Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Doti ty jesteś szczuplutka i ten brzuszek fajnie się prezentuję hihi a ja tyję po całości hihi a ruchy czuję już pod żołądkiem tak wysoko hihi ale za to nóżkami czasem jak mnie w pęcherz kopnie to aż boli hihi a tyn na jakiej wysokości czujesz ruchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czuje różnie..powiem ci ze czasem koło pepka sie rusza czasem po nizej pepka zalezy jak jej wygodnie...czesto mi siedzi na pecherzu co chwile toaleta:)teraz wlasnie czuje ja ponizej pepka sie wierci bo tam czuje ruchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia ale nasze dzieciaczki maja jeszcze duzo miejsca dlatego tak sie przemieszczaja pozniej juz bedziemy czuly tylko powyzej pepka i jak w żebra beda nas kopac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedz mi ile przytyłaś?Ja już 10kg.chociaż od ostatniej wizyty czyli miesiąc temu nie przytyłam ani kilo ale wcześniej też nie tyłam i od razu 10kg.Przy wzroście 173cm ważę 74kg a to jeszcze 3,5miesiąca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie sie wazylam i jestem juz 6kg na plusie:) przy wzroscie 162 wiec tez mi jakos dupka urosla i wogole piersi:) a macie juz ta siare z piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ladne te Wasze brzuszki :) Ja tez czuje teraz ruchy w samym pepku :) Czasem jak kopnie to az mi zoladek drzy :P No i kopniaki w pecherz... Nic milego, ale pewnie wybaczymy kazdego kopniaka jak przytulimy malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak nacisnę to leci białe więc chyba to siarka dokładnie nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokaldnie wybaczymy:) hihi...a po nizej pepka czujecie czasem jak sie przemiszcza?? jakie fajne uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam siary. Za to mam okropna asymetrie :( Jedna piers mam wieksza o rozmiar od drugiej :( Strasznie mi wstyd z tego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa mnie to też tak kopie ale mimo że to nie przyjemne zwłaszcza na pęcherz to ja jestem szczęśliwa że w ogóle się rusza jakie to szczęście.Dziś gadałam z moją koleżanką ma termin na 20.05 i już czeka z torbami na narodziny synka a ja jej zazdroszczę też już bym tak chciała czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa nic sie nie martw to z czasem sie unormuje ja wczesniej tez tak mialam i tak sie rzucalo w oczy ze nawet mojmaz to widzial a teraz juz wszytsko ok:) a co do siary to czasem to wychodzi po 30tyg nawet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję ja poprzywoziłam te rzeczy dla małej i siedzę i je oglądam cały czas są takie słodkie":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije tyle ile mi sie chce :) Nie zmuszam sie do picia na sile 2 litrow, bo jak za duzo wypije to mnie mdli :P Doti mam nadzieje, ze sie unormuje... Sa dni, ze wydaje mi sie ze sie poprawia, ale tak na dobre to chyba po porodzie sie wyrownaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa spokojnie i nie martw sie na zapas:) a no pewnie nie zmuszaj sie:) ja mam takie dni ze malo pije ale sa takie ze pije i pije:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze powinnam sie jednak zmusic do picia wiekszej ilosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wróciłam już do domu :) Skończyło się weekendowanie. Dziś od rana mnie żołądek bolał, taki zmęczony był. Dzieć się chyba przemieszcza na piętra ;) Niby 3 dni, a teraz lepiej mi się siedziało w aucie, bo Dzidziuńka łaskawie siedziała inaczej i mnie ani nie bodło, ani nie rwało :D Wróciłam do domku, poleżałam chwilkę i ... już czuję raz góra, raz dół, raz prawo, raz lewo :) Najlepiej jak mąż chciał stetoskopem podsłuchać, to odskoczył i powiedział, że mało mu bębenki nie pękły :D Chyba się komuś kopnęło w pobliżu :D Kiniu i Doti - brzuszeczki prześliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa ja jak pytalam lekarza to ponoc w 3 trymestrze malo wody moze wywolac przed wczesny porod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa moj maluch tez kopie prosto w stetoskop jak maz go podsluchuje :P A ja przez stetoskop nic nie slysze :/ Glucha jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BR to super ze u ciebie lepiej i ze dzidzia dala ci po siedziec bez bólu:) lepiej niech sie rusza widze ze nasze dzieciaczki coraz bardziej aktywne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze... To zaczynam wiecej pic :) Moze naucze sie na poczatek chociaz 1,5 litra :) Doti a jaka wode pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...ja takich sprzetow nie posiadam:) ale moj maz zawsze przed snem kladzie reke na brzuszku i czeka az malutka sie z nim pozegna i czasem to mu takiego kopa da a czasem leciutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×