Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

na ciązowym? :D aha ogolnie powiem wam dziewczyny ze ostatnio jakos troche mi przeszla tesknota i smutek i zostala sama zlosc na tego dupka, wiec mniej placze ale wkurwia mnie on jak nikt inny. za przeproszeniem ;/ nie obrazcie sie ale inaczej sie nie da okreslic tego. a ogolnie nawet leci, bylam na usg w pon plec nie potwierdzona :D male podkurczylo udka pod brzuszek jakby do kucek i zadowolone, wszystko sie schowalo :D ten moj urwis maly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziekuje badzo jeszcze raz:*:):) moge byc i Maltenka heeh ciasteczko :P:P Joanna zagladaj do Nas moze jednak sie przeniesiemy na jakies prywatne forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh i po tym calym syfie
topik upada, a szkodaaaa.... Joanna, a czy nie mozesz se zaczernic nicku najlepiej dalej niech bedzie joanna plus cos tam, zeby Ciebie latwo kontaktowac i jak sie zaczernisz to daj swoje aktualne zdjecie, my znamy Twoje cialo, Twoj profil i Cie rozpoznamy. Moze to ukroci Twe podszywy, ta osoba co to robi jest po prostu paskudna. Topik byl taki fajny, Ty wlasnie czesto go nakrecalas mimo swych irracjonalnych pytan. Mnie tez denerowalas, ale wolalam jak bylas niz jak Cie nie ma i topik upada, bo dziewczyny przestaly pisac po tej awanturze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejcia dziewczynki widze ze tu juz naprawde nie ma co pisac bo tylko czlowiek sie nie potrzebnie denerwuje i zastatnawia soe czy zaraz nie zostanie obsypany wyzwiskami:( Amefa słonce ty sie tak nie stresuj bo Jasiu tez to czuje i zaczyna sie denerwowoac ty mamuska powinnas chodzic usmiechnieta a nie:) jak tam mija dzionek po dlugim weekendzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti ja sie tym nie stresuje ;) Jestem tylko delikatnie mowiac "zdziwiona", ze ktos w taki sposob wykorzystuje czyjas zyczliwosc ;/ Ludzie robia sobie zarty, a jak ktos pisze potem z prawdziwym problemem to nie znajdzie pomocy... Ta osoba moze byc z siebie dumna, bo dzieki niej wiele osob przestalo sie odzywac. Pierwszy raz sie w ogole z czyms takim spotkalam... Sa inne tematy, na ktorych udzielam sie od dluzszego czasu i nigdy nikt nie prowokowal tegu typu sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. No mnie też powoli zaczyna irytować ta sytuacja. Czasem, aż nie chce się pisać. Z jednej strony nie wolno się przejmować, ale z dlaczego ktoś ma nas obrażać i robić z nas idiotki. Tęż myślałam o jakimś prywatnym forum, ale tutaj jesteście Wy... Nie chce mi się poznawać innych dziewczyn, bo bardzo Was polubiłam. W nocy przeszła burza. Normalnie uwielbiam burzę, a jakoś się w nocy przestraszyłam. Dziecinka też się wystraszyła, bo była niespokojna. Strasznie huczało. Ale się odświeżyło i cudowny zapach nocy i ozony wynagrodził mi hałas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo ludzie wredni istnieja na tym swiecie i niestety nic z tym nie mzona zrobic a my piszmy dalej dzielmy sie swoimi przezyciami wiesciami i wogole nie zakanczajmy tego kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pisałam jestem w moim rodzinnym miasteczku. Z mężem mieszkam w wielkim mieście. Byłam właśnie na zakupach i wiecie co... wszyscy gapili się na mój brzuch. Zapomniałam juz jako to jest być "nieanonimowym". Duzo ludzi zna się z widzenia. Oni się gapili i uśmiechali, a ja czułam się skrępowana. :) W dużym mieście ludzie olewają innych. A tu... To bardzo miłe, ale jednak dość krępujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dziewczyny po dluzszej przerwie... chcialam powiedziec ze jestem z Wam,i codziennie tu zagladam ale przez ta cala sytuacje jakos sie nie moge zmobilizowac zeby pisac jestem poirytowana ze ktos popsuł tak fajne forum i wszystkim sie jakos odechcialo udzielac... u mnie wszystko dobrze synek wariuje:) wybralismy wkoncu imie DAWID :) moj mezus mial wolne od soboty wiec spedzilismy ze soba duzo czasu, pogoda dopisala nawet sie mocno opakilam ale brzusio byl zakryty:) codziennie mielismy gosci na grilla wiec bylo naprawde wesolo:) dzis u nas tez byla burza i dobrze ze mocno popadalo bo odrazu rzeskie powietrze sie zrobilo pozdrawiam Was serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze jakos sie pouklada i nasz watek nie "umrze" ;) U nas tez w nocy burza. Musialam spac z zamknietym oknem i strasznie duszno bylo w pokoju ;/ Jasiek tez byl niespokojny. Pewnie czul, ze ja sie boje i dlatego fikal :P Megan gratuluje sukcesu z imieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny zalozcie
