze sprawdza. Chcialam kupic takiego "rogala", ale stwierdzilam, ze nie ma sensu skoro mam taka poduszke tylko prosta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa ja tez nie mam kreski na brzuchu wiec mam nadzieje ze mała istnieje:):) ciekawe czy mi sie jeszcze zrobi czy w ogole nie bede miec. Alcia tez myslalam o jakiejs poduszce bo coraz niewygodniej mi sie sypia, wczoraj blam w sklepie dzieciecym i widzialam tez takie wkładki do wanienek dla noworodków z gąbki, profilowane w cenie ok. 11 zł wiec taniutki, -myślę ze się przyda podczas tych pierwszych kąpieli. Mnie też ostatnio mała mniej kopała też się wystraszyłam, ale z tego co czytałam na początku, kiedy te kopniaki nie są jeszze az tak silne mozemy nie odczuwac ruchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Hej dziewczyny. dzisiaj mam przegląd dentystyczny. Leczenie w poniedziałek. dzisiaj tez idę do lekarza po wymaz, z tym wymazem na posiew. Na wyniki czeka się 4 dni, więc nie wiem czy brać coś teraz w ciemno czy czekac na wynik.. Nie swędzi tak mocno, ale jednak to odczuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja po tym wymazie zdecydowanie coś bym wzięła. Po pierwsze ty się meczysz a po drugie takie nieleczone stany zapalne mogą być neibezpieczne dla maluszka.ja też na początku ciązy miałam co rusz jakies stany zapalne i jak czekalam na wymaz leakrz kazal mi juz wziac nystatyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***************************** PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) p.KwiatPolny..20.........24..........17.07.2012.......córcia 70 % Alcia28.... .....28.........22........ .30.07.2012.......synek/córcia przyszlamama.25.........22..........30.07.2012 Izka..............26........21.... .... 12.08.2012.......córeczka Unia77...........34.........20....... .15.08.2012 Doti ..............24........20.........17.08.2012...córcia 99% Marti884.........28.........19.........27.08.2012........ Córcia Maja KAJKA30..........30.........17.........30.08.2012 MEGAN86.........25.........18 ........01.09.2012.....synek/ ??? Amefa.............23.........18.........03.09.2012....... Córka/Syn (?) Jo--anna...........26.........16....... 06.09.2012..............córcia/? MamciaJ...........26........ 16........09.09.2012 Malentka...........24.........15....... 13.09.2012 Invictia.............24.........15...... .17.09.2012 Plotka..............26.........15........19.09.2012...... .......corcia /? BlackRosssa........27........15..... ...22.09.2012...........córcia/80% Ulci.................26.........14........25.09.2012 Tusia 21............23.........11........20.10.2012..............c órcia/? **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE*************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek..........20..............11.03.12.............. synek........Lukasz No. Jeszcze 16 tygodni i Maleństwo będzie z nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ok, to poproszejuż dziś o receptę :) Nystatyna chyba najbezpieczniejsza, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
To jednak tę krótką kopiujemy??? ***************************** PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) p.KwiatPolny..20.........24..........17.07.2012.......có rcia 70 % Alcia28.... .....28.........22........ .30.07.2012.......synek/córcia przyszlamama.25.........22..........30.07.2012 Izka..............26........21.... .... 12.08.2012.......córeczka Unia77...........34.........20....... .15.08.2012 Doti ..............24........20.........17.08.2012...córcia 99% Marti884.........28.........19.........27.08.2012........ Córcia Maja KAJKA30..........30.........17.........30.08.2012 MEGAN86.........25.........18 ........01.09.2012.....synek/ ??? Amefa.............23.........18.........03.09.2012....... Córka/Syn (?) Jo--anna...........26.........18....... 06.09.2012........synek/? MamciaJ...........26........ 16........09.09.2012 Malentka...........24.........15....... 13.09.2012 Invictia.............24.........15...... .17.09.2012 Plotka..............26.........15........19.09.2012...... .......corcia /? BlackRosssa........27........15..... ...22.09.2012...........córcia/80% Ulci.................26.........14........25.09.2012 Tusia 21............23.........11........20.10.2012..............c órcia/? **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE*************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek..........20..............11.03.12.............. synek........Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia ta poducha jest swietna na pewno bedzie Ci sie lepiej z nia spac :) Joanna wez jakies leki juz bo to rzeczywiscie stany zapalne jednak....to nie jest zbyt bezpieczne lepiej szybko dzialac... No wlasnie...co w koncu z ta tabelka? a jak kobietki ktore maja mniej czasu i rzadko tu bywaja poobrazaja sie na nas? przeciez tabelka dlugoscia chyba nikomu nie przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz mowil, ze jak najbardziej w ciazy mozna ja stosowac bo dziala tylko miejscowo wiec prze dociera do maluszka, na ulotce pisze zeby raczej nie stosowac w ciazy, ale na kazdym leku tak pisze, czytalam na roznych forach i mnostwo osob ja stosuje, ja musialam ja stosowac dluzszy czas bo jest slabszym antybiotykiem ale w koncu zwalczyla infekcje. Powiedzial mi tylko moj lek, zebym po kazdym basenie brala i globulke, tak zapobiegaczo- moje pH waha sie 5-7:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamuski! :) dzis mam przyplyw energii zjadlam wlasnie sniadanko i biore sie za mycie okien :) no wlasnie co z ta tabelka bo predzej jak sie dziewczyny wypowiadaly to nie wszystkie sie zgodzily na skrocenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Nie, chyba długa miała być. :) No to pójdę na ten wymaz, posiew, do lekarza, po leki, do apteki i cos tam będę brała w oczekiwaniu na wyniki :) Ja wlasnie czytalam, ze infekcje sa niegrozne w ciazy, bo ten czop sluzowy itd. Kurcze, wystraszylam sie. I tak i tak lecxzyc trzeba ale wiecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi by było przykro gdybyscie mnie usunęły z listy,a nie ktore dziewczyny poprostu czasu nie maja zeby codziennie pisac,mysle ze to nie powinno przeszkadzac,ze lista jest dłuzsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti pewnie,ze istnieje :P Pewnie nie chce zeby mamusia wiedziala jaka jest duza i nie robi Ci kreski :P Niektore kobiety w ogole tej kreski nie maja przez cala ciaze. A rozne sa zabobony:P Wlasnie co do kopniaczkow to taki mocniejszy czuje tylko kilka razy dziennie, a czasem wcale tego nie zarejstruje. Pewnie dopiero jak dziecko zacznie solidnie kopac to bedziemy czuly caly dzien :) Joanna wlasnie lekkie infekcje moze nie sa az tak grozne, ale jakbys zlapala grzybice, albo zapalenie pochwy to juz nie ma zartow... Dlatego lepiej leczyc takie mniejsze infekcje niz czekac az sie rozwina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Ja też uważam, że po wymazie lepiej zacząć działać. Na ewentualną zmianę leku będzie czas, a już coś tam się zadzieje i złagodzi. :) Alcia - współczuję bezsenności. Ja tylko z zasypianiem trochę się męczę, bo mam gonitwę myśli. O tej poduszce też myślałam. :) Pewnie kupię za niedługo. Wczoraj robiłam kontrolną morfologię i mocz. Morfologia idealna. Mocz w zasadzie też dobry. Ostatnio miałam bardzo liczne bakterie, a teraz wyszły nieliczne :) A i tak przez ostatnie 3 dni zjadam Urosept, bo u mnie łatwo o stan zapalny i jak tylko poczuję "przewianie" to mam brać :) Sikam przez to jak opętana. Nie dość, ze i tak sikałam 3 razy w nocy... Dziś wstawałam 5 razy... Brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Dzięki, idę w rejs. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dziewczyny, tez teraz zaczelyscie czesciej latac do toalety?? Na poczatku ciązy tak mialam, caly czas sikac mi sie chcialo, ale to przez hoirmony bylo. A teraz? juz tak do konca bedzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 16 tygodniu i sikam duzo czesciej niz wczesniej od 14 jakos;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti, podobno w drugim trymestrze następuje taka chwila, kiedy macica się unosi i pęcherz nie jest uciskany. Hormony też mniej wpływają i oto ma nadejść złota chwila mniejszej częstości siusiania. Ale w trzecim trymestrze dzidzia większa i znów wracamy do punktu wyjścia :) Tyle, że pewnie jak się dzidzia niefortunnie ułoży, to siku się chce i chce. Dziś kończy mi się 15 tydzień, a sikam tak samo często, nawet w dzień więcej niż wcześniej... Także znowu, to co napisali odnosi się to jakiejś tam liczby kobiet, a ja chyba zostałam pominięta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja jestem w 22 tyg w nocy sikam 3 razy a w dzień to co 1-1,5 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×