Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

hehehe, libido? jakie libido? ;) moje jest na poziomie 1 a w szale podskakuje do 3:), ale zasypiam zanim mąż zdąży dojść do sypialni ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem naszym panom udaje sie cos madrego i milego powiedziec :) Unia mi sie tez zdarza, ze zasne zanim moj maz dotrze do lozka :P A jeszcze czesciej, ze mimo checi nie mam sily sie ruszyc :) Jak Jasiek mnie tak pokopuje, to mowie do niego jak bardzo nie moge sie doczekac pierwszych wspolnych chwil :) I zawsze potem mowie "ale siedz u mamusi do 38 tygodnia" hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mówie do mojej małej, trzymaj sie mamusi jeszcze 14 tygodni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile kosztuje badanie cukru we krwi z ta glukoza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuti
około 10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy ile oznaczeń chcesz zrobic bo ja miałam na czczo, po 60 min. i po 120 min a tym razem tylko po 120 min i to ok 4 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny:) a orientujecie sie ile kosztuje badanie na hiv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na glukozę nie wiem, bo nie miałam. HIV coś pomiędzy 50-70 zł, zależy od laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za HIV płaciłam ok 25 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa pytałaś o witaminy. Prześledziłam skład tych najpopularniejszych i mi osobiście najbardziej odpowiada Femibion Natal 2 (jest z DHA). Na początku brałam, bo dostałam od koleżanki prawie całe opakowanie, zostało jej po ciąży, ale potem jak poczytałam to stwierdziłam, że rzeczywiście te witaminy są optymalnie dobrane i kupuję kolejne opakowania. Trochę drogie (ok. 60zł), ale może dzięki temu lepiej się wchłaniają (inny proces produkcji). Lekarz też powiedział, że mam je brać nadal, mimo że promuje na ogół prenatal z DHA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Nowa :) Jutro kupię ten Femibion. I tak Prenatal musiałabym Classic i DHA, więc cenowo na to samo wyjdzie. :) A nawet taniej (choć nie to najważniejsze). Pytałam koleżanki, co pracuje w aptece i polecała właśnie Femibion. Mój doktor powiedział, żebym sobie coś wybrała z DHA. Pozostawił wolną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuti
kurcze dziewczyny strasznie dużo płaciłyście za badanie na HIV, ja zapłaciłam tylko 8 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaczka
No i tak jak myślałam- pierwsze podejście do obciążenia glukozą zakończyło się fiaskiem-wytrzymałam tylko pół godziny. Macie jakieś rady -oprócz zakwaszenia tego ulepku cytryną( tak poradziły panie w laboratorium i tak jutro zrobię)- jak nie puścić pawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! BlackRossa ja też biorę Femibion ale Classic:) u mnie z libido też średnio a i tak teraz mamy zakaz prezz ten twardniejący brzuch, mam wizytę za tydzień we wtorek więc zobaczymy co tam słychać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny czytaczka ja też wciskałam cytrynę o niczym innym nie słyszałam. Dziewczyny wczoraj pisałam wam o bólu pod brzuchem który u mnie występuje (dokładnie na środku miednicy) i co sie okazało byłam dziś u lekarza i powiedział że kości miednicy mi się poluźniły (czy coś takiego) i na noc mam wiązać się czymś nieelastycznym tzn szalik czy jakieś prześcieradło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde Alcia, będziesz w takim razie komicznie wyglądała kładząc się spać :) no ale jak ma pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Alcia to mnie teraz trochę nastraszyłaś, bo ja przez 2 dni na wieczór i w nocy miałam taki ból jakby miesiączkowy, możesz powiedzieć jak on wyglądał u ciebie i co ci zalecił lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Alciu - współczuję. Dobrze, że poszłaś do lekarza. Z dwojga złego lepiej, że to coś z tą miednicą i zaradzisz tym "szalikiem", niż coś z macicą czy Dzidzią. No niestety stawy nam się rozchodzą i to boli. Ja mam problemy z chodzeniem po schodach, bo mnie wtedy bolą biodra i kolana. Czytałam, że hormony wpływają właśnie na rozluźnienie w stawach i wiecie co? Nawet mogą nam się nieznacznie powiększyć stopy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti na dokładne badania idę w czwartek a dziś byłam na wynikach i jak szłam do niego po skierowanie to się zapytałam i badał mi tą miednicę USG a o reszte juz ze strachu nie pytałam :/ Ciężko określić ten ból nie jest on raczej miesiączkowy boli tak jak by mi się rozciągało wszystko w środku - ciężko określić. Lekarz mówił że to nic groźnego tyle że boli i jest uciążliwe ale jak wstanę rano i rozchodzę to jest ok więc się nie stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti to do mnie? Nie miałam USG, bo mam to połówkowe 14-go maja, to uznał, że bez sensu. Także oprócz słuchania serduszka nie robił nic z dzidzią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa moja koleżanka przed ciążą miała numer buta 39 a teraz po ciąży ma 42 wiesz jak to wygląda? masakra ja na szczęście chodzę cały czas w swoich z przed ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wcześniej miałaś jakie tez 40 czy mniejsze? wiesz nogi tez nam puchną i co do numeru buta to wszystko wyjdzie jak już urodzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no to spokojnie. Ja mam 37 więc na razie jestem spokojna hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa ja mam taki sam rozmiar :P Jak nam sie powiekszy stopa to bedziemy buty na wymiar szyly hehe:) Alcia wspolczuje :( Pewnie niezbyt wygodne bedzie spanie z szalikiem pod brzuszkiem :/ Moze sprawdz w specjalistycznych sklepach, czy nie maja jakichs pasow specjalnych? Widzialam kiedys takie na Allegro, ale nie wiem czy to na to samo schorzenie... Mnie od wczoraj wieczora zebra bola :( Mezus troche pomasowal, ale i tak bolaly chociaz juz mniej... A dzisiaj od rana tak mi sie chcialo szynki z indyka, ze polecialam do miasta jeszcze przed sniaddaniem i teraz zajadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×