sobie prywatny topik na fora.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Amefa:) aha macie sliczne brzuszki bo widzialm zdjecia rosniemy... rosniemy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruca ale sie tu porobilo. moze lepiej ze ja nie wiem o jaka afere chodzi :D Dziewczyny wiecie co, jakos tak mi się wkrecilo wczoraj ze sobie nie poradze sama z malenstwem :O:( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa dziekuje:) a Ty juz masz wybrane imie dla corci?:) byly dlugie negocjacie ale wkoncu doszlismy do porozumienia:p kurcze mam nadzieje ze bedzie z czasem tu tak samo zywo i wesolo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznański Kwiatku- lepiej nie pytaj o aferę, bo to było beznadziejne. Dobrze, że "zniknęło". I Kochana- nie wkręcaj się. Poradzisz sobie na pewno. Jesteś silna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan - my jeszcze nie potwierdziliśmy :) Idziemy 14-go maja. Ale imię dla córci juz jest - Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznanski kwiatu mysle, ze jak zobzczysz swoja kruszynke i wezmiesz ja w ramiona to bedziesz miala tyle sily i energii ze bedziesz mogla gory przenosic na pewno sobie poradzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa Monika bardzo ladnie moja siostra ma tak na imie:) ja w przyszly piatek ide zrobic badania glukoza juz mi nie dobrze na sama mysl :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Dziewczyny a co myslicie o wplywie usg na dziecko? Bo ja planowalam jeszcze raz isc prywatnie koncem maja, poczatkiem czerwca... Ale wczoraj ciocia mowi ze dla dziecka jest to strasznie nieprzyjemne... I sama juz nie wiem a chcialam wiedziec czy na pewno wszystko ok z nim no i moze ta plec by mi potwierdzil... Bo to badanie w pon na nfz to moze niecale 10 min mialam.. Na internecie sa sprzeczne opinie, a jak Wy uwazacie, moze cos wiecie na ten temat? Przepraszam, wiem ze chyba bylo cos o tym w naszym temacie, ale nie wiem kompletnie na ktorej stronie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznański Kwiatku - USG jest dla dziecka nieszkodliwe. To co nieprzyjemne, to doppler, czyli to, co umożliwia uwidocznić serduszko. Dziecko jest już na tyle duże, że odwraca główkę, albo całe ciałko kiedy mu to przeszkadza. Wiem, że nie robi się dopplera na początku ciąży, bo może to uszkodzić słuch dzieciątka, bo nie jest w stanie się odwrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, nie wiem. Piszą, że nie ma to żadnego wpływu. Lekarz mi też tak tłumaczył, ale jaka jest prawda, to sam dzidziuś wie. Mam wizytę 14-go maja u faceta, który głównie tym się zajmuje to mogę go podpytać jeszcze. Może za późno, ale z ciekawości zapytam jaka jest jego wiedza i opinia na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Kwiatku, na pewno USG nie jest szkodliwe:) A już na pewno nie robione z taką częstotliwością. Wizyty mam co miesiąc (ok 5 tygodni) i na każdej mam USG. Mnóstwo było badań dotyczących szkodliwości tego badania, ale jak widać do tej pory USG może jedynie pomóc a nie zaszkodzić. Pewnie, że nie ma co latać co tydzień, ale badanie wykonywane z takimi przerwami na pewno nie ma złego wpływu na maluszka, nie martw się :) A z wychowaniem i opieką też na pewno sobie poradzisz instynkt macierzyński da Ci tyle siły, że będziesz super mamą, każda z nas będzie :)) W nas- kobietach siła :))) Ktoś się pytał o wagę, mi na razie przybyło w porywach 0,5kg (20 tydzień)...troszkę mnie to martwi, chociaż dopóki lekarz nic na to nie mówi, to staram się bez sensu nie wkręcać w jakieś