Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Amefa no wlasnie nie ma co schizowac to jest tylko wyciaganie kasy :p nawet jak bys miala monitor oddechu to tak bedziesz co 10 min do Jasia zagladala tak na wszelki wypadek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ;) A maz to chyba bedzie wisial cala noc nad kolyska przez pierwsze dni hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka(taka rybka) moim zdaniem pierwsze lozeczko te jasniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi bardziej podoba się ciemniejsze łóżeczko. Nawet na zdjęciu z dodatkami widać jak super te misie komponują się z ciemnym łóżeczkiem:) poza tym nie podobają mi się takie "rudawe" odcienie mebli. Tak na marginesie piękne te rzeczy :):):) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, mam pytanko, jak dzwoni się do zus w sprawie wypłat, to trzeba jakieś dane podać, jeżeli tak to jakie?? A i jeszcze jedno, do jakiego działu należy zadzwonic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko - ja bym wybrała zestaw w kolorze Coffe (to ten ciemniejszy) Wygląda jak jeden z odcieni brązu na tej pościeli :) Izka - ja niestety nie mam pojęcie, musisz poczekać na inne dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooooosc
Izka, tylko swoj pesel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooooosc
Co do dzialu, mowisz ze jestes na l4 ciazowym i dzwonbisz w sprawie wyplaty swiadczen - przelacza Cie gdzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka ja bym wziela ciemniejsze mebelki :) Mam prosbe do Ciebie :) Moglabys napisac, co wchodzi w sklad kompletu z tej strony: http://www.babysupermall.com/main/products/ltb/ltb910901_pop1_ltb910901.html I jeszcze ile to u Was kosztuje i ewentualne wymiary poscieli albo link do sklepu ktory to sprzedaje :) Jesli to nie problem oczywiscie :) Izka ja dzwonie zawsze do ZUSu i jak odbiora to mowie co chce i mnie lacza z odpowiednim dzialem ;) Podaje sie chyba numer PESEL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie!!!!! BlackRossa super ciuszek, takie malutkie ubranka są pzresłodkie:) Plotka, mnie też bardziej ten ciemniejszy kolor odpowiada, tylko reszta np kolor scian musiałby być w jasnym kolorze. Amefa ja kupuję cały komplet pościeli, też czytałam że kołderka pożniej, ale wolę teraz wydać kaskę, a myślę ze mała i tak bedzie przykrywana kołderką bo w koncu zima będzie. Co do satyny bawełnianej ja kupuję dla siebie tylko taką pościel ale dla malucha nie kupiłabym.. nie jest to satyna czyli milsza w dotyku, ale jednak jest torchę "sliska" dla maluchów ponoć bawełna najlepsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti tez tak pomyslalam o tej satynie... Lepsza tradycyjna bawelna :) Wczoraj odkrylam, ze w sasiednim miescie jest producent poscieli Baby Raj. Dzisiaj po poludniu pojade sie rozejrzec w ich sklepie :) Opinie ma dobre, wiec zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa - ja też bałabym się eksperymentować z materiałami. Jednak co bawełna to bawełna :) Marti - śliczna pościel. Ja pewnie wzięłabym tą ciemniejszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka gratuluje synka kawal chlopa juz z niego :) a ta historia jak do niego mowilas zeby sie nie bal....az sie wzruszylam....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co do koloru lozeczka wybralabym ciemniejszy :) BlackRossa swietny ciuszek heeh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze co do prania ciuszkow to ja tez jeszcze nie mam w glowie zeby je prac....jakos mi tak za wczesnie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny zmienie na moment temat odnosnie macierzynskiego z ZUsu mowilam wam kiedys ze mam umowe na zastepstwo do poczatku sierpnia konczy sie ona z dniem powrotu pracownicy, macierzynski zZUSu mozna dostac jak sie oplaca skladka ubezpieczeniowe do dnia porodu- i w tym momencie niby oczywiste jest ze mi sie macierzynski z ZUsu juz nie nalezy bo tylko do sierpnia bede miec te skladki opacane, natomiast mojej przyjaciolki mama -ksiegowa, uwaza, ze jak najbardziej sie nalezy bo skladki ZUs byly caly czas oplacane i jak jest iles tam miesiecy oplacane to mi sie nalezy ten macierzynski...myslicie ze jak zadzwonie do ZUSu i zapytam wprost czy nalezec mi sie bedzie macierzynski to mi powiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka mi sie wydaje, ze Ci sie nalezy macierzynski. Oczywiscie dzwon :) Musza Ci udzielic informacji :) Marti dla dziewczynki bardziej mi pasuje ten jasniejszy kolor :) Tez slyszalam, ze Milpol to dobra firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to sprobuje...:) kurcze byloby dobrze jakby sie nalezal....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie niestety macierzynski nie nalezy :( I tak cudem sie zalapalam na ten zasilek chorobowy :/ MAlentka jesli nie dostaniesz macierzynskiego, to po ustaniu umowy mozesz miec zwolnienie do konca ciazy, a potem zasilek rehabilitacyjny. Ja przejde na kuroniowke i pewnie bede musiala chodzic na rozmowy ze skierowania ;/ Juz mnie zlosc bierze na sama mysl. Zostawie miesieczne dziecko i pojde na rozmowe kwalifikacyjna? I tak nikt nie przyjmie swiezej mamuski;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszalałam :D Właśnie przyszła paczka z allegro :D Oczywiście ciuszków :) Na żywo są słodsze niż na tych fotkach, co oglądałam :) Oto część: Kombinezonik Jesienny: http://dl.dropbox.com/u/59469266/2012-05-10%2010.45.25.jpg Babaluno pajacyk: http://dl.dropbox.com/u/59469266/2012-05-10%2010.46.54.jpg Tuniczka: http://dl.dropbox.com/u/59469266/2012-05-10%2010.48.34.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa - nikt Cię na rozmowę nie weźmie :D Ja byłam w PUPie zapisana dwa razy po roku i przez ten czas tylko szłam się podpisać, bo nigdy nie było niczego. Raz mi babka zaproponowała przekwalifikowanie i kurs. Tyle, że mieli w ofercie: wózki widłowe, wtryskarkę i obsługę komputera... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojapierwszaciaza
Hej. Moge zapytac ile macie ciuszkow dla dziecka? Np ile okolo pajacow, bodziakow itp, bo nic jeszcze nie kupowalam, a mam termin na wrzesien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRossa cudne ciuszki:d ehehehh:) Dzwonilam do Zusu...nie nalezy mi sie zaden macierzynski babka byla nawet spoko mowila ze skoro w sierpniu zrywaja ze mna umowe a ja rodfze dopiero we wrzesniu to mi sie nie nalezy.....a jak o to zwolnienie do konca ciazy mam walczyc skoro umowa przestaje istniec 3 sierpnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha chodzi ci o to ze zwolnienie chorobowe do konca ciazy mam ciagnac od mojego ginekologa tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojapierwsza... - powiem, Ci, że na razie nie wiem sztukowo :) Ale kupuję tak: tych całkiem malutkich nie za dużo, bo dzidzia szybko wyrośnie. Więcej mam rzeczy w rozmiarach 0-3 i 3-6. Większe kupuję sporadycznie, bo wolę jak już się urodzi. Mam sporo bodziaków i pajacyków. Bo wiadomo, będzie posiusiane. Takich rzeczy jak jeansy itp. mam mniej, bo będą na wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojapierwszaciaza
A okolo ilu razy kopia was maluchy w ciagu dnia? 10-20, 30 - 50, 50 - 80, 80 - 1120, 120 i wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×