Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Moje wczoraj tańcowało :D Próbowałam Mozarta wczoraj słuchać, ale nie dałam razy :) Znalazłam później coś pięknego, połączenie pianina i śpiewu ptaków. Dzidzi się podobało chyba, bo najpierw szalała, a po chwili usnęła i miałam wrażenie, że ułożyła się dupcią, bo miałam kulkę pod pępkiem :D Wieczorem szalała :D Dziś mnie obudziła (chyba zgłodniała) :) Długo czekałam na to uczucie i mam :) Cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pieknie slonecznie :) a ubranka te co z lumpka to wypralam teraz w zwyklym proszku a pozniej kolo lipca sierpnia w dzidziusiowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem normalne marchewki bo lubie pochrupac cos a tak to typu vitaminka marchew jablko truskawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie piję tych soków, bo są niepasteryzowane i trochę mam obawy. Jak sama zrobię to owszem. Ale wolę zjeść marchewę. Ogólnie nie przepadam za marchewką w postaci soku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitaminka nie jest taka slodka Doti jak np kubus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie, no ja nie mówię, że one są złe. Ja ich generalnie nie lubię (oprócz jabłkowego). A to, że niepasteryzowane, to moja osobista "schiza". Ale taką Vitaminkę, Pysia , czy Kubusia już wciągnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia kupiłam je w sklepie u mnie w mieście, zadna "sieciówka" Megan chłopczyk to kółeczko ze strzałką skierowanę w górę i fajny brzusio:) Doti ja teraz prałąm w naszym proszku z dodatkowym płukaniem, bo dostałam od znajomych i chciałam je "dobrze" wyprać a jakieś1,5 m-cqa przed porodem cche już w proszku dla maluchów wyprać, wyprasować i pouklładać:) Co do soków sama robię sokowirówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zapomniałam wam powiedzieć że wczoraj jak byłam u lekarza mój M był ze mną Gdy poszłam do położnej i miała słuchać tętna dzidzi sama wyszła po mojego M Byłam zdziwiona że go woła musiała go zauważyć na korytarzu ze mną trochę się wystraszyłam że coś nie tak że go woła a ona go zawołała żeby serduszka mógł posłuchać był w szoku lekkim hihi...A no i położna się śmiała że tyję tylko w górze(Cycki miała na myśli)hihi i że pewnie zadowolony jest hihi...Co do pokoików też bym chciała mieć osobny pokoik dla małej ale niestety my wynajmujemy kawalerkę także nie da rady:(Ale za to kupiliśmy szafę dla niej bo przecież ma więcej rzeczy niż my razem hihi..I też się zastanawiam czy nie za szybko na pranie i prasowanie?Nie zakurzą się ponownie do sierpnia?Ja już wszystkie rzeczy posegregowałam ale właśnie nie wiem czy powoli już zacząć prać i prasować?Marti884 naklejki śliczne też myślę czy nie kupić jakiś nad łóżeczko.Doti no widzisz mówiłam że na pewno wszystko jest ok.Doti też mam tą glukozę też nie będę nic kombinować z cytryną.Co do śluzu to mi bardzo leci także to normalne na pewno.Megan też się ucieszyłam jak mnie babka przepuściła tylko szkoda że tak rzadko jednak wydaję mi się że to nie dlatego że nie widzą ciąży tylko dlatego że ludzie mają to gdzieś:(Co do kopniaków to moja mała rano zawsze się kręci śmieję się że jest głodna i dlatego hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Kinia mialas racje a ja nie potrzebnie sie martwialma bo kolzenka co chwile mi tak mowila ze mam za nisko brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti mi pani w sklepie co obslugiwala sie pytala kiedy rodze ze mam tak nisko brzuch wiec tez sie zaczelam zastanawiac czy jest nisko ?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze nie mam pojecia to sobie zaznaczyl w rubryce inne objawy i nie moge sie doszukac co to oznacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×