paranoje... Wczoraj poprawiłam sobie humor i powiększyłam moją ciążową garderobę o spodnie długie, krótki, sukienkę i krótkie ogrodniczki :) Tylko szkoda, że pogoda się popsuła choć z drugiej strony przyda się dzień, dwa wytchnienia od tego żaru z nieba ;-) Black Rosssska mam jeszcze pytanie dot. wózka. Wiesz może czy do spacerówki można dokupić np. dodatkowy color pack (czyli tę kolorową "wyściółkę" do spacerówki)? Czy to jest tak, że jeden color pack można kupić do jednego kompletu? Przy okazji weszłam do naszego Smyka żeby zapytać, ale u nas taka bida, że w ogóle wózków nie ma, hehe :) Ładne imiona dziewczyny (swoją drogą też mam siostrę Monikę :)) My zmieniliśmy imię i zamiast Konrada będzie TYMON :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mamuski" moje kochane! Przeciez temu "zabawnemu komus" tylko o to chodzi, zeby nas poroznic i rozgonic, zebysmy przestaly tu pisac. Zal im, ze to jeden z nielicznych tematow, ktory jest-byl normalny! Walic to i juz! Zobaczycie, ze w koncu im sie znudzimy i znajda nowy topik do rozpie.... uuughhhh! Nigdzie stad nie idziemy i tyle! :D To mowie ja - Plotka hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poki co... U nas juz po polowie! Zaczynamy 21 tydzien :D ******************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) Zussanka.......26.........29..........17.07.2012......SYN EK Antek p.KwiatPolny...20.........29.........17.07.2012.......córci a ? przyszlamama.25.........27..........30.07.2012......synek / Alcia28.... .....28.........26........ .03.08.2012......córeczka Amelia Igieleczka......21.........26....... ..03.08.2012 Uspavanka.....27.........26..........03.08.2012 Talusia...........20.........26.........10.08.2012 Izka.............26..........26.... ....12.08.2012...............Nikola Nietutejsza... 28..........26.........13.08.2012............ synek Jaś Unia77...........34.........25.........15.08.2012......coreczka Natalia Doti..............24.........25.........17.08.2012....córeczka/Kornelcia Moniq123........27.........25.........17.08.2012 Maniusia89......23.........24.........21.08.2012......Syn ek Alanek Inflagranti.......29.........24....... .22.08.2012 Kinia1109........27.........24........ 24.08.2012.......córcia Alicja Oliwia27l ........28 .........24........24.08.2012 Marti884.........28.........24........27.08.2012...... Córeczka Maja Danuti............24.........24........28.08.2012.......c órcia/SYNEK KAJKA30..........30.........24........30.08.2012 MEGAN86.........25.........23 ........01.09.2012......synek/ SYNEK Nowa_84.........28.........23.........01.09.2012... ..CÓRKA! Zuzinka Kama..............29.........23.... ....02.09.2012..... synek (Manuel) Amefa.............23.........23.........03.09.2012...... Jasiek Nika0503.........22.........23.........05.09.2012 Joanna............26.........23.........06.09.2012....... synek/? Polcia91...........20.........23........ 08.09.2012 MamciaJ...........26........ 22.........09.09.2012 Tala1011101190..21.........22.........09.09.2012.......sy nek Staś Dagusia82.........29.........22........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........22........11.09.2012 Malentka...........24.........21....... 13.09.2012.......synuś/?? Kaliwia.............24..........21....... 14.09.2012.......córcia/Wiki Tajeczka...........28.........21....... 16.09.2012........córcia/ Invictia............24.........21...... .17.09.2012........córcia 80% Kasiulek91.........21.........21.... ...17.09.2012........synek? Plotka..............26.........21........20.09.2012...... .SYNEK FILIP BlackRosssa.......27.........20..... ...22.09.2012.......córcia/80% Ulci.................26.........20........25.09.2012..... ..córeczka/synuś Tusia 21............23........14........20.10.2012........córcia/ ? ****************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE***************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek...........20..............11.03.12............. . synek.....Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×