Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

No jeszcze sie nigdy nie zdarzylo zebym to ja(ze swoim 7 godzinna roznica czasu) byla tutaj jako pierwsza od dnia poprzedniego :) Widze, ze kazda z was odpowiednio korzysta z dlugiego weekendu :D Tak trzymac! Joanna, cos dawno cie nie bylo!!!!! Odezwij sie :) Zycze wam wszystkim milego dnia 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z mężem z wycieczki do Ogrodu Botanicznego. Coś niesamowitego. Padłam ze zmęczenia, ale warto było. Ta zieleń, śpiew ptaków i kwitnące drzewa - prawdziwy relaks. :) Spotkałam kilka spacerujących "ciężaróweczek". NIe tylko my wpadliśmy na ten pomysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRossa, ogrod botaniczny to doskonale miejsce na spacery :) Ja oczywiscie gnije w pracy wiec nie ma sie czym zachwycac :P Ale... Musze sie wam pochwalic... Wczoraj po raz pierwszy baaaaardzo wyraznie czulam figle swojego synka :) To bylo niesamowite!!! Piekne ruchy :) Plywal tam jak szalony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Plotko "pływaczka" :) i jednocześnie współczuję gnicia w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka ogromne gratulacje! Nareszcie Filipek sie do Ciebie odezwal :) Ja dzisiaj na grillu u rodzinki bylam :) Zjadlam pol kielbasy i oczywiscie mi "lezy" na zoladku, ale co tam :P Wszyscy mi ciagla mowia, ze bede miala dziewczynke, bo jem slodkie i cera mi sie popsula... Te zabobony :P Tlumacze, ze chlopak a oni swoje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa, Ja mam to samo! :) Wyglada na to ze nasze chlopaki beda poprostu wyjatkowe i juz :D Dla mnie mieso moze nie istniec. Najchetniej jadlabym tylko slodkie. Zawsze wybiore nalesnika z serem zamiast schabowego hahaha! A tu facet! Ku zdziwieniu wszystkich dookola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka moja kuzynka sie upiera, bo ona tez miala miec synka. Do samego porodu usg pokazywalo ze niby synek, a urodzila dziewczynke :) I teraz mi wmawia, ze u mnie bedzie podobnie hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Majóweczki :) Dziś wreszcie odetchnęłam z ulgą. Mąż rano wychodząc do pracy otworzył okienko i obudził mnie świeżutki poranek :) Dobrze, że pogoda się przeplata :) Zapomniałam Wam napisać. Wczoraj zamówiliśmy wanienkę i parę gadżetów do kąpieli. Zobaczymy kiedy przyślą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-annnna
Hej dziewczyny, zagladam tu czasami do Was. :) Mam pytanie. dzisiaj na 19.30 jestem umowiona na usg - kolejne. Bo na polowkowym nie zbadano buzki dziecka - oczodolow, kosci czaszki, wargi i podniebienia. I tak sie zastanawiam czy jest sens to badanie powtarzac tylko po to aby uwidocznic te elementy. Co wy byscie zrobily? Pojechaly dzisiaj (40 km) czy zaczekaly do kolejnego usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa u mnie to samo :P Jak poczulam to dzisiejsze powietrze to az chce sie zyc :) Joanna jedz na to usg i sie nie zastanawiaj. 40km to jest zadna odleglosc. Ja jezdze tyle do lekarza co trzy tygodnie... Daj znac jak dzidzia ;) Mnie od wczoraj kluje po bokach pepka. Troche nawet zebra mnie bola :( Dzidzia robi sobie miejsce? Mialyscie podobne bole? Ja twierdze, ze sie miejsce na dzieciaczka robi a moj maz troche to przezywa :P Dzisiaj mi nie pozwala obiadu gotowac i kaze siedziec caly dzien i odpoczywac, zeby mnie nie bolalo hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa -ja mam tak samo. Dziecięcie się rozpycha i chyba tak to się odczuwa. Ja dziś czuję podobnie około 1 cm poniżej pępka (raz po prawej, raz po lewej), a jak się położę na boku to albo ciągnie, albo gniecie. :) Mi siedzenie średnio wychodzi, bo niewygodnie. Zaraz zabieram się za delikatne porządki, żeby troszkę się poruszać :) Mi to pomaga. Jo---anna- ja bym też pojechała. Jak masz możliwość to czemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-annnna
no wlasnie nie wiem, dla mnie te 40 kilometrow to daleko, wolalabym chyba poczekac do nastepnego usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metada
znowu podszywy. To znikam, pa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak - jeżeli spędza Ci to sen z powiek, to pojechałabym. Jeżeli wytrzymasz do następnego usg, to może rzeczywiście tłuc się 40 km nie ma sensu. Swoją drogą jaką masz pewność,że tym razem dzidzia ułoży się jak należy. A kiedy masz następne USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metada
Dopiero za 6 tygodni. Nie wiem czy sie ulozy, o plec mi nie chodzi a o zbadanie tej twarzoczaszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 km to jest pol godziny drogi ;) Chociaz w tym upale to roznie bywa w podrozy :/ BlackRosssa musze powiedziec mezowi, ze inne kobiety tez tak maja to moze go to troche uspokoi :) Bo wczoraj robilam mieso na obiad i potem bylismy na grillu i maz stwierdzil, ze sie przemeczam i dlatego mnie boli :P Dobrze, ze sie o mnie martwi ale czasem troszke przesadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metada
a moze dziecko w ogole ma jakas wade tej twarzoczaszki, ze nic mi lekarz wczesniej nie mowil, moze bylo cos widac a on nie chcial mnie stresowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby byla jakas wada to lekarz ma obowiazek powiedziec Ci o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metada
obowiazek? wez nie zartuj, lekarze maja w nosie swoje obowiazki, na pewno by mi nie powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma teraz takiego czegos ze lekarz nie mowi o tym jego obowiazkiem jest ciebie o tym poinformowac a ty Joanna nie wmawiaj sobie juz tylko jedz i bedziesz spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metada
jasne, nie wmawiaj sobie, fajnie ci sie tak gada bo nie masz takich problemow moze wczuj sie w moja sytuacje, to ci bedzie latwiej zrozumiec ze mam z tym wielki stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metada
w ogole jak czytam, te wasze historie top plakac mi sie chce, juz nawet nie chce tych waszych zdjec brzuszkow ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti ale fajny! :) Z dnia na dzien nasze brzuszki sie coraz bardziej okragle robia :) Mi sie nie wydaje, zebys miala nisko :) Moze jestes wyzsza i to dlatego? Ja mam 161cm, wiec mam krotszy tulow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja mam 163 wiec nie o wiele wieceij..ale ponic kazda ciaz inna wiec tak musi byc...rusza sie malutki dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metada
ależ jestescie wredne, normalnie az sie poplakalam teraz po co to robicie? zeby mi pokazac ze jestescie lepsze bo wasze ciaze sa bez problemowe? wielkie dzieki, odechciewa mi sie tu zagladac czesc, milego dnia dla was wspaniale mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×