Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Mnie ostatnio klulo chyba 3 dni tak w okolicach tej ciemnej linii pod pepkiem. Czasem tez czuje klucie w pecherzu, albo zebrach. Ogolnie to moge sie pochwalic cala gama roznego rodzaju ukluc :P Uroki ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak raczej na srodku, tak jakby takie kłucie albo taki prąd przechodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje amefa pewnie urok ciąży mnie dopadł gwałtownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to po wizycie :D Wszystko jak należy. Pochwała za wagę (1,5 kg od ostatniej wizyty na plusie, czyli jestem na zero w stosunku do stanu "sprzed") USG mi nie robił, bo w pon. mam połówkowe to bez sensu robić tydzień w tydzień. Serduszka posłuchałam. Śmiesznie, bo przed wizytą szybko poszłam siusiu, a weszłam do gabinetu i od razu poleciałam. Jak szukał serduszka, to okazało się, że Dzieć na pęcherzu siedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci moze wez Nospe? Ja wzielam polowke Nospy forte jak bolalo i troche mnie to uspokoilo :) BlackRosssa kiedy masz to polowkowe? Ja mam chyba najpozniej ze wszystkich, bo dopiero 24tc+5dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa z ta no spa to do mnie? wziełam juz ale nic nie dało pewnie musi samo przejsc, a jak nie to jutro do doktorka zadzwonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam pytanie, bo akurat kończy mi się opakowanie Prenatal Classic. Co polecacie, Prenatal DHA, Femibion Natal 2, czy coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unia przepraszam, ze pomylilam nick ;) Szkoda, ze Nospa nie pomaga... Pewnie musi samo przejsc ;) Black Rosssa ja biore Witaminer prenatal z DHA. Juz czwarte albo trzecie opakowanie ;) Moja siostra jest farmaceutka i mi polecila te witaminy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie czemu moj lekarz robi tak pozno to polowkowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BR ja biorę Pharmaton matruelle z omega- 3 Amefa nic sie nie stało domyslilam sie ze to do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unia polowkowe mam 17 maja. W imieniny mezusia :) To bedzie 25 tydzien... A wszystkie dziewczyny juz mialy wczesniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak Wasze libido, jesli mozna spytac? Mi ostatnio tak jakos skoczylo... Codziennie mam ochote na mezulka hehe :) Tylko sie boje tak czesto, zeby dzidzi nie zaszkodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z moim to tak różnie mam ochote na meżusia ale tez sie troszke boje:( a nie chce nic z przymusu:) dzis mnie troszke brzuszek bolal ale juz przestal a mala tak wiercial ze mialam dwa razy takie gule na brzuchu kolo pepka ciekawe czy mamusie tak kopala:) fajnie to wygldalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa a myslisz, ze mozna tak czesto, czy lepiej sie powstrzymac? Maz sie juz przyzwyczail do rzadszych zblizen, bo wczesniej mi sie nie chcialo hehe :) Doti fajnie, ze widzisz taki wybrzuszenia :) Ja mam chyba za duzo tluszczyku na brzuszku, bo widze tylko jak podskakuje gdy male mocniej kopnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie :) Amefa, Rzeczywiscie pozno masz to polowkowe :( Tu w USA robia od 18tyg tylko do 21+6 dni i ani dnia pozniej. Ja mam polowkowe jutro czyli 20 tyg + 4 dni :) Juz sie nie moge doczekac! Wizyte mam jeszcze przed praca wiec napisze jak tylko dotre do roboty :) Alcia, Ja oczywiscie pracuje(nie dla siebie niestety) po 10 godzin dziennie az do odejscia wod plodowych :( Czasami bardzo zazdroszcze tym z was, ktore nie musza co rano sie szykowac, a pozniej stac w korkach w obie strony :( Marzy mi sie takich kilka dni przechodzonych w kapciach i pizamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Amefa.... co do libido... mnie wyraznie skoczylo i moglabym nawet kilka razy na dzien :) tylko mezowi niestety calkiem padlo :( Wkurza mnie to strasznie no ale coz - dobry i raz na tydzien haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj amefa widze takie cos a dzis z mezem sie tak smialismy bo malutkiej jakby brakowalo zeby ja po glaskac:) bo jak sie pokazla glaskalam ja po brszuku a jak sie schowala przestalam a za chwile to samo hihi:) az musialam wstac i pochodzic to poszla spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa - nie wiem czy zaszkodzi czy nie. :) Jak wszystko w porządku masz, to nie powinno :) Wiadomo, że teraz bardziej się uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa sadze ze nic zlego sie nie stanie ale wiesz ja sama wole byc ostrozna i nie robimy tego tak czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo... zapomnialam sie wam jeszcze pochwalic swoja "przygoda" ubieglej nocy :) W srodku nocy obudzilo mnie niesamowicie silne wypychanie skory pod pepkiem w przod :) Dotknelam sie w to miejsce i mialam w dloni "kulke" :D Albo glowka anbo dupcia :) Niesamowite! Z wrazenia jeszcze dluuuugo nie moglam zasnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka ja ostatnio gdzies czytalam, ze z chlopcem w ciazy ma sie wyzsze libido niz z dziewczynka :P Byly to wypowiedzi kobiet z innego forum, wiec nie wiem ile w tym prawdy :) U mnie kilka razy dziennie totalnie odpada. Nie czuje sie zbytnio atrakcyjna i lubie tylko jak jest ciemnawo :P Ale chcialoby sie hehe :) Twojemu mezowi moze nie tyle spadlo libido, co sie troche boi o dzidzie... Moj sie chyba przyzwyczail do przytulanek dwa razy w tygodniu i sie nie domaga czesciej :P A to polowkowe mam bardzo pozno :( Czasem sie boje, ze jak przyjde to mi powie ze za pozno, ale sam przeciez ustalal mi ten termin... Czekam na relacje z jutrzejszego badania i trzymam kciuki, zeby Filipek byl zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRossa i Doti pewnie macie racje :) Rozsadek i tak bierze gore i sie jakos trzymam zeby nie codziennie :P Pewnie moje libido spadnie tak szybko jak wzroslo, wiec nie bedzie problemu hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi to nie jestem sama z tym wypychanim hihi:) te nasze kochane dzieciaczki:) ooo amefa ciekawe ile w tym prawdy..i nie przesadzaj ze jestes malo atrakcyjna bo twoj maz napewno tak nie uwaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym ta kruszynke miec juz kolo siebie:) wycalowac raczki nóżki i wszystko po kolei miejmy nadzieje ze to szybko zleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka - hehe no musiało być niesamowicie. Ja jak dzisiaj zobaczyłam kolanko chyba , to się tak cieszyłam :D Szaleje stworek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti maz mi mowi, ze ladnie wygladam i daje mi "znaki", ze sie mu podobam. Ostatnio mi powiedzial, ze jest dumny, ze jestem w ciazy i nosze jego dziecko :) Ale mi sie milo zrobilo :) Tak jakos jest, ze jak jest mniej swiatla to lepiej sie skupiam na przyjemnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×