Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Megan ja dla swojego spokoju zapytalam o to lekarza i zeby on mnie uspkoic od razu zbadal moja szyjke czy sie nie skraca bo to ponoc od tego duzo zalezy i mowil ze taka jest moja uroda...a ty masz tak jak ja brzuszek wiec sie nie martw ale zebys byla spokojna zapytaj o to swojego lekarza i bedzie dobrze od tego sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan - ja bym stawiała, że to obecność ruchów płodu. Zapytaj go następnym razem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w karcie ciazy jest rubruka inne objawy i tam jest znaczek R(+). masz racje zapytam na kolejnej wizycie dla swietego spokoju ale nic mine nie boli nic nie dolega wiec pewnie tez taka moja uroda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze on juz wie o ruchach od 17 tyg to by je chyba predzej wpisal ale dobra mniejsze z tym tak tylko zapytalam czy wiecie co to hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan to nie wiem coz to oznacza, jakiees bazgroły lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Plotka również gratulacje, ma się czym pochwalić Twój facecik :) Ja piję od czasu do czasu te soki z marwitu + te małe marchewki marwitki. Sama też robię w sokowirówce i gotuje kompoty z jabłek, pychotka :) My dziś mamy na obiad botwinkę i pewnie coś jeszcze, bo sama zupka na mój ostatnio wilczy apetyt, to troszkę za mało.. Ubranka będę prała góra z miesiąc przed terminem, albo nawet później. Na razie mam jedynie posegregowane na 0-3miesiące, 3-6 miesięcy, 6m-1roku i wstępnie kategoriami, pajace, bluzki, dresy, spodnie, śpiochy, kombinezony itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc za duzo ale ja tez jadalam ostatnio bo mialam taka ochote a jak je sie czesto to dziecko moze miec pozniej kolki:) ale jedz na zdrowko kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti tez tak słyszałam ale mało fasoli jem więc zupka myślę nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny odebrałam wyniki i mam: limfocyty 19.7 norma od 25-45 % Granulocyty 77.2 norma 45-70 % hematokryt płytkowy 0.165 norma 0,200- 0,500 hematokryt 35,9 norma 38-45 krwinki czerwone 3.76 norma 4-5,2 Kurcze wszystko jest nie tak co to moze znaczyc miała któraś z was cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy 400 stronkę:) Alcia wydaje mi się ze masz lekką anemię a te limfo itp masz ponizej normy wiec brak stanu zapalnego, tyle wyczytalam, wydaj mi sie ze nie ma sie co przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti no właśnie też czytałam, anemię mam od samego początku ale to miałam zawsze dobre więc troche się zaniepokoiłam ale jutro mam wizyte u mojego gina i wszystko bedzie jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wy tez macie takiego lenia jak ja? no nic mi sie nie chce a siedziec w pracy to juz zupełnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też ja właście skonczyłam zaległości pracowe i zmykam obaidek ugotowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam tyle energi ze szok:) mogla bym gory przenosic:) wlasnie zaraz bede jadla pierozki ruskie z sosikiem a mojemu mezowi zrobilam sphagetii bo mial bardzo ochote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to smacznego dziewczyny :) ja dopiero za 20 min jade do domu robić obiad a raczej obiado-kolację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia ja też mam anemie i też nic mi się nie chce!!Czasem to nie mam siły z łóżka wstać ale moja ginekolog powiedziała mi od razu że tym właśnie objawia się anemia niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem blisko anemi ale mam nadzieje ze do niej nie dojdzie moj lekarz od razu zaczal dzialac i baralam zelazo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale duzo napisalyscie ;) Ja dzisiaj bylam na wyjezdzie i jestem okropnie zmeczona :( Zaraz klade sie spac, a od jutra musze na szybko poprawic prace dyplomowa. Troche sie boje, ze nie zdarze, bo do niedzieli musze napisac a jeszcze maz ma urodziny z imieninami i cos musze zrobic... Invictia podrzuc mi jakiegos linka jak wyglada taka miseczka do mycia pupci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×